en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Wella hair dye Wellaton Intense 2/0 black, 110 ml
Wella®
Wella hair dye Wellaton Intense 2/0 black, 110 ml
Code: 12483
Code sup.: 860577
EAN: 4056800877614
 
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% intense color on the outside and healthy and strong hair from within. Deeply nourishing treatment closes the hair cuticle for optimal shine and softness. Hydrating treatment with an attractive floral scent - rich white flowers on a woody base creates a smooth surface.
Mr. Proper 3in1 Toilet Cleaner 750 ml
Mr. Proper
Mr. Proper 3in1 Toilet Cleaner 750 ml
Code: 2104476
Code sup.: 240124
EAN: 8001841629933
 
2.28 EUR
3.04EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
3in1 = long-lasting shine, hygienic cleanliness, fresh scent, limescale removal. The Mr. Proper cleaning agent provides you with hygienic cleanliness because it is designed to thoroughly clean even the lower parts of the toilet bowl and easily remove stains.
Ariel Powder Detergent Mountain Spring 20 washes, 1.1 kg
Ariel®
Ariel Powder Detergent Mountain Spring 20 washes, 1.1 kg
Code: 2303305
Code sup.: 757028
EAN: 8006540940334
100%
6.33 EUR
0.32EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ariel Color Powder Detergent for colored laundry preserves the color and shape of washed clothes. Ariel Color with low foam is designed for colored laundry. It penetrates deep into the fibers and perfectly removes dirt.
Ariel Color laundry gel, 25 washes, 1.125 l
Ariel®
Ariel Color laundry gel, 25 washes, 1.125 l
Code: 2500361
Code sup.: 765028
EAN: 8700216691925
 
6.33 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The new and more concentrated Ariel Color liquid laundry gel activates even at 20 degrees Celsius and offers ideal care for your colored laundry.
AKCE
Wellaflex Power Hold Styling Gel 150 ml
Wella®
Wellaflex Power Hold Styling Gel 150 ml
Code: 2500990
Code sup.: 860519
EAN: 4064666802312
 
3.48 EUR
23.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wellaflex Power Hold is a styling gel with very strong hold that keeps your hairstyle perfectly styled for up to 24 hours.
AKCE
Naturella Women's Pads Classic Night, 7 pcs
Naturella
Naturella Women's Pads Classic Night, 7 pcs
Code: 52619
Code sup.: 916135
EAN: 4015400437543
100%
1.05 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Women's hygiene pads with chamomile content ensuring comfortable and reliable protection.
AKCE
Ariel Mountain Spring box laundry powder for colored laundry 80 doses 4.4 kg
Ariel®
Ariel Mountain Spring box laundry powder for colored laundry 80 doses 4.4 kg
Code: 2402762
Code sup.: 759014
EAN: 8006540940150
 
14.78 EUR
0.18EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ariel Mountain Spring is a universal laundry powder suitable for white, light and colored laundry.
Swiffer XXL Duster Kit telescopic handle + duster 2 pcs
Swiffer
Swiffer XXL Duster Kit telescopic handle + duster 2 pcs
Code: 2104467
Code sup.: 588412
EAN: 8006540316603
70%
5.27 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Say goodbye to dust, hair, fur, and dirt. It traps dust, hair, allergens from dust mites, and also fur from cats and dogs. Includes a 90 cm telescopic handle.
Mr. Proper Universal Floor Cleaner Lavender 1 l
Mr. Proper
Mr. Proper Universal Floor Cleaner Lavender 1 l
Code: 2506908
Code sup.: 700403
EAN: 4084500644946
 
2.46 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal cleaning agent for cleaning floors and large areas, safe pH value, lavender fragrance. Suitable for all surfaces including lacquered and glazed wood.
Wellaflex Style & Nourish 7v1 Mousse Spray, Fixation 2, 200 ml
Wella®
Wellaflex Style & Nourish 7v1 Mousse Spray, Fixation 2, 200 ml
Code: 2501005
Code sup.: 860525
EAN: 4064666984230
 
3.69 EUR
18.45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wellaflex Style & Nourish 7v1 is a universal mousse spray that offers seven benefits in one package – hold, volume, definition, elasticity, hydration, shine, and heat protection.
Ariel Mountain Spring liquid laundry gel for clean and fragrant laundry without stains 25 washes 1.125 l
Ariel®
Ariel Mountain Spring liquid laundry gel for clean and fragrant laundry without stains 25 washes 1.125 l
Code: 2501103
Code sup.: 765036
EAN: 8700216691291
 
6.33 EUR
0.25EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ariel Mountain Spring is a liquid laundry gel that ensures perfectly clean and fragrant laundry without stains.
Gillette Shaving Foam Original 250 ml
Gillette®
Gillette Shaving Foam Original 250 ml
Code: 2601063
Code sup.: 880165
EAN: 8006530159203
 
2.81 EUR
11.24EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The shaving foam provides a rich protective lather, enhances razor glide, and contributes to a pleasant post-shave feeling.
Dishwashing Liquid Sensitive Tea Tree and Mint, 900 ml
Jar
Dishwashing Liquid Sensitive Tea Tree and Mint, 900 ml
Code: 100255
Code sup.: 735086
EAN: 4015400991434
93%
2.81 EUR
3.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dishwashing liquid is a concentrated product for hand washing dishes. Thanks to its effective formulation, a small amount of the product is enough for a large number of dishes. It has long-lasting active foam. It easily deals with dirt and grease. It has a pleasant scent and is gentle on the hands.
Head & Shoulders Citrus Fresh shampoo against dandruff, 400 ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Citrus Fresh shampoo against dandruff, 400 ml
Code: 51490
Code sup.: 845322
EAN: 5011321336032
100%
4.57 EUR
11.43EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Head & Shoulders Cool Menthol shampoo removes 100% of visible dandruff from the scalp in just a few days and prevents its reappearance in the long term. Citrus essence gives hair more vitality.
Persil Laundry Powder Expert Freshness by Silan 72 washes
Henkel Persil
Persil Laundry Powder Expert Freshness by Silan 72 washes
Code: 2407195
Code sup.: 764945
EAN: 9000101805932
 
19.70 EUR
0.27EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Persil Laundry Powder Expert Freshness by Silan helps you achieve perfectly clean laundry and vibrant colors of your clothes with every wash.
Ariel Formula Pro Plus laundry detergent for professional use 130 doses 13 kg
Ariel®
Ariel Formula Pro Plus laundry detergent for professional use 130 doses 13 kg
Code: 2501268
Code sup.: 716560
EAN: 8700216636889
 
45.74 EUR
0.35EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ariel Formula Pro Plus is a highly effective laundry detergent designed for professional use in laundries, hotels, restaurants, and healthcare facilities.
Bonux Washing Powder White Polar Ice Fresh, 390 g, 6 doses
Bonux
Bonux Washing Powder White Polar Ice Fresh, 390 g, 6 doses
Code: 2403522
Code sup.: 755087
EAN: 4061746508003
 
1.05 EUR
0.18EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bonux 3-in-1 with a unique fresh scent, intended for white laundry.
Ambi Pur air freshener for bathroom Merlion Cotton Flower, 75 ml
Ambi Pur®
Ambi Pur air freshener for bathroom Merlion Cotton Flower, 75 ml
Code: 1908468
Code sup.: 728034
EAN: 8700216014717
100%
3.52 EUR
440EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gel air freshener that will bring a pleasant fresh scent to your bathroom. The freshener removes odors from the air and at the same time prevents them from settling on soft surfaces, such as towels, bathtubs, or shower curtains.
Mr. Proper Alpine Fresh bathroom cleaner 800 ml
Mr. Proper
Mr. Proper Alpine Fresh bathroom cleaner 800 ml
Code: 2601051
Code sup.: 716860
EAN: 8700216545303
 
3.52 EUR
4.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Mr. Proper Alpine Fresh bathroom cleaner 800 ml is an effective and practical product for everyday bathroom maintenance.
Head & Shoulders Extra Volume dandruff shampoo, 400 ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Extra Volume dandruff shampoo, 400 ml
Code: 51489
Code sup.: 845327
EAN: 4084500610668
 
4.57 EUR
11.43EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Actizinc formula helps not only against dandruff but also restores the balance of the scalp. You will achieve truly beautiful hair.
Gillette Mach3 Replacement Cartridges, 5 pcs
Gillette®
Gillette Mach3 Replacement Cartridges, 5 pcs
Code: 2105562
Code sup.: 882010
EAN: 7702018552313
 
10.55 EUR
2.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement cartridges for Gillette Mach3 razor.
AKCE
Wella Wellaton Intense Hair Color 4/5 Addictive Dark Mahogany
Wella®
Wella Wellaton Intense Hair Color 4/5 Addictive Dark Mahogany
Code: 2301703
 
EAN: 4064666715124
95%
2.25 EUR
45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% saturated shade on the surface and resilient and healthy hair from within. Deeply nourishing tr
Bonux Washing Powder Color Pure Magnolia 390 g, 6 doses
Bonux
Bonux Washing Powder Color Pure Magnolia 390 g, 6 doses
Code: 2402490
Code sup.: 755085
EAN: 4061746507662
 
1.05 EUR
0.18EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Bonux Color Pure Magnolia 3in1 washing powder contains new active particles for more perfect washing.
Swiffer Wet Floor Wipes Citrus Fresh, 48 pcs
Swiffer
Swiffer Wet Floor Wipes Citrus Fresh, 48 pcs
Code: 2601062
Code sup.: 588421
EAN: 8006530163071
 
11.96 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Swiffer Wet Floor Wipes Citrus Fresh help remove dirt and dust and leave a fresh scent.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.