en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
LAVON floor cleaner Velvet Pink, 1 l
Lavon
LAVON floor cleaner Velvet Pink, 1 l
Code: 2501707
Code sup.: 702192
EAN: 8594187141561
 
1.59 EUR
1.59EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective and gentle cleaner with a pleasant floral scent for daily cleaning. Suitable for all types of floors and washable surfaces.
LAVON disinfectant Easy Clean for surfaces, 750 ml
Lavon
LAVON disinfectant Easy Clean for surfaces, 750 ml
Code: 2501621
Code sup.: 700280
EAN: 8594187140809
 
2.65 EUR
3.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal surface disinfectant without chlorine and alcohol.
LAVON Glass and Glossy Surfaces Cleaner, 500 ml
Lavon
LAVON Glass and Glossy Surfaces Cleaner, 500 ml
Code: 2501712
Code sup.: 705159
EAN: 8594187141271
 
1.59 EUR
3.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal cleaner with alcohol for glass and all washable surfaces.
LAVON Dishwashing Liquid Lemon Plus, 1 l
Lavon
LAVON Dishwashing Liquid Lemon Plus, 1 l
Code: 2501700
Code sup.: 735051
EAN: 8594187141431
 
2.12 EUR
2.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Extra thick dishwashing detergent with a refreshing lemon scent. Due to the strong concentration, only a small amount of the product is needed.
LAVON Active Foam Professional Sanita, 1 l
Lavon
LAVON Active Foam Professional Sanita, 1 l
Code: 2501609
Code sup.: 702184
EAN: 8594187140342
 
3.89 EUR
3.89EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thick foam for the removal of limescale, soap residues, rust, mineral and urinary deposits, lime build-up, and possibly cement residues.
AKCE
Solo Ethanol for fireplaces, fuel for bio-fireplaces, 1 l
Solo
Solo Ethanol for fireplaces, fuel for bio-fireplaces, 1 l
Code: 2506392
Code sup.: 460440
EAN: 8595025709004
 
4.14 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fuel for bio-fireplaces and fondue,
AKCE
LAVON Glass and Shiny Surfaces Cleaner, 5 l
Lavon
LAVON Glass and Shiny Surfaces Cleaner, 5 l
Code: 2507319
Code sup.: 705158
EAN: 8594187141295
 
5.62 EUR
1.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal cleaner with alcohol for glass and all washable surfaces.
AKCE
Firestarter Solo Wooden Match 2in1, 24 Fire Starters
Solo
Firestarter Solo Wooden Match 2in1, 24 Fire Starters
Code: 2505437
Code sup.: 473102
EAN: 8595025709042
 
1.52 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wooden firestarter with a striker. Average burning time 8 – 10 minutes.
LAVON Easy Clean cleansing cream, 5 kg
Lavon
LAVON Easy Clean cleansing cream, 5 kg
Code: 2600394
Code sup.: 735041
EAN: 8594187145088
 
5.65 EUR
1.13EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Extra fine cleansing cream with limestone for all non-absorbent surfaces. Ideal for dried and settled dirt.
AKCE
LAVON liquid soap hygienic with panthenol, 5 l
Lavon
LAVON liquid soap hygienic with panthenol, 5 l
Code: 2501719
Code sup.: 790062
EAN: 8594187140595
 
5.30 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hygienic liquid soap with panthenol and antimicrobial additive and panthenol.
LAVON WC gel hygienický s chlórem Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel hygienický s chlórem Easy Clean, 750 ml
Code: 2501626
Code sup.: 717422
EAN: 8594187141035
 
1.41 EUR
1.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal chlorine cleaner for cleaning and whitening in households, institutions, and in food and catering operations.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Kitchen Onion - Spring Stuttgart 2 g
Semo
Semo Kitchen Onion - Spring Stuttgart 2 g
Code: 05318
Code sup.: 0405222
EAN: 8590396052209
 
0.29 EUR
145EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-yield variety with a round shape Grown mainly from sets Direct sowing is also possible Well
LAVON Cleaner Easy Clean Universal, 1 l
Lavon
LAVON Cleaner Easy Clean Universal, 1 l
Code: 2501743
Code sup.: 700281
EAN: 8594187140113
 
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Extra effective degreaser for all types of floors, non-porous surfaces, and dishes.
AKCE
LAVON degreaser natural, 5 l
Lavon
LAVON degreaser natural, 5 l
Code: 2506833
Code sup.: 735036
EAN: 8594187140946
 
11 EUR
2.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Extra strong, highly alkaline, low-foam cleaner for heavily soiled floors and greasy washable surfaces.
AKCE
LAVON descaler multipurpose, 5 l
Lavon
LAVON descaler multipurpose, 5 l
Code: 2506836
Code sup.: 712266
EAN: 8594187140489
 
17.92 EUR
3.58EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated, non-foaming agent for removing limescale, rust, and mineral deposits for food service and sanitation.
AKCE
Solo Flexible Lighter, 29 cm
Solo
Solo Flexible Lighter, 29 cm
Code: 2505497
Code sup.: 990251
EAN: 8595025705839
 
1.87 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal lighter with a flexible neck. Piezo refillable lighter with a child safety lock.
AKCE
LAVON machine dishwashing, 5.5 kg
Lavon
LAVON machine dishwashing, 5.5 kg
Code: 2601275
Code sup.: 735049
EAN: 8594187145408
 
16.97 EUR
3.09EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated strongly alkaline agent for all types of professional dishwashers. Suitable for all types of dishes and glass. Strong action on grease, protein, and starch impurities.
LAVON degreaser natural, 1 l
Lavon
LAVON degreaser natural, 1 l
Code: 2602978
Code sup.: 735054
EAN: 8594187140922
 
3.46 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lavon degreaser natural 1 l is a special, highly alkaline, low-foaming cleaner for heavily soiled floors and greasy washable surfaces. UNSCENTED.
LAVON convection ovens and kitchen devices Professional, 5 l
Lavon
LAVON convection ovens and kitchen devices Professional, 5 l
Code: 2505709
Code sup.: 712263
EAN: 8594187140397
 
17.67 EUR
3.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Highly concentrated cleaning agent intended for use in all types of catering equipment.
AKCE
LAVON air freshener forget-me-not & amber, 5 l
Lavon
LAVON air freshener forget-me-not & amber, 5 l
Code: 2600504
Code sup.: 725148
EAN: 8594187143077
90%
22.80 EUR
4.56EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated room fragrance with gradual release. Suitable for dilution as well. Easy application using a spray or in cleaning solutions. A luxurious scent that doesn’t fade easily.
AKCE
LAVON liquid soap Wild Orchid foam, 5 l
Lavon
LAVON liquid soap Wild Orchid foam, 5 l
Code: 2501615
Code sup.: 790038
EAN: 8594187145491
95%
5.69 EUR
1.14EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Premium quality foam soap with allantoin and glycerin for clean, soft, and fragrant hands.
LAVON Liquid Soap Hand Care Snowdrop, 1 l
Lavon
LAVON Liquid Soap Hand Care Snowdrop, 1 l
Code: 2501715
Code sup.: 790065
EAN: 8594187140045
 
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid soap with glycerin for clean, soft, and fragrant hands.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Climbing Common Bean Meraviglia di Venezia 7 g
Semo
Semo Climbing Common Bean Meraviglia di Venezia 7 g
Code: 92883
Code sup.: 0409342
EAN: 8590396093400
 
0.34 EUR
48.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Late variety, pole yellow pod beans. Pods can grow up to 21 cm in size and are of the Supermarconi
AKCE
LAVON disinfectant gel, rinse-free, 5 l
Lavon
LAVON disinfectant gel, rinse-free, 5 l
Code: 2505733
Code sup.: 789101
EAN: 8594187140793
100%
16.16 EUR
3.23EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Biocidal preparation for food industry, industry, households, public spaces, and healthcare. Kills bacteria and enveloped viruses. For the cleanliness of your hands anytime and anywhere.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.