en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Mako mirror mounting tape, double-sided, foam, width 19 mm, length 5 m
Mako color
Mako mirror mounting tape, double-sided, foam, width 19 mm, length 5 m
Code: 2505032
Code sup.: 566980
EAN: 8592884005018
 
2.72 EUR
0.54EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
For long-term fastening of smooth objects such as mirrors, tiles, moldings, etc. Suitable for smooth and slightly rough substrates in both interior and exterior settings, it is also suitable for wet environments (bathrooms).
Mako Comfort masking tape smooth crepe, 7 days, up to 60 °C, 50 mm × 50 m
Mako color
Mako Comfort masking tape smooth crepe, 7 days, up to 60 °C, 50 mm × 50 m
Code: 2504920
Code sup.: 564858
EAN: 8592884004042
 
3.11 EUR
0.06EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Mako Color masking tape sticks for 7 days, suitable for max 60 °C, dimensions width 19 mm and length 50 meters. Paper adhesive tapes suitable for painters and varnishers. The tapes can be removed without leaving any adhesive.
Mako Basic masking tape smooth crepe, 3 days, up to 60 °C, 75 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic masking tape smooth crepe, 3 days, up to 60 °C, 75 mm × 50 m
Code: 2504914
Code sup.: 564811
EAN: 4002168021985
 
3.71 EUR
0.07EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Masking tape that holds well for three days. Suitable for painting work. Ideal for one-day covering. Due to the limited adhesion time, there is no risk of damaging the original paint when removing.
Mako Basic masking tape smooth crepe, 3 days, up to 60 °C, 25 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic masking tape smooth crepe, 3 days, up to 60 °C, 25 mm × 50 m
Code: 2500664
Code sup.: 564802
EAN: 8592884004820
 
1.09 EUR
0.02EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Masking tape that effectively holds for three days. Suitable for painting tasks. Ideal for one-day masking. Due to the limited adhesion period, there is no risk of damaging the original paint when removing.
AKCE
Black LDPE Debris Bag 120 l, 200 µm, 1 pcs
Mako color
Black LDPE Debris Bag 120 l, 200 µm, 1 pcs
Code: 2509053
Code sup.: 992620
EAN: 8592884000785
 
0.67 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The LDPE debris bag is designed for disposing of heavier waste during construction and cleaning tasks. With a volume of 120 l and strength of 200 µm, it is suitable for debris, construction waste, and coarser dirt.
Max Color fluorescent spray paint, green, 400 ml
Mako color
Max Color fluorescent spray paint, green, 400 ml
Code: 2503204
Code sup.: 106191
EAN: 4009506031064
 
9.37 EUR
23.43EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality lacquer, suitable for the production of advertising posters, for highlighting. This will significantly improve weather resistance.
Max Color spray filler gray, 400 ml
Mako color
Max Color spray filler gray, 400 ml
Code: 2503675
Code sup.: 100115
EAN: 8592884002901
 
8.91 EUR
22.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Max color spray filler for all substrates such as old paint, aluminum, iron, steel, etc. Suitable as an ideal medium between polyester filler and final paint.
Max Color Zinc Spray, 400 ml
Mako color
Max Color Zinc Spray, 400 ml
Code: 2503050
Code sup.: 101185
EAN: 8592884002680
 
9.37 EUR
23.43EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zinc spray is suitable as an anti-corrosion protection for structures exposed to water and weather conditions. For repairing damaged zinc surfaces, for coating edges of internal sheets in spot welding.
Max Color Rapid Spray Filler, primer and filling spray, gray, 400 ml
Mako color
Max Color Rapid Spray Filler, primer and filling spray, gray, 400 ml
Code: 2503674
Code sup.: 100108
EAN: 4029534642445
 
11.14 EUR
27.85EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
As a primer and filling spray, it can be used without a primer coat, normally paintable with all common coating systems, also 2K and water-based, without the need for intermediate sanding.
AKCE
CQ interior film with paper tape, 210 cm x 20 m
Mako color
CQ interior film with paper tape, 210 cm x 20 m
Code: 2506223
Code sup.: 569906
EAN: 8592884012979
 
3.53 EUR
0.18EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality CQ masking tape suitable for interiors.
AKCE
CQ interior film with paper tape, 55 cm x 33 m
Mako color
CQ interior film with paper tape, 55 cm x 33 m
Code: 2506218
Code sup.: 569900
EAN: 8592884000020
 
2.26 EUR
0.07EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality CQ masking tape suitable for interiors.
AKCE
CQ interior film with paper tape, 140 cm x 33 m
Mako color
CQ interior film with paper tape, 140 cm x 33 m
Code: 2507518
Code sup.: 569904
EAN: 8592884000037
 
3.53 EUR
0.11EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality CQ masking tape suitable for interiors.
AKCE
Max Color marking spray, red, 500 ml
Mako color
Max Color marking spray, red, 500 ml
Code: 2503401
Code sup.: 106355
EAN: 8592884002758
 
4.91 EUR
9.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special combination of binders. Suitable for use on construction sites, during excavation work, in the forestry industry. Extremely fast drying time (approx. 2-3 min.), excellent cover ability, resistance to water and weather conditions.
AKCE
Max Color marking spray, light yellow, 500 ml
Mako color
Max Color marking spray, light yellow, 500 ml
Code: 2503400
Code sup.: 106354
EAN: 8592884002741
 
4.91 EUR
9.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special combination of binders. Suitable for use on construction sites, during excavation work, in the forestry industry. Extremely fast drying time (approximately 2-3 minutes), excellent covering ability, resistance to water and weather conditions.
LAVON Liquid Soap Hand Care Aloe Vera, 5 l
Lavon
LAVON Liquid Soap Hand Care Aloe Vera, 5 l
Code: 2501613
Code sup.: 790061
EAN: 8594187140267
 
3.36 EUR
0.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid soap with glycerin for clean, soft, and fragrant hands.
LAVON Liquid Soap Hand Care Aloe Vera Refill, 1 l
Lavon
LAVON Liquid Soap Hand Care Aloe Vera Refill, 1 l
Code: 2501713
Code sup.: 790068
EAN: 8594187140250
 
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid soap with glycerin for clean, soft, and fragrant hands.
Solo Cleaning Log, 1 pc
Solo
Solo Cleaning Log, 1 pc
Code: 2506386
Code sup.: 473510
EAN: 8595025709233
 
6.43 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
It removes dirt and deposits from the flue paths of stoves, fireplaces, and ovens through a chemical process.
LAVON universal degreaser, 5L
Lavon
LAVON universal degreaser, 5L
Code: 2501708
Code sup.: 735056
EAN: 8594187143510
 
10.60 EUR
2.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
LAVON universal degreaser is ideal for degreasing washable surfaces, metal surfaces, machinery, engines, glass, and automotive bodies.
LAVON floor and surface cleaner with shine, 1 l
Lavon
LAVON floor and surface cleaner with shine, 1 l
Code: 2501560
Code sup.: 702179
EAN: 8594187140212
 
2.29 EUR
2.29EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special professional cleaner for manual washing on all types of floors and washable surfaces with an intensive fragrance.
LAVON Floor Cleaner Blue Fresh, 1 l
Lavon
LAVON Floor Cleaner Blue Fresh, 1 l
Code: 2501705
Code sup.: 702188
EAN: 8594187141547
 
1.59 EUR
1.59EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective and gentle cleaner with a pleasant fresh scent of summer flowers for everyday cleaning. Suitable for all types of floors and washable surfaces: tiles, coating, linoleum, vinyl, laminate, wood, marmoleum, marble. Leaves surfaces shiny and brilliantly clean.
LAVON soap cleaner Easy Clean, 1 l
Lavon
LAVON soap cleaner Easy Clean, 1 l
Code: 2501549
Code sup.: 700284
EAN: 8594187140991
 
1.41 EUR
1.41EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Extra gentle soap-based agent for floors and washable surfaces.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Kitchen Onion - Spring Všetana 2 g
Semo
Semo Kitchen Onion - Spring Všetana 2 g
Code: 71188
Code sup.: 0405232
EAN: 8590396052308
 
0.32 EUR
160EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
variety intended for cultivation from sets, but can also be grown from direct sowing for 10 m² we n
LAVON Hand Care Liquid Paste, 450 g
Lavon
LAVON Hand Care Liquid Paste, 450 g
Code: 2501610
Code sup.: 791055
EAN: 8594187140199
 
1.23 EUR
2.73EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Professional liquid cleaning paste for heavily soiled hands. Suitable even for very stubborn dirt.
AKCE
LAVON machine dishwashing, 22 kg
Lavon
LAVON machine dishwashing, 22 kg
Code: 2506835
Code sup.: 735043
EAN: 8594187145392
 
65.41 EUR
2.97EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated strongly alkaline agent for all types of professional dishwashers. Suitable for all types of dishware and glass. Strong effect on grease, protein, and starch dirt.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.