en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Felce Azzurra washing gel Aleppo Soap 32 washes, 1.595 l
Felce Azzurra
Felce Azzurra washing gel Aleppo Soap 32 washes, 1.595 l
Code: 2501662
Code sup.: 775268
EAN: 58001280411132
 
6.36 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal washing gel with Aleppo soap for clean and fragrant laundry.
Gallus Universal Washing Gel, 100 washes, 4 l
Gallus
Gallus Universal Washing Gel, 100 washes, 4 l
Code: 2501678
Code sup.: 759274
EAN: 4251415300193
 
6.01 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing gel at a good price. Reliably removes stains while maintaining the vibrant colors of your laundry, as well as its softness.
Gallus Washing Powder, 50 doses, color, 3.25 kg
Gallus
Gallus Washing Powder, 50 doses, color, 3.25 kg
Code: 2501684
Code sup.: 759296
EAN: 4251415303262
 
6.71 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gallus Color is a high-quality laundry powder developed specifically for the care of colored laundry. Thanks to its new active formula, it effectively removes stains while protecting the bright colors of your clothes.
Gallus Washing Gel Black, 100 doses, 4 l
Gallus
Gallus Washing Gel Black, 100 doses, 4 l
Code: 2501677
Code sup.: 759276
EAN: 4251415300209
 
6.01 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing gel at a good price. Effectively removes stains while preserving the intense black color of your laundry, as well as its softness.
Wäsche Meister Universal Washing Powder, 140 washes, 10.5 kg
Wäsche Meister
Wäsche Meister Universal Washing Powder, 140 washes, 10.5 kg
Code: 2501737
Code sup.: 759240
EAN: 4260418930276
100%
10.43 EUR
0.07EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The washing powder from Germany Wäsche Meister Universal is suitable for washing white and colorfast laundry.
Gallus Washing Powder Universal Box, 55 Loads, 3.05 kg
Gallus
Gallus Washing Powder Universal Box, 55 Loads, 3.05 kg
Code: 2501691
Code sup.: 759268
EAN: 4251415302166
 
7.95 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing powder at a good price. Reliably removes stains while maintaining the intense colors of your laundry, as well as their softness.
Wilkinson Sword Extra2 Sensitive Disposable Razors 10+5 pcs
Wilkinson
Wilkinson Sword Extra2 Sensitive Disposable Razors 10+5 pcs
Code: 2600390
Code sup.: 882348
EAN: 4027800348503
 
6.01 EUR
0.4EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The disposable men's razor Extra2 Sensitive provides performance like a premium razor but at the cost of a disposable one and is suitable for sensitive skin. The moisturizing strip is enriched with Aloe Vera extract.
Astra Superior Platinum, blades, pack of 5 pcs
Astra®
Astra Superior Platinum, blades, pack of 5 pcs
Code: 19937
Code sup.: 882305
EAN: 7702018007240
98%
0.70 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Astra Superior Platinum are double-sided replacement blades that have maintained their popularity for many years and are suitable for all classic razors.
Astra Superior Stainless, blades, package of 5 pcs
Astra®
Astra Superior Stainless, blades, package of 5 pcs
Code: 19935
Code sup.: 882307
EAN: 3014260264024
89%
0.70 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Astra Superior Stainless are double-sided replacement blades that have maintained their popularity for many years and are suitable for all classic razors for shaving.
Tesori d'Oriente Hammam aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Hammam aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Code: 2204521
Code sup.: 795285
EAN: 8008970050447
 
8.30 EUR
41.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Natural rattan sticks disperse the fragrant oil into the air, offering up to eight weeks of continuous fragrance and creating a pleasant atmosphere of relaxation and well-being in all spaces.
BALTECH technical gasoline P6402, plastic 400 ml
BALtech
BALTECH technical gasoline P6402, plastic 400 ml
Code: 2501493
Code sup.: 460123
EAN: 8591235071047
 
2.47 EUR
6.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Low-boiling hydrogenated gasoline Technical gasoline is intended for heavy degreasing of metal objects, it can be used in lighters and as fuel for gasoline pressure lamps.
AKCE
Sunsil Toning Treatment for Blonde Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil Toning Treatment for Blonde Colore Al Top, 180 ml
Code: 2501569
Code sup.: 794665
EAN: 8710522889879
 
1.70 EUR
9.44EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Top-notch toning treatment for blonde, bleached, and lightened hair. With argan oil for visibly nourished and shiny hair.
AKCE
Sunsilk Toning Treatment for Chocolate Hair Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk Toning Treatment for Chocolate Hair Colore Al Top, 180 ml
Code: 2501571
Code sup.: 794666
EAN: 8710522889886
 
1.70 EUR
9.44EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensive toning treatment with color pigments that intensifies color and combats fading, correcting undesirable tones.
AKCE
Sunsilk mask for curly hair Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk mask for curly hair Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501576
Code sup.: 794657
EAN: 8717163720189
 
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For defined and elastic curls. No frizz. The formula with argan oil is ideal for straight, frizzy, and dry hair, repairing damage and detangling hair to provide you with perfect smoothness without frizz every day.
AKCE
Sunsilk Conditioner for Smooth Hair Liscio Perfetto, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk Conditioner for Smooth Hair Liscio Perfetto, 200 ml
Code: 2501563
Code sup.: 794651
EAN: 8720182543851
 
2.47 EUR
12.35EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula, enriched with a magical trio of ingredients. For straight hair!
APEKO D2 waterproof glue for wood and absorbent materials, 500 g
Apeko
APEKO D2 waterproof glue for wood and absorbent materials, 500 g
Code: 2501670
Code sup.: 500420
EAN: 8591235093681
 
3.96 EUR
7.92EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal water-based adhesive for wood with an extended setting time, quick drying, forming highly durable elastic joints.
AKCE
BALTECH water glass, for mixing fireclay adhesive mortar, 1 l
BALtech
BALTECH water glass, for mixing fireclay adhesive mortar, 1 l
Code: 2501735
Code sup.: 461505
EAN: 8591235074659
 
1.94 EUR
1.94EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
As a basic binder for mixing fireclay adhesive mortar for construction, embedding fireclay elements, and repairing stoves, fireplaces, and other types of heating appliances.
Barbus Classic Aftershave, 60 ml
Barbus
Barbus Classic Aftershave, 60 ml
Code: 77106
Code sup.: 842095
EAN: 8586000081796
100%
1.59 EUR
26.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Barbus aftershave is a traditional product for post-shaving treatment for all skin types.
AKCE
Tesori d'Oriente fabric conditioner Japanese Rituals, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente fabric conditioner Japanese Rituals, 38 washes, 760 ml
Code: 2300034
Code sup.: 795407
EAN: 8008970055220
97%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric conditioner with an intoxicating and intense floral scent of peony and Japanese camellia. Enriched with rare perfume microcapsules. Facilitates ironing.
AKCE
Tesori d'Oriente fabric conditioner Ayurveda, 38 washes, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente fabric conditioner Ayurveda, 38 washes, 760 ml
Code: 2300083
Code sup.: 795411
EAN: 8008970055244
100%
2.47 EUR
3.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated fabric conditioner with an intoxicating and intense fragrance of citrus fruits, amla oil, and patchouli essence. Enriched with precious microcapsules of perfume. Facilitates ironing.
AKCE
Waschkönig Washing Gel Color 110 Loads, 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Washing Gel Color 110 Loads, 3.305 L
Code: 2300279
Code sup.: 761302
EAN: 4260418930429
97%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Color is a washing gel for colored laundry with a formula that removes dirt and stains starting at 20 °C while preserving colors.
AKCE
Waschkönig Laundry Gel for Black Clothes Black, 110 Washes, 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Laundry Gel for Black Clothes Black, 110 Washes, 3.305 L
Code: 2304020
Code sup.: 761303
EAN: 4260418930412
 
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Black is a laundry gel for black and dark laundry with a formula for removing dirt and stains from 20 °C.
BALTECH Toluene mixture P6407, 400 ml
BALtech
BALTECH Toluene mixture P6407, 400 ml
Code: 2500051
Code sup.: 460380
EAN: 8595073025439
 
2.29 EUR
5.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toluene mixture is intended for special purposes, e.g. for cleaning and degreasing surfaces before using adhesives.
AKCE
Waschkönig Laundry Powder Color, 48 Washes, 2.88 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Laundry Powder Color, 48 Washes, 2.88 kg
Code: 2500054
Code sup.: 759213
EAN: 4260418934465
90%
6.36 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
It beautifully scents your laundry even without fabric softener.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.