en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
BALTECH Toluene mixture P6407, 700 ml
BALtech
BALTECH Toluene mixture P6407, 700 ml
Code: 2500052
Code sup.: 460382
EAN: 8595073026948
 
3.14 EUR
4.49EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toluene mixture is intended for special purposes, e.g. for cleaning and degreasing surfaces before the use of adhesives.
AKCE
WaschKönig Laundry Gel Universal Orange Spain - 110 doses 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Laundry Gel Universal Orange Spain - 110 doses 3.305 L
Code: 2501473
Code sup.: 761313
EAN: 4260418936018
93%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful universal laundry gel with a refreshing orange scent.
AKCE
WaschKönig Laundry Gel Universal Lavender Croatia - 110 doses 3.305 L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Laundry Gel Universal Lavender Croatia - 110 doses 3.305 L
Code: 2501472
Code sup.: 761312
EAN: 4260418936025
85%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective laundry gel with a gentle lavender scent, suitable for all types of laundry.
Gallus Universal Washing Powder, 50 Loads, 3.25 kg
Gallus
Gallus Universal Washing Powder, 50 Loads, 3.25 kg
Code: 2501520
Code sup.: 759295
EAN: 4251415303255
 
6.71 EUR
0.13EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gallus Universal is a highly effective washing powder designed for comprehensive care of your laundry. Thanks to its active formula, it penetrates deep into the fabric fibers, effectively removing even stubborn stains and leaving your laundry fresh and clean.
Felce Azzurra Laundry Gel Original 32 Washes, 1.595 L
Felce Azzurra
Felce Azzurra Laundry Gel Original 32 Washes, 1.595 L
Code: 2501505
Code sup.: 775269
EAN: 8001280030802
 
6.36 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal laundry gel by Felce Azzurra, characterized by its traditional, unmistakable and inimitable fragrance. By using Felce Azzurra laundry gel, you will achieve a feeling of long-lasting natural freshness and maximum softness.
Gallus Washing Powder Color Box, 55 doses, 3.05 kg
Gallus
Gallus Washing Powder Color Box, 55 doses, 3.05 kg
Code: 2501525
Code sup.: 759269
EAN: 4251415302159
 
7.95 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing powder at a good price. Reliably removes stains while maintaining the vibrant colors of your laundry, as well as their softness.
Dalli Activ Universal Laundry Gel 100 washes, 5 l
Dalli
Dalli Activ Universal Laundry Gel 100 washes, 5 l
Code: 2501654
Code sup.: 759300
EAN: 4012400502844
 
14.49 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover a practical and effective solution for your everyday laundry with Dalli laundry gel!
AKCE
Waschkönig laundry gel Color, 166 washes, 5 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig laundry gel Color, 166 washes, 5 l
Code: 2501642
Code sup.: 761229
EAN: 4260418934618
 
7.07 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waschkönig Color is a laundry gel for colored laundry with a formula for removing dirt and stains from 20 °C while preserving colors. It effectively removes stubborn stains from fabrics at low temperatures, protects them from damage, and leaves a pleasant scent.
Lovran concentrated fabric softener Amla and Patchouli, 1L
Lovran
Lovran concentrated fabric softener Amla and Patchouli, 1L
Code: 2501630
Code sup.: 759347
EAN: 5902670081523
100%
3 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Are you looking for a fabric softener that will leave your laundry irresistibly fragrant, soft, and fresh? Try LOVRAN Fabric Softener Amla & Patchouli
Gallus Washing Powder Universal, 100 doses, 6.5 kg
Gallus
Gallus Washing Powder Universal, 100 doses, 6.5 kg
Code: 2501688
Code sup.: 759264
EAN: 4251415302968
 
10.43 EUR
0.1EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality washing powder at a good price. Reliably removes stains while maintaining the vibrant colors of your laundry, as well as their softness.
Lovran Universal Detergent Gel Muschio Bianco, 1L
Lovran
Lovran Universal Detergent Gel Muschio Bianco, 1L
Code: 2501762
Code sup.: 759346
EAN: 5902670081936
80%
3 EUR
0.12EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lovran Universal Detergent Gel Muschio Bianco 1L – concentrated gel with exotic scent of amla and patchouli, effectively washes and protects your laundry for up to 25 washes.
Lovran concentrated fabric softener Muschio Bianco, 1L
Lovran
Lovran concentrated fabric softener Muschio Bianco, 1L
Code: 2501764
Code sup.: 759349
EAN: 5902670081554
80%
3 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your laundry the luxury care with LOVRAN Concentrated Fabric Softener Muschio Bianco. This fabric softener with the scent of white musk will provide your clothing with long-lasting freshness and incredible softness. With a volume of 1 liter, it offers effective care for up to 50 washes.
viGO garbage bags, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 pcs
viGO!
viGO garbage bags, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 pcs
Code: 2502083
Code sup.: 954505
EAN: 5902841470217
100%
0.77 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Blue garbage bags with a capacity of 35 liters and a pack size of 36 pieces. Each piece has a dimension of 48 × 57 cm.
Syoss Curl 3in1 Hair Styling Gel 250ml
Henkel Syoss
Syoss Curl 3in1 Hair Styling Gel 250ml
Code: 2506738
Code sup.: 862418
EAN: 9000101731064
 
5.48 EUR
21.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Light creamy gel designed for all types of waves and curls, inspired by the "Curly Girl" method, offering strong hold, care, and definition in one. No sticky effect.
Alpa Windsor Fresh Aftershave with Propolis, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor Fresh Aftershave with Propolis, 100 ml
Code: 2600147
Code sup.: 843133
EAN: 8594001779659
 
2.82 EUR
28.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alpa Windsor Fresh aftershave with propolis helps refresh the skin after shaving.
Tesori d´Oriente scented candle White Musk, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente scented candle White Musk, 200 g
Code: 2210324
Code sup.: 795395
EAN: 8008970043708
 
7.77 EUR
38.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aromatic scented candle TESORI is made from high-quality waxes and essential oils and spreads an intense fragrance.
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size XL
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size XL
Code: 2500983
Code sup.: 598668
EAN: 8591235093223
100%
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome latex cleaning gloves made from natural latex, very easy to put on and powder-free inside.
AKCE
PATTEX Chemoprén Universal Contact Adhesive, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Universal Contact Adhesive, 300 ml
Code: 62276
Code sup.: 501124
EAN: 5997272382482
 
4.91 EUR
16.37EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For universal contact bonding of various - absorbent and non-absorbent - materials, such as wood, plastics, rubber, leather, sheet metal, glass, cork, cardboard and many
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Dipro Wooden Skewers for Sausages 100 Pieces
DIPRO Proseč®
Dipro Wooden Skewers for Sausages 100 Pieces
Code: 20209
Code sup.: 5-171-000107
EAN: 8595067400143
93%
0.33 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
wooden skewers for sausages lime wood suitable for any operation 100 pieces total length 30 cm
AKCE
Sunsilk Smooth Hair Mask Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk Smooth Hair Mask Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501578
Code sup.: 794655
EAN: 8717163720165
 
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For straight hair, frizz-free. With argan oil.
AKCE
Sunsilk mask for dry hair Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk mask for dry hair Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501577
Code sup.: 794658
EAN: 8000770400255
 
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ideal for dry and tired hair! The formula with avocado oil and Aloe Vera is perfect for dry and tired hair.
AKCE
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501574
Code sup.: 794659
EAN: 8710522868683
 
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensive treatment for fragile hair, strength against breakage with 98% natural origin ingredients. 0% silicones, dyes, mineral oils.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Code: 2501603
Code sup.: 834957
EAN: 8886467061691
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Active Dry Men – long-lasting roll-on deodorant for freshness and protection all day.
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Code: 2501600
Code sup.: 834959
EAN: 8886467061660
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Derma Care – gentle roll-on deodorant with moisturizing care for sensitive underarm skin.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.