en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Končící produkty
Zemánek Hair Net Black 3 Pieces
Zemánek Bijou
Zemánek Hair Net Black 3 Pieces
Code: 2500897
 
EAN: 8590268098137
 
0.33 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Reliable protection and polished appearance every day. Black hair net by Zemánek is the ideal choice
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size S
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size S
Code: 2500980
Code sup.: 598665
EAN: 8591235093162
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Latex cleaning gloves BALhome made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size M
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size M
Code: 2500981
Code sup.: 598666
EAN: 8591235093186
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome latex cleaning gloves are made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size L
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size L
Code: 2500982
Code sup.: 598667
EAN: 8591235093209
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome latex cleaning gloves made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
Končící produkty
Lirene Hydrating Sun Emulsion SPF30 200 ml
Lirene
Lirene Hydrating Sun Emulsion SPF30 200 ml
Code: 2501110
 
EAN: 5900717311039
 
2.83 EUR
14.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Protect your skin from harmful sun rays while providing it with intense care. Lirene Hydrating Sun E
Glanz Meister rinse aid, 920 ml
Glanz Meister
Glanz Meister rinse aid, 920 ml
Code: 2501528
Code sup.: 761319
EAN: 4260418931525
 
2.47 EUR
2.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rinse aid with a new 3x stronger formula effectively prevents limescale buildup and polishes dishes.
Tesori d´Oriente scented candle Japanese Rituals, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente scented candle Japanese Rituals, 200 g
Code: 2210323
Code sup.: 795396
EAN: 8008970043739
 
7.77 EUR
38.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aromatic candle Tesori d'Oriente Japanese Rituals, made from high-quality wax and essential oils, will fill your home with fragrance and create a pleasant atmosphere.
BALsoft Roll950 2-ply paper towels, 182 m, 923 sheets, 1 roll
BALsoft
BALsoft Roll950 2-ply paper towels, 182 m, 923 sheets, 1 roll
Code: 2500308
Code sup.: 908065
EAN: 8591235063691
 
9.51 EUR
0.05EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
BalSoft paper towels on a roll are multipurpose, two-ply towels of the highest quality for professional and everyday use. They clean and polish perfectly, leaving no streaks and do not shed fibers.
BALsoft Rolltex, textile towels, 39 meters, 100 sheets
BALsoft
BALsoft Rolltex, textile towels, 39 meters, 100 sheets
Code: 2500319
Code sup.: 908103
EAN: 8591235077872
 
7.60 EUR
0.19EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Versatile practical textile towels for professional and general use. The towels are strong and durable, suitable for use both dry and wet. They clean and polish perfectly, leaving no streaks.
Končící produkty
Astrid Sun Cooling Regenerative After-Sun Foam, 150 ml
Astrid
Astrid Sun Cooling Regenerative After-Sun Foam, 150 ml
Code: 2500943
Code sup.: 2500943
EAN: 8592297011040
 
2.59 EUR
17.27EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cooling regenerative after-sun foam with a high content of D-panthenol (10%) helps to soothe irritated skin especially after sun exposure. Provides a feeling of cooling refreshment, hydrates the skin for up to 48 hours.
AKCE
WC Meister gel Lime, 750 ml
WC Meister
WC Meister gel Lime, 750 ml
Code: 2501647
Code sup.: 721031
EAN: 4260418935943
 
1.41 EUR
1.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC Meister WC gel Lime is designed for regular toilet cleaning and dirt removal. It leaves the toilet clean and fresh with a pleasant lime scent.
AKCE
Wc Meister gel ocean, 750 ml
WC Meister
Wc Meister gel ocean, 750 ml
Code: 2501746
Code sup.: 721030
EAN: 4260418935950
 
1.41 EUR
1.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet cleaning agent. Removes stubborn deposits, limescale, and dirt. With a marine fragrance.
Zewa Deluxe Delicate Care 3-ply toilet paper, 19.3 m, 8 rolls
Zewa
Zewa Deluxe Delicate Care 3-ply toilet paper, 19.3 m, 8 rolls
Code: 87709
Code sup.: 928942
EAN: 7322540313352
100%
3.36 EUR
0.42EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-ply toilet paper without fragrance.
Končící produkty
Baby Farlin Shaped Silicone Pacifier Porridge (L) for children from 12 months
Farlin®
Baby Farlin Shaped Silicone Pacifier Porridge (L) for children from 12 months
Code: 1902195
Code sup.: M-3-1
EAN: 8595055401473
 
0.57 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Check the silicone nipple before each use and stretch it in all directions. Dispose of it at the fir
Vileda Flex & Catch dust cloth with a long handle 93 cm
Vileda®
Vileda Flex & Catch dust cloth with a long handle 93 cm
Code: 2508973
Code sup.: 588707
EAN: 4023103257146
 
6.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Vileda Flex & Catch dust cloth with a long handle 93 cm is a practical helper for effective household cleaning.
Vileda Flex & Catch Replacement for Dust Mop 10 pcs
Vileda®
Vileda Flex & Catch Replacement for Dust Mop 10 pcs
Code: 2508975
Code sup.: 588709
EAN: 4023103252486
 
6.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vileda Flex & Catch Replacement for Dust Mop 10 pcs is a practical set of replacement wipes designed for the Vileda Flex & Catch dust mop.
Končící produkty
Artdeco Eyebrow Designer Pencil with Brush 6 Medium Blonde 1 g
Artdeco
Artdeco Eyebrow Designer Pencil with Brush 6 Medium Blonde 1 g
Code: 2301149
Code sup.: 281.6
EAN: 4052136212662
 
12.52 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Find everything you need for perfectly shaped brows in a single pencil! Draw the outline of your bro
Lux Soap Bright Impress 80 g
Lux
Lux Soap Bright Impress 80 g
Code: 2500058
Code sup.: 834945
EAN: 8886467064432
100%
0.60 EUR
7.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle and luxurious soap that envelops your skin in a pleasant and long-lasting floral aroma.
BALTECH summer washer fluid, 3 l
BALtech
BALTECH summer washer fluid, 3 l
Code: 2500586
Code sup.: 481209
EAN: 8591235077865
 
1.62 EUR
0.54EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Proven cleaning liquid for all types of vehicle washers. Protects washer systems from corrosion. Prevents light, heat, and mechanical wear of rubber components.
AKCE
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, liquid, 1 l
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, liquid, 1 l
Code: 2501542
Code sup.: 625909
EAN: 8591235077070
100%
3 EUR
3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide, lye, for cleaning drains and pipes, bleaching and dyeing textiles, degreasing baths. Not only for cleaning boilers, pipes, and drains.
Vaseline Soap Total Moisture, 75 g
Vaseline®
Vaseline Soap Total Moisture, 75 g
Code: 2501734
Code sup.: 834963
EAN: 8886467036996
 
0.53 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant, 150 ml
Code: 44522
Code sup.: 835150
EAN: 4005808734528
 
3.53 EUR
23.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Attractive fragrance and soft underarms? Enjoy the touch of pearls that provides sensual softness to your skin. Try - NIVEA Antiperspirant Spray Pearl & Beauty.
Dalli Dryer Sheets, 25 pcs
Dalli
Dalli Dryer Sheets, 25 pcs
Code: 2501004
Code sup.: 761208
EAN: 4012400527694
100%
1.94 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
German quality dryer sheets.
BALhome dish sponges shaped yellow 5+1 pcs
BALhome
BALhome dish sponges shaped yellow 5+1 pcs
Code: 2501195
Code sup.: 591674
EAN: 8591235087710
 
1.06 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sponges with a high-quality abrasive layer and a protective element for hands and nails, PU dish sponge, effective washing of plates and pots, with a green scouring pad.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.