en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Ambi Pur Air Mist Ocean Mist Air Freshener, 185 ml
Ambi Pur®
Ambi Pur Air Mist Ocean Mist Air Freshener, 185 ml
Code: 2402974
Code sup.: 725172
EAN: 8700216261586
 
3.52 EUR
19.03EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Air freshener with OdourClean technology eliminates unpleasant lingering odors and leaves a light fresh scent of ocean and breeze.
truckFree
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis eau de toilette for women 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis eau de toilette for women 100 ml
Code: 2403243
Code sup.: 14128
EAN: 8059082001841
 
51.34 EUR
513.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral, woody, fruity fragrance for women was launched in 2024 Uva Dulcis, created by Guillaume Fla
Swiffer set with handle + duster, 1 pc
Swiffer
Swiffer set with handle + duster, 1 pc
Code: 2600357
Code sup.: 588414
EAN: 8006540317082
 
2.46 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Say goodbye to dust, hair, fur, and dirt. It captures dust, hair, allergens from dust mites, and also fur from cats and dogs.
Jar All-in-1 dishwasher tablets, 41 pcs
Jar
Jar All-in-1 dishwasher tablets, 41 pcs
Code: 2601054
Code sup.: 750262
EAN: 8006530122054
 
8.79 EUR
0.21EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar All-in-1 dishwasher tablets help remove common dirt from dishes during the washing cycle. The practical tablets with pre-measured doses make using the dishwasher easier.
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets, 30 pcs
Jar
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets, 30 pcs
Code: 2601052
Code sup.: 750260
EAN: 8006530121729
 
8.79 EUR
0.29EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets help remove common dirt from dishes when washing in a dishwasher. The pre-measured capsule makes dosing the detergent easier.
Jar Platinum Plus dishwasher tablets, 40 pcs
Jar
Jar Platinum Plus dishwasher tablets, 40 pcs
Code: 2601056
Code sup.: 750264
EAN: 8006530121606
 
10.55 EUR
0.26EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Plus dishwasher tablets help remove common dirt from dishes when washing in the dishwasher. The pre-measured capsule makes dosing the detergent easier.
ARIEL laundry sheets COLOUR & DIRT CATCHER MULTI ACTION 22pcs
Ariel®
ARIEL laundry sheets COLOUR & DIRT CATCHER MULTI ACTION 22pcs
Code: 2603345
Code sup.: 761225
EAN: 5903957311852
 
2.81 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laundry sheets that capture released dyes and impurities during washing, helping to protect laundry from unwanted staining.
Always Classic Maxi women's pads, 9 pcs
Always®
Always Classic Maxi women's pads, 9 pcs
Code: 53250
Code sup.: 916131
EAN: 4015400259459
100%
1.58 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Always sanitary pads provide safe and discreet protection throughout the entire menstrual cycle.
Ambi Pur air freshener for the bathroom Merlion Spring Awakening, 7.5 ml
Ambi Pur®
Ambi Pur air freshener for the bathroom Merlion Spring Awakening, 7.5 ml
Code: 2207956
Code sup.: 728038
EAN: 8700216014755
 
3.52 EUR
440EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Our first bathroom air freshener for continuous use without electricity removes odors from the air and also prevents them from settling on soft surfaces such as towels, bathtubs, and shower curtains.
AKCE
Wella hair color Wellaton Intense 7/2 Medium Ash Blonde, 110 ml
Wella®
Wella hair color Wellaton Intense 7/2 Medium Ash Blonde, 110 ml
Code: 2301708
Code sup.: 860569
EAN: 4064666715131
 
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% intense color from the outside and healthy, strong hair from the inside. Deeply nourishing treatment seals the hair cuticle for optimal shine and softness. Hydrating treatment with an attractive floral fragrance - rich white flowers on a woody base, creates a smooth surface.
Wellaflex Extreme Hold Hairspray (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex Extreme Hold Hairspray (5), 250 ml
Code: 1801656
Code sup.: 860538
EAN: 8699568540381
 
3.16 EUR
12.64EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wellaflex Extreme Hold Hairspray provides mega strong hold with FixControl™ technology, ensuring a reliable hairstyle that lasts.
Lenor Gold Orchid fragrance beads, 195 g
Lenor®
Lenor Gold Orchid fragrance beads, 195 g
Code: 2501001
Code sup.: 775347
EAN: 8700216708517
 
4.57 EUR
23.44EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lenor Gold Orchid – fragrance beads for a long-lasting and elegant scent of laundry
Wellaflex Strong Hold Hair Spray (3), 250 ml
Wella®
Wellaflex Strong Hold Hair Spray (3), 250 ml
Code: 74237
Code sup.: 860539
EAN: 4056800195619
 
3.16 EUR
12.64EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wellaflex Sensitive hairspray for strong hold is completely fragrance-free and therefore its formula is very gentle on the scalp.
Gillette Fusion, replacement blades, package of 4 pieces
Gillette®
Gillette Fusion, replacement blades, package of 4 pieces
Code: 47902
Code sup.: 882002
EAN: 7702018866984
100%
13.02 EUR
3.26EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement blades for the Gillette Fusion men’s razor give a new dimension to what you expect from shaving. It is designed to provide optimal performance from both sides of its unique blades.
AKCE
Naturella Women's Ultra Maxi Pads, 8 pcs
Naturella
Naturella Women's Ultra Maxi Pads, 8 pcs
Code: 46563
Code sup.: 916201
EAN: 4015400125099
 
1.30 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Naturella pads with a pleasant chamomile scent and absorbent beads. Their surface layer offers cotton softness.
AKCE
Naturella Normal panty liners, 20 pcs
Naturella
Naturella Normal panty liners, 20 pcs
Code: 46566
Code sup.: 916195
EAN: 4015400240310
90%
0.88 EUR
0.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The new Naturella with chamomile utilizes the natural properties of chamomile, its soothing effect on irritated skin, and a pleasant, natural, and elegant fragrance that respects the personality of every woman.
Lacoste Original fragrance for men 60 ml
Lacoste
Lacoste Original fragrance for men 60 ml
Code: 2502007
Code sup.: LC020A02
EAN: 3386460165976
 
34.41 EUR
573.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Woody aromatic fragrance for men was launched in 2025 Lacoste Original Parfum is the embodiment of
Swiffer Starter Kit for Floor Cleaning
Swiffer
Swiffer Starter Kit for Floor Cleaning
Code: 2104465
Code sup.: 577180
EAN: 8006540316764
100%
10.55 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The starter kit for floor cleaning includes a handle, 8 dusters (for the mop), and 3 cleaning wet wipes.
AKCE
Wella hair color Wellaton Intense 7/17 cool chocolate, 110 ml
Wella®
Wella hair color Wellaton Intense 7/17 cool chocolate, 110 ml
Code: 2301707
Code sup.: 860572
EAN: 4064666715162
 
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% intense color on the outside and healthy, strong hair on the inside. Deeply nourishing treatment closes the hair cuticle for optimal shine and softness. Hydrating treatment with an attractive floral scent - rich white flowers on a woody base, creates a smooth surface.
GILLETTE Blue3 Plus Comfort 3 + 1 pcs
Gillette®
GILLETTE Blue3 Plus Comfort 3 + 1 pcs
Code: 2308484
Code sup.: 882170
EAN: 7702018489787
 
3.16 EUR
0.79EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Top quality in men's face care.
truckFree
Laura Biagiotti Aqve Romane Divinium Ficus Eau de Toilette for Women 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Divinium Ficus Eau de Toilette for Women 100 ml
Code: 2403235
Code sup.: 14126
EAN: 8059084001863
 
51.34 EUR
513.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Citrus, woody fragrance for women was launched in 2024 Aqve Romane Divinum Ficus Laura Biagiotti ca
Lenor Spring Awakening Fragrance Pearls, 195 g
Lenor®
Lenor Spring Awakening Fragrance Pearls, 195 g
Code: 2501002
Code sup.: 775346
EAN: 8700216708418
 
4.57 EUR
23.44EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lenor Spring Awakening – fragrance pearls with the scent of a spring morning for freshness lasting up to 12 weeks.
Swiffer Sweeper Citrus Replacement Wet Floor Wipes, 24 pcs
Swiffer
Swiffer Sweeper Citrus Replacement Wet Floor Wipes, 24 pcs
Code: 2601061
Code sup.: 709682
EAN: 8006530163026
 
6.33 EUR
0.32EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement for Swiffer mop. Cleaning wet wipes infused with a cleaning solution with a citrus scent dissolve, absorb, and remove dirt from the floor, leaving it fresh and clean.
Old Spice Original Solid Deodorant, 50 ml
Old Spice
Old Spice Original Solid Deodorant, 50 ml
Code: 15617
Code sup.: 840161
EAN: 4084500490543
100%
3.87 EUR
77.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Men's solid deodorant with a pleasant scent for a feeling of freshness throughout the day. The original fragrance is tested by generations, creating a great feeling of cleanliness, freshness, and boosting men's confidence.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.