Homepage  >  Yves Saint Laurent Belle D Opium perfumed water for women 50 ml + shower gel 50 ml + body lotion 50 ml, gift set

Yves Saint Laurent Belle D Opium perfumed water for women 50 ml + shower gel 50 ml + body lotion 50 ml, gift set

Product can no longer be purchased
Yves Saint Laurent Belle D Opium perfumed water for women 50 ml + shower gel 50 ml + body lotion 50 ml, gift set
Code:
65106
EAN:
3365440132979
Weight:
0.390
Manufacturer:
Yves Saint Laurent
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Orientální - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2010.

Yves Saint Laurent Belle d´Opium je orientálně-květinová vůně, která se výborně nosí po celý rok. Luxusní parfém Belle d´Opium je charakteristický vůní strhující bílé lilie, která celé esenci dodává zejména eleganci a rafinovanost.

Právě bílá lilie dodává vůni Belle d´Opium ryzí sexualitu. Ta je však zjemněna tóny jasmínu a přidává tak do této vůně typicky ženskou něžnost. Žena nosící tento luxusní parfém bude vždy středem pozornosti a touhy mužů. A právě ženy toužící po pozornosti parfém Belle d´Opium od Yves Saint Laurenta ocení nejvíce.

Vůně Belle d´Opium je symbolem luxusu a nejvyšší kvality stejně jako předchozí vůně Yves Saint Laurenta. Belle d´Opium je však výjimečná svou orientálností, přímo jako z pohádky o Tisíce a jedné noci. Kombinací luxusu a orientální pohádkovosti je i nádherný flakon fialkové barvy. Belle d´Opium od YSL je ideální pro slavnostní příležitosti, kdy dokonale dokáže podtrhnout výjimečnost a sílu okamžiku.

is free
ProducerLoreal Group
DruhParfémovaná voda
DeterminationPro ženy
Packaging1
Product typeOrientální typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ