en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Rust Oleum Paint and Adhesive Remover, 500 ml
Mako color
Rust Oleum Paint and Adhesive Remover, 500 ml
Code: 2506098
Code sup.: 470216
EAN: 8715743017667
 
14.67 EUR
29.34EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint and adhesive remover, free of Methyl Chloride, is highly effective with very fast action.
Max Color radiator paint spray, white, 400 ml
Mako color
Max Color radiator paint spray, white, 400 ml
Code: 2503694
Code sup.: 103135
EAN: 4009506015040
 
9.09 EUR
22.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paint for heating bodies, resistant to temperatures and yellowing in the range of 80 - 100 °C, efficient, quick-drying. Old coatings can be sanded and sprayed again.
Max Color Gold Decorative Spray, 150 ml
Mako color
Max Color Gold Decorative Spray, 150 ml
Code: 2503699
Code sup.: 103145
EAN: 4326470160249
 
3.25 EUR
21.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special spray, especially suitable for decorations. Everywhere where it is necessary to highlight the noble hue of gold.
Max Color Anti-Corrosion Primer Filler, Beige, 400 ml
Mako color
Max Color Anti-Corrosion Primer Filler, Beige, 400 ml
Code: 2503673
Code sup.: 100107
EAN: 4029534642438
 
8.20 EUR
20.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Suitable for all substrates pre-treated with max color primer (auto series) during repair painting work, providing excellent results when using subsequent coatings based on synthetic resins, acrylic paints, or two-component metallic paints.
LAVON Dishwashing Lemon, 5 l
Lavon
LAVON Dishwashing Lemon, 5 l
Code: 2501699
Code sup.: 735038
EAN: 8594187145064
100%
3.18 EUR
0.64EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Extra thick dishwashing liquid with a refreshing lemon scent.
AKCE
LAVON air freshener bamboo and orchid, 500 ml
Lavon
LAVON air freshener bamboo and orchid, 500 ml
Code: 2501709
Code sup.: 725144
EAN: 8594187141189
100%
3.57 EUR
7.14EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated room fragrance with gradual release. Suitable for dilution as well. Easy application using a spray or in cleaning solutions. Luxurious scent that won't just dissipate.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Tornado F1 Stake Tomato
Semo
Semo Tornado F1 Stake Tomato
Code: 39423
Code sup.: 0432022
EAN: 8590396320209
100%
0.65 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Stake tomato yielding hybrid On the plants we remove side shoots We water once a week with a large
LAVON Floor Cleaner Blue Fresh, 5 l
Lavon
LAVON Floor Cleaner Blue Fresh, 5 l
Code: 2501564
Code sup.: 702190
EAN: 8594187142698
 
5.30 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective and gentle cleaner with a pleasant fresh scent of summer flowers for everyday cleaning. Suitable for all types of floors and washable surfaces: tiles, cladding, linoleum, vinyl, laminate, wood, marmoleum, marble. Leaves surfaces shiny and brilliantly clean.
LAVON Easy Clean Universal Cleaner, 5 l
Lavon
LAVON Easy Clean Universal Cleaner, 5 l
Code: 2501622
Code sup.: 700282
EAN: 8594187145071
 
3.18 EUR
0.64EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Extra effective degreaser for floors, surfaces, and dishes with the scent of green tea and oranges.
LAVON kitchen cleaner Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON kitchen cleaner Easy Clean, 500 ml
Code: 2501695
Code sup.: 712262
EAN: 8594187141516
 
1.76 EUR
3.52EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal gentle degreaser for all surfaces in kitchens and other places in the household.
AKCE
LAVON active foam Professional Sanita, 5 l
Lavon
LAVON active foam Professional Sanita, 5 l
Code: 2501711
Code sup.: 702176
EAN: 8594187140366
 
12.16 EUR
2.43EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thick foam for the removal of limescale, soap residue, rust, mineral and urine deposits, lime deposits, and possibly cement remnants.
Solo Kunagone raccoon repellent
Solo
Solo Kunagone raccoon repellent
Code: 2505445
Code sup.: 485624
EAN: 8595025701664
 
3.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective protection against raccoons.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Zucchini Green Jigonal 1.5 g
Semo
Semo Zucchini Green Jigonal 1.5 g
Code: 85507
Code sup.: 0406022
EAN: 8590396060204
100%
0.29 EUR
145EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Non-hybrid variety of zucchini with larger, dark green fruits The fruits are shorter, and when overr
AKCE
LAVON floor and surface cleaner with shine, magnolia and rose, 5 l
Lavon
LAVON floor and surface cleaner with shine, magnolia and rose, 5 l
Code: 2501556
Code sup.: 702181
EAN: 8594187145361
 
7.67 EUR
1.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special professional cleaner for manual washing of all types of floors and washable surfaces with the scent of magnolia and rose.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Summer Head Lettuce, Field Iceberg Prague 0.6 g
Semo
Semo Summer Head Lettuce, Field Iceberg Prague 0.6 g
Code: 85294
Code sup.: 0438512
EAN: 8590396385109
 
0.29 EUR
290EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Iceberg lettuce with high resistance to bolting The head is spherical to slightly flattened Well c
AKCE
Solo DZ 100 pocket matches
Solo
Solo DZ 100 pocket matches
Code: 2304865
Code sup.: 990230
EAN: 8595025703774
 
0.28 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pocket matches, raster striker, packaging of 36 boxes. Average content of matches 100 pcs in a box. Length of match 55 mm.
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Code: 2501623
Code sup.: 717417
EAN: 8594187145453
 
4.59 EUR
0.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet cleaner with floral fragrance effectively and easily removes rust, limescale, and uric deposits not only from the toilet but also from other sanitary fixtures, even below the waterline.
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Code: 2501747
Code sup.: 717424
EAN: 8594187141400
 
1.06 EUR
1.41EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal chlorine preparation for cleaning and whitening in households, institutions, as well as in food and catering establishments.
Solo Soot Remover Chemical Cleaner, 10 pcs
Solo
Solo Soot Remover Chemical Cleaner, 10 pcs
Code: 2505444
Code sup.: 473514
EAN: 8595025709769
 
1.52 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
It removes impurities and deposits from the flue paths of stoves, fireplaces, and ovens by chemical means.
AKCE
LAVON universal disinfectant for hands and surfaces, 5l
Lavon
LAVON universal disinfectant for hands and surfaces, 5l
Code: 2505704
Code sup.: 627621
EAN: 8594187140915
 
18.77 EUR
3.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal disinfectant for hands and surfaces for consumer and professional use in the food industry, industry, households, and public spaces.
Lavon Mold Disinfectant 500 ml
Lavon
Lavon Mold Disinfectant 500 ml
Code: 2502466
Code sup.: 735063
EAN: 8594187143589
 
1.76 EUR
3.52EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Reliably eliminates mold and yeasts while restoring surfaces to their original bright appearance thanks to the bleaching effect.
AKCE
LAVON Professional Universal Soap for Hands and Surfaces, 500 ml
Lavon
LAVON Professional Universal Soap for Hands and Surfaces, 500 ml
Code: 2506831
Code sup.: 627622
EAN: 8594187140878
 
3.64 EUR
7.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal disinfection for hands and surfaces for consumer and professional use in food processing, industry, households, and public spaces. Practical packaging with a spray nozzle.
LAVON dispensing pump for 5 l canister
Lavon
LAVON dispensing pump for 5 l canister
Code: 2600415
Code sup.: 712257
EAN: 8594187142292
 
2.65 EUR
88.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dispensing pump for dosing cleaning agents.
Solo Citronella Candle in Glass against Insects 205 g
Solo
Solo Citronella Candle in Glass against Insects 205 g
Code: 2602826
Code sup.: 962771
EAN: 8595711501158
 
2.82 EUR
13.76EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The citronella candle in glass is a practical helper for outdoor and indoor use, which helps to repel mosquitoes and other annoying insects.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.