en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
BALTECH technical gasoline cleaner P6411, 4 l
BALtech
BALTECH technical gasoline cleaner P6411, 4 l
Code: 2501494
Code sup.: 460106
EAN: 8595073017540
 
14.32 EUR
3.58EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
It is intended for coarse degreasing of metal objects in particular. Highly flammable liquid and vapors.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC balls, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC balls, 3 × 50 g
Code: 70234
Code sup.: 720181
EAN: 9000100753401
94%
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC block Bref Power Aktiv Ocean - an innovative way to maintain your toilet. The WC block is equipped with four balls, each with a specific formulation for perfect results. With every flush, your toilet will be fresh and hygienically clean.
AKCE
Bref WC Power Activ Lavender, WC balls, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Activ Lavender, WC balls, 3 × 50 g
Code: 86223
Code sup.: 720179
EAN: 9000100956192
100%
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Activ WC block Lavender 3 × 50 g - perfect protection against limescale, amazing freshness, effective cleaning foam.
Palmolive soap Naturals Chamomille, 90 g
Palmolive
Palmolive soap Naturals Chamomille, 90 g
Code: 05760
Code sup.: 785147
EAN: 8693495033770
100%
0.53 EUR
5.89EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals solid soap Balanced & Mild with chamomile extract and vitamin E. Gentle care for your skin.
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC block in balls, lemon, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC block in balls, lemon, 50 g
Code: 60390
Code sup.: 720131
EAN: 9000100625104
96%
1.41 EUR
28.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
BREF Power Activ is the first WC block with four active balls, which combines attractive design with excellent properties to achieve a hygienically clean and fresh toilet.
Končící produkty
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 5in1 Travel Sunscreen Lotion for Kids 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 5in1 Travel Sunscreen Lotion for Kids 50 ml
Code: 2202255
Code sup.: 815162
EAN: 42449485
 
7.42 EUR
148.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
AKCE
Zinc-plated metal mouse trap, 1 pcs
Papírny Moudrý
Zinc-plated metal mouse trap, 1 pcs
Code: 2506798
Code sup.: 678221
EAN: 8594021251388
 
0.57 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Robust mouse trap made of zinc-plated metal, designed for easy and effective catching of small rodents.
AKCE
Tesori d´Oriente Rice Tsubaki Shower Oil, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Rice Tsubaki Shower Oil, 250 ml
Code: 2003776
Code sup.: 795311
EAN: 8008970048628
100%
3.36 EUR
13.44EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enriched with a harmonious blend of rice oil and Tsubaki oil, it cleanses and nourishes the skin, leaving it soft, smooth, and pleasantly scented.
AKCE
Tesori d'Oriente Byzantium Cream Shower Gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Byzantium Cream Shower Gel, 250 ml
Code: 1907998
Code sup.: 795317
EAN: 8008970040745
 
2.12 EUR
8.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cream shower gel with an oriental fragrance for women.
Duck WC block 4in1 Mango, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC block 4in1 Mango, 2x 36 ml
Code: 2500243
Code sup.: 719977
EAN: 5000204377262
 
2.29 EUR
31.81EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck gel will perfectly clean your toilet and reliably protect it from limescale.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC Balls, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC Balls, 3 × 50 g
Code: 70233
Code sup.: 720182
EAN: 9000100753371
98%
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Aktiv prevents limescale buildup, creates an effective cleaning foam, prevents dirt accumulation, and adds extra freshness to your toilet.
AKCE
Bref WC block Power Activ Pine, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC block Power Activ Pine, 3× 50 g
Code: 70235
Code sup.: 720180
EAN: 9000100753340
100%
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Activ WC block Pine 3 × 50 g - perfect protection against limescale, amazing freshness, effective cleaning foam, hygienic cleanliness.
Končící produkty
Industrit S2013 Universal Top Coat 4550 Signal Blue 0.6 l
Industrit
Industrit S2013 Universal Top Coat 4550 Signal Blue 0.6 l
Code: 2500232
Code sup.: 192988
EAN: 8591235083477
 
1.52 EUR
2.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Industrit S2013 is a top-quality glossy enamel. It does not contain heavy metals. It is particularly
AKCE
Palmolive Sparkling Bloom Shower Gel Orchid&Vanilla, 250 ml
Palmolive
Palmolive Sparkling Bloom Shower Gel Orchid&Vanilla, 250 ml
Code: 2407468
Code sup.: 795355
EAN: 8718951614208
100%
1.48 EUR
5.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Limited edition shower gel that combines exotic orchid with warm vanilla and brings a feeling of relaxation and gentle care during your daily shower.
Bref WC Power Aktiv Lavender, toilet block in balls, lavender, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lavender, toilet block in balls, lavender, 50 g
Code: 86732
Code sup.: 720127
EAN: 9000101853506
95%
1.41 EUR
28.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
BREF Power Activ is the first toilet block with four active balls that combine an attractive design with excellent properties for achieving a hygienically clean and fresh toilet.
Diffusil Repellent Family spray repellent spray 100 ml
Diffusil
Diffusil Repellent Family spray repellent spray 100 ml
Code: 1801429
Code sup.: 675547
EAN: 5000204918342
 
4.24 EUR
42.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Diffusil Family is suitable for the whole family, including children from 2 years old. The repellent works on clothing as well; you can apply it to shirts, pants, and socks. It does not damage cotton, wool, or nylon.
AKCE
BALhome citric acid food grade E 330, 1 kg
BALhome
BALhome citric acid food grade E 330, 1 kg
Code: 2500069
Code sup.: 934966
EAN: 8591235095166
100%
4.59 EUR
4.59EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
A versatile eco-friendly helper. Used as an ingredient for preserving and flavoring fruits, jams, vegetables, beverages, and syrups. Also for removing limescale and stains from clothing.
AKCE
BALhome citric acid food E 330, 100 g
BALhome
BALhome citric acid food E 330, 100 g
Code: 2500108
Code sup.: 934964
EAN: 8591235095197
 
0.56 EUR
5.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
A versatile eco-friendly helper. Used as an ingredient for preservation and flavoring fruits, jams, vegetables, beverages, and syrups. Also for removing limescale and stains from clothing.
Končící produkty
Koh-i-Noor Crepe Paper 50 x 200 cm, Olive Green
Koh-i-Noor
Koh-i-Noor Crepe Paper 50 x 200 cm, Olive Green
Code: 1807584
Code sup.: 992067
EAN: 8593539083597
 
0.17 EUR
0.09EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Crepe decorative paper for creative use. A proven decorative material used not only in kindergartens
AKCE
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony shower gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony shower gel 250 ml
Code: 2407467
Code sup.: 795356
EAN: 8718951614819
 
1.48 EUR
5.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony is more than a shower gel – it is a small ritual full of fragrance, comfort, and fresh cleanliness.
BALTECH Technical Gasoline Cleaner P6411, Plastic 700 ml
BALtech
BALTECH Technical Gasoline Cleaner P6411, Plastic 700 ml
Code: 2500089
Code sup.: 460099
EAN: 8591235071092
 
2.93 EUR
4.19EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical gasoline cleaner P6411 is primarily designed for cleaning and degreasing metal objects. Technical low-boiling hydrogenated gasoline.
Biolit spray for fighting bedbugs and crawling insects, 400 ml
Biolit
Biolit spray for fighting bedbugs and crawling insects, 400 ml
Code: 2500497
Code sup.: 675105
EAN: 5000204401677
 
5.48 EUR
13.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Biolit spray effectively kills bedbugs and other crawling insects. Provides immediate effect and long-lasting protection for up to 4 weeks.​
BALTECH technical gasoline cleaner P6411, plastic 400 ml
BALtech
BALTECH technical gasoline cleaner P6411, plastic 400 ml
Code: 2501037
Code sup.: 460112
EAN: 8591235071085
 
2.19 EUR
5.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The technical gasoline cleaner P6411 is primarily intended for cleaning and degreasing metal objects. Technical low-boiling hydrogenated gasoline.
truckFree
Versace Eros Energy Pour Homme Eau de Toilette 50 ml + Aftershave Balm 50 ml + Shower Gel 50 ml, gift set for men
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme Eau de Toilette 50 ml + Aftershave Balm 50 ml + Shower Gel 50 ml, gift set for men
Code: 2502303
Code sup.: 14580
EAN: 8011003900077
 
59.40 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Citrus aromatic fragrance for men was launched in 2024 Eros Energy is inspired by the breathtaking b
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.