en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
O.B. Original Normal tampons, 16 pcs
O.b.®
O.B. Original Normal tampons, 16 pcs
Code: 21514
Code sup.: 920096
EAN: 3574661350134
 
2.46 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
O.b. tampons with twisted grooves have been specially developed to effectively guide fluid inside the tampon. For reliable protection.
O.B. Original Super Tampons, 16 pcs
O.b.®
O.B. Original Super Tampons, 16 pcs
Code: 21532
Code sup.: 920095
EAN: 3574661350141
 
2.46 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
O.b. tampons with twisted channels have been specially developed to effectively guide fluid into the tampon. For reliable protection.
Listerine Fresh Burst mouthwash, 500 ml
Listerine®
Listerine Fresh Burst mouthwash, 500 ml
Code: 52043
Code sup.: 889012
EAN: 3574660389142
100%
4.39 EUR
8.78EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Listerine Fresh Burst provides 24-hour protection against plaque and keeps breath fresh when used twice a day.
O.B. ProComfort Mini tampons, 16 pcs
O.b.®
O.B. ProComfort Mini tampons, 16 pcs
Code: 1803872
Code sup.: 920093
EAN: 3574661329833
 
2.46 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
New O.B. ProComfort tampons for maximum comfort and reliable protection. Thanks to Dynamic Fit technology with 3D expansion, the tampon adapts to the shape of the body, and the locking grooves effectively guide fluid to the upper part of the tampon.
o.b. Pro Comfort Super Plus tampons 16 pcs
O.b.®
o.b. Pro Comfort Super Plus tampons 16 pcs
Code: 2603117
Code sup.: 920051
EAN: 3574661857640
 
2.81 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
o.b. ProComfort tampons with Dynamic Fit technology and a unique SilkTouch smooth surface are designed for maximum comfort and the most reliable protection ever offered in the o.b. tampon portfolio.
o.b. Pro Comfort Normal 16 pcs
O.b.®
o.b. Pro Comfort Normal 16 pcs
Code: 2603116
Code sup.: 920049
EAN: 3574661900414
 
2.81 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Suitable for medium flow with DynamicFit technology.
o.b. ExtraProtect normal tampons, 16 pcs
O.b.®
o.b. ExtraProtect normal tampons, 16 pcs
Code: 2603150
Code sup.: 920059
EAN: 3574661900421
 
3.16 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
o.b. ExtraProtect Normal are tampons for medium flow menstruation with SilkTouch® protective wings and Dynamic Fit™ technology, providing enhanced protection against leaks during the day and night.
o.b. ProComfort Mini Tampons 16 pieces
O.b.®
o.b. ProComfort Mini Tampons 16 pieces
Code: 2603066
Code sup.: 920048
EAN: 3574661900391
 
2.81 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
o.b. ProComfort Mini Tampons 16 pieces are tampons designed for light to medium menstruation, also suitable for beginning users due to their smaller size.
o.b. ExtraProtect super plus tampons, 16 pcs
O.b.®
o.b. ExtraProtect super plus tampons, 16 pcs
Code: 2603152
Code sup.: 920061
EAN: 3574661900490
 
3.52 EUR
0.22EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
o.b. ExtraProtect Super Plus are tampons for very heavy menstruation with protective wings and Dynamic Fit™ and Groove Lock™ technologies that provide enhanced protection against leakage during the day and night.
o.b. Original super tampons, 16 pcs
O.b.®
o.b. Original super tampons, 16 pcs
Code: 2603146
Code sup.: 920041
EAN: 3574661900308
 
2.64 EUR
0.17EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
o.b. Original Super are tampons for heavy menstruation with Dynamic Fit™ technology and Groove Lock™ grooves that provide reliable leak protection and comfort for daily activities.
Listerine Zero Cool Mint mouthwash alcohol-free, 500 ml
Listerine®
Listerine Zero Cool Mint mouthwash alcohol-free, 500 ml
Code: 2500530
Code sup.: 889024
EAN: 3574660649895
100%
4.39 EUR
8.78EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
It has been proven that LISTERINE ZERO, mouthwash with a milder flavor and alcohol-free, cleans and protects for overall oral health when used twice daily.
AKCE
Listerine Mouthwash Advanced White Mild Taste, 500 ml
Listerine®
Listerine Mouthwash Advanced White Mild Taste, 500 ml
Code: 2203182
Code sup.: 889006
EAN: 3574661491875
 
5.24 EUR
10.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
When used twice a day, it has been proven to remove stains and prevent new stains from forming - for whiter teeth in just 1 week. Listerine has an antibacterial effect - clinically proven.
Johnson's Body and Hair Wash Gel, 500 ml
Johnson & Johnson
Johnson's Body and Hair Wash Gel, 500 ml
Code: 2600459
Code sup.: 850008
EAN: 3574669909952
 
6.68 EUR
13.36EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
When a baby is born, their skin is very delicate. That’s why for over 125 years, we have been improving the formulation of our products to make them even gentler.
AKCE
o.b. Original Super Plus tampons 16 pcs
O.b.®
o.b. Original Super Plus tampons 16 pcs
Code: 2603115
Code sup.: 920042
EAN: 3574661900360
 
2.99 EUR
0.19EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Original technology and maximum safety with O.B. tampons.
O.B. ProComfort Super Tampons, 32 pieces
O.b.®
O.B. ProComfort Super Tampons, 32 pieces
Code: 2603149
Code sup.: 920054
EAN: 3574661900209
 
4.75 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
O.B. ProComfort Super tampons are designed for medium to heavy menstrual flow.
Listerine Cool Mint Mouthwash, 1 l
Listerine®
Listerine Cool Mint Mouthwash, 1 l
Code: 80203
Code sup.: 889029
EAN: 3574660676273
100%
5.98 EUR
5.98EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
LISTERINE COOL MINT mouthwash provides lasting protection against dental plaque when used twice daily and keeps breath fresh.
Listerine Cool Mint Mouthwash, 500 ml
Listerine®
Listerine Cool Mint Mouthwash, 500 ml
Code: 52042
Code sup.: 889017
EAN: 5010123703585
93%
4.39 EUR
8.78EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
LISTERINE COOL MINT mouthwash provides lasting protection against plaque when used twice a day and keeps your breath fresh.
Listerine Total Care Clean Mint Mouthwash For Complete Dental Protection 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care Clean Mint Mouthwash For Complete Dental Protection 500 ml
Code: 63074
Code sup.: 889022
EAN: 3574660537222
100%
5.10 EUR
10.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Precizní, komplexní řešení pro péči o ústní dutinu. Použijte ústní vodu, která pomáhá předcházet zubnímu kazu, posiluje zuby, ničí bakterie a osvěžuje dech.
Listerine Mouthwash Clean & Fresh Mild Taste, 500 ml
Listerine®
Listerine Mouthwash Clean & Fresh Mild Taste, 500 ml
Code: 2502078
Code sup.: 889008
EAN: 3574661630199
 
4.39 EUR
8.78EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Listerine® Clean & Fresh mouthwash, used twice a day, improves oral hygiene - with essential oils, fluoride, and alcohol-free.
Listerine Cool Mint Mild Taste Mouthwash, 1 L
Listerine®
Listerine Cool Mint Mild Taste Mouthwash, 1 L
Code: 2500527
Code sup.: 889027
EAN: 3574661011394
100%
5.98 EUR
5.98EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Just 30 seconds of rinsing twice a day to feel its power.
O.B. menstrual underwear, size M/L, 1 pcs
O.b.®
O.B. menstrual underwear, size M/L, 1 pcs
Code: 2602693
Code sup.: 920126
EAN: 3574661776873
 
18.65 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Reusable menstrual underwear that provides leak protection for up to 12 hours.
o.b. Tampons ProComfort Normal 32pcs
O.b.®
o.b. Tampons ProComfort Normal 32pcs
Code: 2603148
Code sup.: 920053
EAN: 3574661899992
 
4.75 EUR
0.15EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
o.b. ProComfort Normal are tampons for moderate menstruation with a smooth SilkTouch® surface that facilitates insertion and provides comfort along with reliable protection.
O.B. ProComfort Super Tampons, 8 pcs
O.b.®
O.B. ProComfort Super Tampons, 8 pcs
Code: 2505248
Code sup.: 920118
EAN: 3574661331140
 
1.40 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
New o.b. ProComfort tampons for maximum comfort and reliable protection.
o.b. Original tampons normal, 16 pcs
O.b.®
o.b. Original tampons normal, 16 pcs
Code: 2603145
Code sup.: 920040
EAN: 3574661900476
 
2.64 EUR
0.17EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
o.b. Original Normal tampons are designed for moderate menstruation, providing comfortable and reliable protection during daily activities thanks to Dynamic Fit technology and Groove Lock grooves.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.