en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Code: 2501600
Code sup.: 834959
EAN: 8886467061660
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Derma Care – gentle roll-on deodorant with moisturizing care for sensitive underarm skin.
Evidur Gardinen Reinweiss – Powder for White Curtains 600 g
Evidur
Evidur Gardinen Reinweiss – Powder for White Curtains 600 g
Code: 2501651
Code sup.: 762542
EAN: 4012400520503
 
3.36 EUR
5.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Evidur Gardinen Reinweiss is a laundry powder for white curtains and delicate fabrics. It removes graying, dust, and nicotine, restoring the whiteness of fabrics as early as 30 °C. Contains brighteners for long-lasting whiteness. The 600 g packaging is enough for 10 washes.
BALTECH hydrogen peroxide, 10 %, 100 g
BALtech
BALTECH hydrogen peroxide, 10 %, 100 g
Code: 2501723
Code sup.: 466110
EAN: 8591235074567
 
1.66 EUR
16.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hydrogen peroxide is one of the most versatile things you can have at home. It can be used for cleaning and bleaching, but primarily it is used for disinfection.
BALhome smoking matches
BALhome
BALhome smoking matches
Code: 2501750
Code sup.: 990201
EAN: 8595232020015
 
0.04 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matches, also known as wooden matches, are elongated pieces of wood with an ignitable substance at the end of the stick, which ignites due to friction. Matches featuring the design BARVY A LAKY HOSTIVAŘ.
BALsoft Roll950 2-ply paper towels, 182 m, 923 sheets, 1 roll
BALsoft
BALsoft Roll950 2-ply paper towels, 182 m, 923 sheets, 1 roll
Code: 2500308
Code sup.: 908065
EAN: 8591235063691
 
9.51 EUR
0.05EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
BalSoft paper towels on a roll are multipurpose, two-ply towels of the highest quality for professional and everyday use. They clean and polish perfectly, leaving no streaks and do not shed fibers.
BALsoft Rolltex, textile towels, 39 meters, 100 sheets
BALsoft
BALsoft Rolltex, textile towels, 39 meters, 100 sheets
Code: 2500319
Code sup.: 908103
EAN: 8591235077872
 
7.60 EUR
0.19EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Versatile practical textile towels for professional and general use. The towels are strong and durable, suitable for use both dry and wet. They clean and polish perfectly, leaving no streaks.
Končící produkty
Astrid Sun Cooling Regenerative After-Sun Foam, 150 ml
Astrid
Astrid Sun Cooling Regenerative After-Sun Foam, 150 ml
Code: 2500943
Code sup.: 2500943
EAN: 8592297011040
 
2.59 EUR
17.27EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cooling regenerative after-sun foam with a high content of D-panthenol (10%) helps to soothe irritated skin especially after sun exposure. Provides a feeling of cooling refreshment, hydrates the skin for up to 48 hours.
AKCE
WC Meister gel Lime, 750 ml
WC Meister
WC Meister gel Lime, 750 ml
Code: 2501647
Code sup.: 721031
EAN: 4260418935943
 
1.41 EUR
1.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC Meister WC gel Lime is designed for regular toilet cleaning and dirt removal. It leaves the toilet clean and fresh with a pleasant lime scent.
AKCE
Wc Meister gel ocean, 750 ml
WC Meister
Wc Meister gel ocean, 750 ml
Code: 2501746
Code sup.: 721030
EAN: 4260418935950
 
1.41 EUR
1.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet cleaning agent. Removes stubborn deposits, limescale, and dirt. With a marine fragrance.
Končící produkty
Plastic bucket, without spout, mixed colors, 5 l
Clanax®
Plastic bucket, without spout, mixed colors, 5 l
Code: 1706906
Code sup.: 596321
EAN: 8590786225084
100%
1.41 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bucket without spout made of high-quality and durable plastic. The bucket is made of sturdy plastic with a handle and has a volume of 5 l, mixed colors, supplied according to stock availability.
Končící produkty
Aglo Cork Stopper 38 x 23 mm
Korková zátka
Aglo Cork Stopper 38 x 23 mm
Code: 40068
Code sup.: 5440003
EAN: 2161
100%
0.04 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Megacork can be used for wine storage, as it is suitable for long-term aging in the bottle (up to 4
Nivea Double Effect Antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Double Effect Antiperspirant, 150 ml
Code: 52287
Code sup.: 835157
EAN: 4005808735495
 
3.53 EUR
23.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy soft and smooth underarms combined with up to 48-hour protection against sweating. Reach for an effective solution with a gentle fragrance - NIVEA Antiperspirant Spray Double Effect.
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
BALhome
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
Code: 2501197
Code sup.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dish sponges with an abrasive layer in yellow color. Dish sponges, PU, effective washing of plates and pots, with green scouring pad.
AKCE
BALhome floor cloth 60 × 70 cm, orange
BALhome
BALhome floor cloth 60 × 70 cm, orange
Code: 2501754
Code sup.: 588313
EAN: 8591235088366
100%
0.92 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floor cloth suitable for cleaning all types of floors in the household. It is very absorbent due to its high viscose content.
Tesori d´Oriente scented candle Japanese Rituals, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente scented candle Japanese Rituals, 200 g
Code: 2210323
Code sup.: 795396
EAN: 8008970043739
 
7.77 EUR
38.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aromatic candle Tesori d'Oriente Japanese Rituals, made from high-quality wax and essential oils, will fill your home with fragrance and create a pleasant atmosphere.
AKCE
BALsoft XXL 2-ply paper towels 50 m, 1 roll
BALsoft
BALsoft XXL 2-ply paper towels 50 m, 1 roll
Code: 2500305
Code sup.: 908067
EAN: 8591235090659
 
1.41 EUR
0.03EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
2-ply towels of the highest quality for professional and everyday use. 100% cellulose, unscented. 250 sheets / roll 50 m.
Končící produkty
Zemánek Hair Net Black 3 Pieces
Zemánek Bijou
Zemánek Hair Net Black 3 Pieces
Code: 2500897
 
EAN: 8590268098137
 
0.33 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Reliable protection and polished appearance every day. Black hair net by Zemánek is the ideal choice
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size S
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size S
Code: 2500980
Code sup.: 598665
EAN: 8591235093162
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Latex cleaning gloves BALhome made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size M
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size M
Code: 2500981
Code sup.: 598666
EAN: 8591235093186
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome latex cleaning gloves are made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size L
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size L
Code: 2500982
Code sup.: 598667
EAN: 8591235093209
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome latex cleaning gloves made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
Končící produkty
Lirene Hydrating Sun Emulsion SPF30 200 ml
Lirene
Lirene Hydrating Sun Emulsion SPF30 200 ml
Code: 2501110
 
EAN: 5900717311039
 
2.83 EUR
14.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Protect your skin from harmful sun rays while providing it with intense care. Lirene Hydrating Sun E
Glanz Meister rinse aid, 920 ml
Glanz Meister
Glanz Meister rinse aid, 920 ml
Code: 2501528
Code sup.: 761319
EAN: 4260418931525
 
2.47 EUR
2.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rinse aid with a new 3x stronger formula effectively prevents limescale buildup and polishes dishes.
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Pearl & Beauty antiperspirant, 150 ml
Code: 44522
Code sup.: 835150
EAN: 4005808734528
 
3.53 EUR
23.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Attractive fragrance and soft underarms? Enjoy the touch of pearls that provides sensual softness to your skin. Try - NIVEA Antiperspirant Spray Pearl & Beauty.
Dalli Dryer Sheets, 25 pcs
Dalli
Dalli Dryer Sheets, 25 pcs
Code: 2501004
Code sup.: 761208
EAN: 4012400527694
100%
1.94 EUR
0.08EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
German quality dryer sheets.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.