Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
Homepage  >  Yves Saint Laurent Cologne Bleue Eau de Toilette for Men 40ml

Yves Saint Laurent Cologne Bleue Eau de Toilette for Men 40ml

Yves Saint Laurent Cologne Bleue Eau de Toilette for Men 40ml
Code:
1810705
EAN:
3614272207509
Weight:
0.200
Manufacturer:
Yves Saint Laurent
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Aromatická akvatická vůně uvedena na trh v roce 2018

Toaletní voda Yves Saint Laurent L Homme Cologne Bleue je vůně pro charismatického muže, inspirovaná chladnou svěžestí oceánu, který svými nedozírnými dálkami dodává pocit síly, volnosti a nezávislosti. Osloví svobodomyslného muže s kouzlem osobnosti, jemuž podléhají celé zástupy žen. Díky toaletní vodě Yves Saint Laurent L Homme Cologne Bleue zdůrazníte své mužné já, získáte novou energii a v tropickém dni i mrazivou vzpruhu.

Pánská vůně L Homme Cologne Bleue je novou, osvěžující interpretací ikonických vůní L Homme od značky Yves Saint Laurent. Bergamotka, Oceanol a Cedrové dřevo ve vrchních tónech jsou podpořeny esencemi z Citrusů, černého pepře a kardamomu. V srdci se představí jablečný akord, esence levandule, Tymiánu a Pelargónie, v závěru pak Pačuli, Santalové dřevo, ambrox a další. Projasněná tyrkysová lahvička připomíná vodu v luxusním bazénu. Ikonické hexagonové víčko je podpisem vůní L Homme.

Toaletní vodu Yves Saint Laurent L Homme Cologne Bleue sestavila roku 2018 parfémářka Juliette Karagueuzoglou a její tváří se stal model Vinnie Woolston. Vůně evokuje ponoření do chladivé vody a odvěké dráždivé napětí mezi mužem a ženou. Stala se součástí parfémové řady L Homme. Ačkoli značka YSL vznikla již roku 1961 a má ve svém portfoliu letité hity, neustále se přizpůsobuje i vkusu nových generací. Přitom má na paměti heslo svého zakladatele: Nejsem návrhář, jsem tvůrce, výrobce štěstí.

Složení vůně:
HLAVA: krvavý pomeranč, grapefruit, Mandarinka a bergamotka a tón mořského akordu, černým pepř a kardamom
SRDCE: tóny jablka, kakostu, Tymiánu a levandule
ZÁKLAD: oceanol, esence z Cedrového dřeva, esence ze Santalového dřeva a Pačuli

is free
ProducerLoreal Group
Packaging1
DeterminationPro muže
Product typeCitrusové typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ