Homepage  >  Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock Eau de Parfum for Women 30 ml

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock Eau de Parfum for Women 30 ml

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock Eau de Parfum for Women 30 ml
Code:
1701239
EAN:
3614271566560
Weight:
0.190
Manufacturer:
Yves Saint Laurent
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Description

Květinově - ovocná - gurmánská vůně uvedena na trh v lednu 2017.

Black Opium Floral Shock - Dech beroucí zážitek objevování sebe samé, přívaly neodolatelné smyslnosti, jiskřivá ohromující svěžest, po které budeme toužit zas a zas. Lahodně podmanivá a důvěrně známá báze Black Opium nachází v Black Opium Floral Shock nový chlad a rafinovanost.

Black Opium Floral Shock - Legendární design od Cassandry se objevuje v novém kabátě. Charakteristická linie Black Opium vystupuje v černém lesku na pozadí červených střípků ledu a připomíná Zrcátko kaleidoskopu.

Šok pokračuje i po otevření krabičky. Zářivá vzácná narůžovělá kapalina prosvěcuje přes třpytivou krustu lahvičky a připomíná žhnoucí slunce. Příjemný povrch vyzývá k uchopení. Prsty nevědomky hladí skleněnou stěnu, jako by podvědomě hledali hřejivý elixír uvnitř. Tento sběratelský kousek představuje nový klenot na koruně královny města.

Edie Campbellová, hvězda kampaně Black Opium, se opět objevuje v hlavní roli. Tentokrát jako tvář nové vůně Black Opium Floral Shock Eau de Parfum. Jakou Edie ztvárnila teď? Když vyráží vstříc noci, střídá svou temnou stránku s mnohem niternějším verzí sebe samé. Přesto je stále silná, nezávislá a nikdy ani na vteřinu nepochybujete, že přesně ví co chce. Její obraz v nesourodých Zrcadlových plochách vytváří nezapomenutelný dojem vynikající kampaně.

Na tvorbě spolupracovali Parfuméři Nathalie Lorson, Marie Salamagne, Olivier Cresp a Honorine Blanc.

is free
ProducerLoreal Group
Packaging1
DeterminationPro ženy
Product typeKvětinové typy


© 2014 VMD Drugstore, Cosmetics CZ