en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Wilkinson Intuition Sensitive Care Replacement Heads, 3 pcs
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care Replacement Heads, 3 pcs
Code: 1704319
Code sup.: 882339
EAN: 4027800177103
100%
9.54 EUR
3.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
For perfect and gentle shaving, there are replacement heads for the Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care razor. These heads contain soap and have a pivoting head with four blades, surrounded by moisturizing and hypoallergenic milk.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Jitka pickling cucumber seté hruboostné 2 g
Holman
Holman F1 Jitka pickling cucumber seté hruboostné 2 g
Code: 2100426
 
EAN: 8594039280271
 
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Genetically non-bitter, predominantly female variety, Highly resistant to cucumber powdery mildew an
Končící produkty
Catrice Gel Affair Nail Polish 033 You're The Lime To My Tequila 10.5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair Nail Polish 033 You're The Lime To My Tequila 10.5 ml
Code: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
0.90 EUR
81.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your nails the perfect finish with Catrice gel nail polish Gel Affair, which offers long-lastin
AKCE
BALsoft 3-ply toilet paper, 24 rolls, 20 m roll
BALsoft
BALsoft 3-ply toilet paper, 24 rolls, 20 m roll
Code: 2500374
Code sup.: 928117
EAN: 8591235090420
 
6.36 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white 3-ply toilet paper made from 100% cellulose, suitable for everyday use.
BALTECH chlorine lime for disinfection, 600 g
BALtech
BALTECH chlorine lime for disinfection, 600 g
Code: 2500498
Code sup.: 627503
EAN: 8591235093131
100%
3 EUR
5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Chlorine lime is intended for disinfecting sewage waste and pipelines, cesspools, and also for disinfecting areas used for keeping poultry, pigs, chickens, and rabbits.
AKCE
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 20 l
Balanim
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 20 l
Code: 2501639
Code sup.: 976065
EAN: 8591235093469
 
5.65 EUR
0.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The lightest clumping mineral litter. A natural, eco-friendly and completely safe product that can absorb and enclose not only liquids but also unwanted accompanying odors.
viGO pull-out waste bags purple LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 pcs
viGO!
viGO pull-out waste bags purple LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 pcs
Code: 2501926
Code sup.: 954637
EAN: 5902841471184
 
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pull-out waste bags resistant to tearing. Suitable for large bins with a volume of 60 l.
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
Code: 2505102
Code sup.: 954484
EAN: 5902841471061
 
1.59 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Highly durable opaque trash bags, the bags can be used for any trash can when the size of the bag is chosen correctly, width 90 cm, height 110 cm, thickness 28 microns.
AKCE
Swirl Profi Heavy Duty Waste Bags 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 pcs
Melitta®
Swirl Profi Heavy Duty Waste Bags 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 pcs
Code: 2505550
Code sup.: 954619
EAN: 4008871216199
 
4.17 EUR
0.83EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Heavy duty waste bags for renovations of apartments, houses, and other buildings.
Fino trash bags with handles, 35 L
Fino
Fino trash bags with handles, 35 L
Code: 2508042
Code sup.: 954518
EAN: 5201314198055
 
1.94 EUR
0.1EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical trash bags with a capacity of 35 liters
AKCE
PATTEX Chemoprén Universal Contact Adhesive, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Universal Contact Adhesive, 300 ml
Code: 62276
Code sup.: 501124
EAN: 5997272382482
 
4.91 EUR
16.37EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For universal contact bonding of various - absorbent and non-absorbent - materials, such as wood, plastics, rubber, leather, sheet metal, glass, cork, cardboard and many
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Dipro Wooden Skewers for Sausages 100 Pieces
DIPRO Proseč®
Dipro Wooden Skewers for Sausages 100 Pieces
Code: 20209
Code sup.: 5-171-000107
EAN: 8595067400143
93%
0.33 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
wooden skewers for sausages lime wood suitable for any operation 100 pieces total length 30 cm
AKCE
Sunsilk Smooth Hair Mask Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk Smooth Hair Mask Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501578
Code sup.: 794655
EAN: 8717163720165
 
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For straight hair, frizz-free. With argan oil.
AKCE
Sunsilk mask for dry hair Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk mask for dry hair Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501577
Code sup.: 794658
EAN: 8000770400255
 
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ideal for dry and tired hair! The formula with avocado oil and Aloe Vera is perfect for dry and tired hair.
AKCE
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501574
Code sup.: 794659
EAN: 8710522868683
 
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensive treatment for fragile hair, strength against breakage with 98% natural origin ingredients. 0% silicones, dyes, mineral oils.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Code: 2501603
Code sup.: 834957
EAN: 8886467061691
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Active Dry Men – long-lasting roll-on deodorant for freshness and protection all day.
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Code: 2501600
Code sup.: 834959
EAN: 8886467061660
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Derma Care – gentle roll-on deodorant with moisturizing care for sensitive underarm skin.
Evidur Gardinen Reinweiss – Powder for White Curtains 600 g
Evidur
Evidur Gardinen Reinweiss – Powder for White Curtains 600 g
Code: 2501651
Code sup.: 762542
EAN: 4012400520503
 
3.36 EUR
5.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Evidur Gardinen Reinweiss is a laundry powder for white curtains and delicate fabrics. It removes graying, dust, and nicotine, restoring the whiteness of fabrics as early as 30 °C. Contains brighteners for long-lasting whiteness. The 600 g packaging is enough for 10 washes.
BALTECH hydrogen peroxide, 10 %, 100 g
BALtech
BALTECH hydrogen peroxide, 10 %, 100 g
Code: 2501723
Code sup.: 466110
EAN: 8591235074567
 
1.66 EUR
16.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hydrogen peroxide is one of the most versatile things you can have at home. It can be used for cleaning and bleaching, but primarily it is used for disinfection.
BALhome smoking matches
BALhome
BALhome smoking matches
Code: 2501750
Code sup.: 990201
EAN: 8595232020015
 
0.04 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matches, also known as wooden matches, are elongated pieces of wood with an ignitable substance at the end of the stick, which ignites due to friction. Matches featuring the design BARVY A LAKY HOSTIVAŘ.
Artdeco Hydra Care Lipstick moisturizing caring lipstick 30 Apricot Oasis 3.5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick moisturizing caring lipstick 30 Apricot Oasis 3.5 g
Code: 1803828
Code sup.: 183.30
EAN: 4052136083415
 
13.51 EUR
3 377.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The caring lipstick Hydra Care Lipstick provides a triple nourishing effect for soft and smooth lips
AKCE
Waschkönig laundry gel Sensitive 110 washes, 3.305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig laundry gel Sensitive 110 washes, 3.305 l
Code: 2304021
Code sup.: 761297
EAN: 4260418932782
100%
3.53 EUR
0.03EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal laundry gel suitable primarily for washing children's clothes and for people with sensitive skin.
truckFree
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime Eau de Parfum for Women 35 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime Eau de Parfum for Women 35 ml
Code: 2306572
Code sup.: GIVP069380
EAN: 3274872456327
 
75.31 EUR
2 151.71EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral-woody fragrance with spicy accords launched in 2023 The success of the Eau de Parfum GIVENCHY
Končící produkty
Essence Skin Tint Moisturizing Makeup 150 30 ml
Essence
Essence Skin Tint Moisturizing Makeup 150 30 ml
Code: 2500435
 
EAN: 4059729466167
 
1.03 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The moisturizing Skin Tint makeup from essence enhances your skin and provides SPF protection. This
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.