en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Gillette Mach3 replacement heads 4pcs
Gillette®
Gillette Mach3 replacement heads 4pcs
Code: 2601136
Code sup.: 882014
EAN: 4987176235381
 
7.42 EUR
1.86EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Gillette Mach3 replacement heads are equipped with three exceptionally durable blades that provide up to 15 comfortable shaves with one head. They are fully compatible with all Mach3 handles. The package contains 4 pieces of replacement heads.
AKCE
BALTECH flaxseed oil 1 l
BALtech
BALTECH flaxseed oil 1 l
Code: 2501633
Code sup.: 260092
EAN: 8591235096132
 
7.39 EUR
7.39EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALTECH FLAXSEED OIL BALTECH is a traditional impregnating oil treatment for wood with high weather resistance, excellent moisture penetration resistance, mechanical durability, and easy coating revitalization.
WC Meister Aktiv Kraft Ocean Scent Toilet Block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft Ocean Scent Toilet Block, 45 g
Code: 2501649
Code sup.: 721016
EAN: 4260418930955
 
1.06 EUR
23.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet pendant with blue water! Thanks to the content of cleaning agents and fragrances, the product thoroughly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant mountain scent.
BALTECH Dr. Trubka Drain and Pipe Cleaner, 450 g
BALtech
BALTECH Dr. Trubka Drain and Pipe Cleaner, 450 g
Code: 2501661
Code sup.: 625951
EAN: 8591235076738
 
1.59 EUR
3.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very powerful pipe and drain cleaner for every household, and due to its strength, also for industrial use.
Končící produkty
Mattel Monster Moshi toothbrush with a non-functional timer (2 types)
Mattel® Moshi Monsters
Mattel Monster Moshi toothbrush with a non-functional timer (2 types)
Code: 2009061
Code sup.: 48-00-48866-1
EAN: 0672935488668
100%
0.22 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The best for your children! Motivate your children to brush their teeth with professional dental hyg
Tesori d'Oriente Ayurveda aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Code: 2204522
Code sup.: 795286
EAN: 8008970050454
 
8.30 EUR
41.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Created as an aromatic fragrance for the home, it instantly releases intense and enveloping tones of Ayurvedic fragrance into the environment.
Tesori d'Oriente Muschio Bianco aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Muschio Bianco aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Code: 2204523
Code sup.: 795284
EAN: 8008970050430
 
8.30 EUR
41.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Natural rattan sticks diffuse fragrant oil into the air, offering up to eight weeks of lasting fragrance and creating a pleasant atmosphere of relaxation and comfort in all spaces.
Končící produkty
Bomb Cosmetics Bar Fur Real shampoo for glossy coat for dogs 95 g
Bomb Cosmetics
Bomb Cosmetics Bar Fur Real shampoo for glossy coat for dogs 95 g
Code: 2400178
Code sup.: 10002
EAN: 5037028275399
 
-
20.21EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Deeply nourishing blend of oatmeal extract, chamomile, and lavender essential oils that helps lock i
Končící produkty
Happy light Birthday candle number 9 in a box
Happy light
Happy light Birthday candle number 9 in a box
Code: 37123
Code sup.: 07914
EAN: 8588003300195
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Birthday candle in the shape of number 9. ideal for birthday cake color: white 
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém contact adhesive, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém contact adhesive, 800 ml
Code: 62588
Code sup.: 501146
EAN: 5997272383137
 
11.99 EUR
14.99EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For contact bonding with very high strength. Especially for bonding leather, wood, rubber, textiles, metals, plywood, cardboard, and various materials made of hard plastics. For bonding insulation materials in areas exposed to higher temperatures.
BALTECH technical gasoline P6402, plastic 700 ml
BALtech
BALTECH technical gasoline P6402, plastic 700 ml
Code: 2500036
Code sup.: 460132
EAN: 8591235071054
 
3.39 EUR
4.84EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Low-boiling hydrogenated gasoline Technical gasoline is intended for rough degreasing of metal objects, can be used in lighters and as fuel for gasoline pressure lamps.
APEKO wallpaper powder adhesive, up to 50 m², 250 g
Apeko
APEKO wallpaper powder adhesive, up to 50 m², 250 g
Code: 2501485
Code sup.: 500831
EAN: 8595073019919
 
2.54 EUR
10.16EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wallpaper powder adhesive with which you can cover an area of up to 50 m². For gluing wallpapers, suitable for paper wallpapers as well as being an adhesive for vinyl wallpapers.
AKCE
Glanz Meister dishwasher tablets All in 1 – 90 pcs
Glanz Meister
Glanz Meister dishwasher tablets All in 1 – 90 pcs
Code: 2501529
Code sup.: 761317
EAN: 4260418935554
 
7.77 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful All in 1 tablets for brilliantly clean dishes and dishwasher protection.
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Code: 2501598
Code sup.: 834955
EAN: 8886467061714
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Active Fresh – antiperspirant roll-on with 48-hour protection against sweating and a fresh scent.
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Code: 2501602
Code sup.: 834960
EAN: 8886467061684
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Hydra Essential – deodorant with moisturizing care for soft and fresh underarm skin.
Vaseline Double Invisible deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Double Invisible deodorant 50 ml
Code: 2501601
Code sup.: 834958
EAN: 8886467061677
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Double Invisible – roll-on antiperspirant with 48-hour protection against white and yellow stains.
Tesori d´Oriente scented candle Fior di Loto, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente scented candle Fior di Loto, 200 g
Code: 2210322
Code sup.: 795397
EAN: 8008970043715
 
7.77 EUR
38.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aromatic scented candle Tesori d´Oriente Fior di Loto, made from high-quality waxes and essential oils, will fragrance your home and create a pleasant and relaxed atmosphere.
BALsoft Rolltex, textile towels, 15 meters, 38 pieces
BALsoft
BALsoft Rolltex, textile towels, 15 meters, 38 pieces
Code: 2500318
Code sup.: 908100
EAN: 8591235077902
 
3 EUR
0.2EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Multipurpose practical textile towels for professional and everyday use. The towels are strong and durable, suitable for both dry and wet use. They clean and polish perfectly, leaving no streaks.
Končící produkty
Plastic bucket, without spout, mixed colors, 5 l
Clanax®
Plastic bucket, without spout, mixed colors, 5 l
Code: 1706906
Code sup.: 596321
EAN: 8590786225084
100%
1.41 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bucket without spout made of high-quality and durable plastic. The bucket is made of sturdy plastic with a handle and has a volume of 5 l, mixed colors, supplied according to stock availability.
Nivea Double Effect Antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Double Effect Antiperspirant, 150 ml
Code: 52287
Code sup.: 835157
EAN: 4005808735495
 
3.53 EUR
23.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy soft and smooth underarms combined with up to 48-hour protection against sweating. Reach for an effective solution with a gentle fragrance - NIVEA Antiperspirant Spray Double Effect.
Končící produkty
Aglo Cork Stopper 38 x 23 mm
Korková zátka
Aglo Cork Stopper 38 x 23 mm
Code: 40068
Code sup.: 5440003
EAN: 2161
100%
0.04 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Megacork can be used for wine storage, as it is suitable for long-term aging in the bottle (up to 4
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
BALhome
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
Code: 2501197
Code sup.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dish sponges with an abrasive layer in yellow color. Dish sponges, PU, effective washing of plates and pots, with green scouring pad.
AKCE
BALhome floor cloth 60 × 70 cm, orange
BALhome
BALhome floor cloth 60 × 70 cm, orange
Code: 2501754
Code sup.: 588313
EAN: 8591235088366
100%
0.92 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floor cloth suitable for cleaning all types of floors in the household. It is very absorbent due to its high viscose content.
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant, 150 ml
Code: 44522
Code sup.: 835150
EAN: 4005808734528
 
3.53 EUR
23.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Attractive fragrance and soft underarms? Enjoy the touch of pearls that provides sensual softness to your skin. Try - NIVEA Antiperspirant Spray Pearl & Beauty.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.