en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Fino Easy Pack – Trash Bags 60 l, 20 pcs
Fino
Fino Easy Pack – Trash Bags 60 l, 20 pcs
Code: 46588
Code sup.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
2.12 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong and practical bags for easy waste handling.
viGO trash bags, retractable, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 pcs
viGO!
viGO trash bags, retractable, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 1808336
Code sup.: 954504
EAN: 5902841470408
100%
0.77 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Blue trash bags with a capacity of 35 liters and a package size of 15 pieces. Each piece measures 50 × 60 cm.
viGO retractable waste bags, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 pcs
viGO!
viGO retractable waste bags, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 1808337
Code sup.: 954507
EAN: 5902841471252
100%
1.41 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Retractable LDPE purple waste bags with a volume of 120 liters and a package size of 10 pieces. Each piece has dimensions of 70 × 100 cm.
Fino Green Life recycled PE bags for waste, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 pcs
Fino
Fino Green Life recycled PE bags for waste, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 pcs
Code: 1908622
Code sup.: 954694
EAN: 5900536335964
100%
2.47 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino green life bags are made from 97% recycled polyethylene. No new raw materials (oil) are needed for their production; instead, it consumes what has already been produced once.
Fino Green Life recycled PE waste bags, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 pcs
Fino
Fino Green Life recycled PE waste bags, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 pcs
Code: 1908623
Code sup.: 954695
EAN: 5900536335971
100%
2.47 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino green life bags are made of 97% recycled polyethylene. The production does not require new raw materials (petroleum); instead, it consumes what has already been produced.
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Alufix
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Code: 55806
Code sup.: 954359
EAN: 4823071655384
100%
2.65 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waste bags suitable for regular waste. For containers with a volume of 60 l. The size of the bag is 64 x 71 cm.
AKCE
Swirl Eco retractable garbage bags, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 pcs
Melitta®
Swirl Eco retractable garbage bags, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 pcs
Code: 2201774
Code sup.: 954613
EAN: 4008871217394
100%
1.91 EUR
0.24EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They are 95% made from recycled materials and guaranteed to be tear-resistant and waterproof! Just pull the string, tie it up, and easily take it out.
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 pcs
Fino
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 pcs
Code: 2402068
Code sup.: 954514
EAN: 5201314172444
 
2.47 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragrant Fino trash bags with a retractable strap. The bags are made from 100% recycled material (excluding the straps).
Abercrombie + Fitch 100% Passion Eau de Parfum for Women 50 ml
Abercrombie & Fitch
Abercrombie + Fitch 100% Passion Eau de Parfum for Women 50 ml
Code: 2500270
Code sup.: ANF16674
EAN: 085715166746
 
32.77 EUR
655.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral fragrance for women was introduced to the market in 2025 The women's fragrance Abercrombie &
Abercrombie + Fitch 100% Passion Eau de Parfum for Women 30 ml
Abercrombie & Fitch
Abercrombie + Fitch 100% Passion Eau de Parfum for Women 30 ml
Code: 2500269
Code sup.: ANF16675
EAN: 085715166753
 
25.14 EUR
838EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral fragrance for women was launched in 2025 The women’s fragrance Abercrombie & Fitch captivates
Končící produkty
Essence Foundation stick make-up 280 10 g
Essence
Essence Foundation stick make-up 280 10 g
Code: 2500429
 
EAN: 4059729517715
 
1.03 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for a flawless base with the Foundation make-up from essence. The make-up comes in a stick
Končící produkty
Essence Foundation make-up in a stick 240 10 g
Essence
Essence Foundation make-up in a stick 240 10 g
Code: 2500428
 
EAN: 4059729517630
 
1.03 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for a flawless base with the Foundation by essence. The foundation comes in a stick for ea
Končící produkty
Essence Skin tint moisturizing foundation 140 30 ml
Essence
Essence Skin tint moisturizing foundation 140 30 ml
Code: 2500434
 
EAN: 4059729466143
 
1.03 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The moisturizing foundation Skin tint by essence perfects your skin and provides a protective factor
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris Eau de Parfum for Women 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris Eau de Parfum for Women 100 ml
Code: 2500561
Code sup.: KL008A11
EAN: 3386460161565
 
38.61 EUR
386.1EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral Amber fragrance for women was launched in 2025 Discover the exceptional floral amber fragranc
AKCE
Sunsilk shampoo 2in1 Liscio Perfetto for straight hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk shampoo 2in1 Liscio Perfetto for straight hair, 250 ml
Code: 2501581
Code sup.: 794639
EAN: 8720182541321
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active Fusion formula enriched with a magical trio of ingredients: Argan oil, known for providing softness, nourishment, and combating frizz.
AKCE
Sunsilk Shampoo Ricci Da Sogno for Curly Hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo Ricci Da Sogno for Curly Hair, 250 ml
Code: 2501587
Code sup.: 794631
EAN: 8720182541291
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active Fusion formula enriched with a magical trio of ingredients: macadamia oil, known for providing nourishment and fighting frizz.
AKCE
Sunsilk Shampoo 2in1 Capelli Sciolti E Fluenti, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo 2in1 Capelli Sciolti E Fluenti, 250 ml
Code: 2501580
Code sup.: 794640
EAN: 8720182541338
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula enriched with a magical trio of ingredients. For all hair types!
Waschkönig Stain Remover Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Stain Remover Fleckentferner Oxy Kraft Color, 750 g
Code: 2501768
Code sup.: 761299
EAN: 4260418930214
 
3.53 EUR
4.71EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Oxy Kraft Fleckentferner is an ideal assistant for removing dried and stubborn stains. It contains active oxygen, which works intensively and removes even tough stains from laundry.
Končící produkty
Artdeco Eye Shadow Pearl pearlescent eye shadows 66 Pearly Silver Grey 0.8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl pearlescent eye shadows 66 Pearly Silver Grey 0.8 g
Code: 2306751
Code sup.: 30.66
EAN: 4052136232028
 
4.56 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eye shadows of professional quality for incredible results! Each shadow is individually packaged in
Alpa 378 aftershave, 50 ml
ALPA®
Alpa 378 aftershave, 50 ml
Code: 09506
Code sup.: 843120
EAN: 85911130
96%
0.99 EUR
19.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alpa aftershave with antiseptic ingredient.
Pitralon F, aftershave with vitamin F, 100 ml
Pitralon®
Pitralon F, aftershave with vitamin F, 100 ml
Code: 09427
Code sup.: 843006
EAN: 8592613585026
94%
1.94 EUR
19.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pitralon is a long-established brand of men's cosmetics, under which traditional products for men are categorized. These products meet the needs of the average consumer. Made in the Czech Republic.
Alpa Windsor Aftershave, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor Aftershave, 100 ml
Code: 09498
Code sup.: 843131
EAN: 85922181
97%
1.69 EUR
16.9EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aftershave that soothes, regenerates the skin, and reduces the roughness of shaved skin.
Gillette Fusion shaver and 2 replacement blades
Gillette®
Gillette Fusion shaver and 2 replacement blades
Code: 47891
Code sup.: 882003
EAN: 7702018866946
100%
10.60 EUR
5.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Gillette Fusion shaver for men has 5 blades with a friction-reducing coating, making it barely noticeable while shaving.
AKCE
Ceresit Stop Humidity Aero 360° Dehumidifier Replacement Filling, 2× 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop Humidity Aero 360° Dehumidifier Replacement Filling, 2× 450 g
Code: 70116
Code sup.: 690275
EAN: 5997272386794
94%
8.10 EUR
4.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement filling for the Ceresit Stop Humidity Aero 360° moisture absorber.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.