en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Palmolive

🌿 Colgate-Palmolive Company – světový lídr v oblasti osobní a domácí péče! 🇺🇸✨

Colgate-Palmolive je přední americká nadnárodní společnost, která vyrábí a distribuuje širokou škálu produktů pro domácnost, zdravotní péči i osobní hygienu. V nabídce najdete oblíbená mýdla, sprchové gely, detergenty, ale také kvalitní produkty pro ústní hygienu – zubní pasty a kartáčky na zuby. 🦷🧼

🌴 Palmolive – inspirace přírodou od roku 1864!
Značka Palmolive začala svou cestu v americkém Wisconsinu, kde B.J. Johnson založil továrnu na výrobu unikátních mýdel z olivového a palmového oleje. Díky své šetrné a kvalitní péči si Palmolive rychle získalo srdce zákazníků po celém světě.

Vyzkoušejte osvěžující péči od Palmolive – spojení tradice, přírody a inovace pro vaši krásu a čistotu! 🌸🧴


Výrobce: Colgate-Palmolive Česká republika spol. s r.o., Olivova 4/2096, Praha 1, 110 00, CZ, -
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Palmolive Thermal Spa Shower Gel Mineral Massage 500 ml
Palmolive
Palmolive Thermal Spa Shower Gel Mineral Massage 500 ml
Code: 2600104
Code sup.: 795680
EAN: 8718951424586
 
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Thermal Spa Mineral Massage with sea salt, aloe, and 100% natural essential oils transforms every shower into a fragrant spa ritual full of luxurious pampering.
Palmolive Naturals Shower Gel Sensitive 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Shower Gel Sensitive 500 ml
Code: 2600101
Code sup.: 795686
EAN: 8718951248656
 
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals Sensitive is a shower gel for sensitive skin that gently cleanses and leaves it soft and pleasant.
Palmolive Naturals Almond & Milk Liquid Soap Refill 1L
Palmolive
Palmolive Naturals Almond & Milk Liquid Soap Refill 1L
Code: 2600100
Code sup.: 787157
EAN: 8714789991993
 
5.27 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals Almond & Milk liquid soap refill that combines gentle cleansing with caring ingredients. Contains almond extract and milk components. Suitable for the whole family.
Palmolive Thermal Spa Gentle Massage Shower Gel, 500 ml
Palmolive
Palmolive Thermal Spa Gentle Massage Shower Gel, 500 ml
Code: 2600105
Code sup.: 795679
EAN: 8718951730441
 
3.87 EUR
7.74EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Thermal Spa Gentle Massage with sea salt, aloe, and essential oil gently removes dead skin cells, leaving skin smooth and transforming every shower into a relaxing ritual with a spa-like scent.
AKCE
Palmolive shower gel 3in1 for men Sport 250 ml
Palmolive
Palmolive shower gel 3in1 for men Sport 250 ml
Code: 2600880
Code sup.: 795379
EAN: 8714789703398
 
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Men Sport 3 in 1 shower gel offers complete care for the body, face, and hair.
AKCE
Palmolive Naturals Olive & Milk Shower Cream with Pump 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Olive & Milk Shower Cream with Pump 750 ml
Code: 2600907
Code sup.: 795417
EAN: 8714789526478
 
3.87 EUR
5.16EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower cream with extracts of olives and aloe vera, plant-based milk, and vitamin E, which gently cleanses and leaves the skin soft and nourished.
AKCE
Palmolive Thermal Spa Shower Gel Mineral Massage Pump 750 ml
Palmolive
Palmolive Thermal Spa Shower Gel Mineral Massage Pump 750 ml
Code: 2600964
Code sup.: 795418
EAN: 8718951526624
 
3.87 EUR
5.16EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The shower gel gently cleanses the skin and enhances the shower experience with a relaxing scent.
AKCE
Palmolive Skin Radiance Avocado & Honey Shower Gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Skin Radiance Avocado & Honey Shower Gel 250 ml
Code: 2600963
Code sup.: 795389
EAN: 8718951671775
 
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower gel that combines gentle care with a pleasant, sweet creamy scent of avocado and honey.
Palmolive Men Shower Gel Jazz Up 500 ml
Palmolive
Palmolive Men Shower Gel Jazz Up 500 ml
Code: 2601085
Code sup.: 795676
EAN: 8718951726369
 
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower gel for men with a dynamic lifestyle who want a feeling of cleanliness, freshness, and energy even while showering.
Palmolive shower gel Naturals Sensitive Skin Milk Proteins, 250 ml
Palmolive
Palmolive shower gel Naturals Sensitive Skin Milk Proteins, 250 ml
Code: 32013
Code sup.: 795077
EAN: 5996175232290
100%
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Sensitive with Milk Protein is enriched with milk proteins and moisturizing milk. The creamy shower milk gently cares for sensitive skin.
AKCE
Palmolive Shower Gel Naturals Orchid & Milk, 250 ml
Palmolive
Palmolive Shower Gel Naturals Orchid & Milk, 250 ml
Code: 16176
Code sup.: 267454
EAN: 8714789732947
100%
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Contains moisturizing milk and natural extracts of black orchid. The gentle formulation soothes the skin and provides perfect hydration and nourishment. Dermatologically tested.
AKCE
Palmolive shower gel Ultimate Relax, 250 ml
Palmolive
Palmolive shower gel Ultimate Relax, 250 ml
Code: 2305195
 
EAN: 8718951430334
 
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive shower gel with essential lavender oil, Ylang ylang, and Cardamom has a pleasantly calming scent.
AKCE
Palmolive Shower Gel Naturals Almond & Milk, 250 ml
Palmolive
Palmolive Shower Gel Naturals Almond & Milk, 250 ml
Code: 2503738
Code sup.: 795082
EAN: 5997530171322
 
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Composition containing natural extracts of almonds. Respects the natural balance of your skin and releases a moisturizing substance that stays on your skin for up to 24 hours.
PALMOLIVE Liquid Soap - Refill - Lavender and Bergamot 500 ml
Palmolive
PALMOLIVE Liquid Soap - Refill - Lavender and Bergamot 500 ml
Code: 2500107
 
EAN: 8718951681965
100%
2.11 EUR
4.22EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Lavender and Bergamot is the ideal choice for those seeking harmony between skin care, sensual fragrance, and environmental friendliness – all in a stylish, practical package. Refill.
PALMOLIVE liquid soap - refill - Rose and Peony 500 ml
Palmolive
PALMOLIVE liquid soap - refill - Rose and Peony 500 ml
Code: 2500106
 
EAN: 8718951682016
 
2.11 EUR
4.22EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Rose and Peony is the ideal choice for those looking for harmony between skin care, a sensual fragrance, and consideration for the environment – all in an elegant, practical package. Refill.
AKCE
Palmolive Naturals Milk & Honey Shower Gel 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Milk & Honey Shower Gel 750 ml
Code: 2600049
Code sup.: 795103
EAN: 8714789526508
 
3.87 EUR
5.16EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals Milk & Honey is a gentle and nourishing shower gel designed for daily skincare. It contains a combination of honey, plant milk, and vitamin E that help keep the skin soft, hydrated, and pleasantly soothed.
AKCE
Palmolive Naturals Shower Gel Almond 750 ml with Pump
Palmolive
Palmolive Naturals Shower Gel Almond 750 ml with Pump
Code: 2600092
Code sup.: 795681
EAN: 8693495031158
 
3.87 EUR
5.16EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals Almond with a practical pump gently cleanses, fragrances the skin with almond scent, and leaves it beautifully soft every day.
Palmolive Liquid Soap Naturals Olive Milk, 300 ml
Palmolive
Palmolive Liquid Soap Naturals Olive Milk, 300 ml
Code: 2600874
Code sup.: 787053
EAN: 8693495017633
 
2.11 EUR
7.03EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The liquid hand wash Palmolive Ultra Moisturising has a creamy consistency without soap and is enriched with 100% natural extracts of olives and aloe vera.
Palmolive Naturals Shower Gel Milk & Honey with Pump 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Shower Gel Milk & Honey with Pump 750 ml
Code: 2600946
Code sup.: 795683
EAN: 8714789733289
 
3.69 EUR
4.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower gel with a pump that beautifully smells of honey and leaves the skin soft and pleasantly hydrated.
AKCE
Palmolive Thermal Spa Smooth Butter shower gel, 250 ml
Palmolive
Palmolive Thermal Spa Smooth Butter shower gel, 250 ml
Code: 2600897
Code sup.: 795338
EAN: 8718951425583
 
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Nourish your skin and feel the power of nature with Palmolive Wellness shower gel enriched with shea butter extract and essential oil.
Palmolive Naturals Milk & Honey Liquid Soap Refill 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Milk & Honey Liquid Soap Refill 500 ml
Code: 2600884
Code sup.: 787161
EAN: 8003520029157
 
2.11 EUR
4.22EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Milk & Honey refill gently cleanses hands and removes all impurities. The product, with a pleasant fragrance, is enriched with natural extracts of milk and honey.
Palmolive Naturals Olive & Milk liquid soap refill 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Olive & Milk liquid soap refill 500 ml
Code: 2600886
Code sup.: 787163
EAN: 8003520039545
100%
2.11 EUR
4.22EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals Olive & Milk is a gentle liquid soap enriched with moisturizing milk and olive extract. It gently cleanses, helps maintain the skin's natural moisture, and leaves hands soft, nourished, and fragrant.
Palmolive Aroma Essence shower gel Forever Happy 500 ml
Palmolive
Palmolive Aroma Essence shower gel Forever Happy 500 ml
Code: 2600942
Code sup.: 795422
EAN: 8718951427358
 
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower gel with the scent of frangipani and honey neroli that gently cleanses the skin and transforms the shower into a pleasantly invigorating ritual.
AKCE
Palmolive Thermal Spa Gentle Massage Shower Gel, 250 ml
Palmolive
Palmolive Thermal Spa Gentle Massage Shower Gel, 250 ml
Code: 2600961
Code sup.: 795387
EAN: 8718951730489
 
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Thermal Spa Gentle Massage with sea salt, aloe, and essential oil gently removes dead skin cells, leaving the skin smooth and transforming every shower into a relaxing ritual with a spa-like fragrance.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.