en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Palmolive

🌿 Colgate-Palmolive Company – světový lídr v oblasti osobní a domácí péče! 🇺🇸✨

Colgate-Palmolive je přední americká nadnárodní společnost, která vyrábí a distribuuje širokou škálu produktů pro domácnost, zdravotní péči i osobní hygienu. V nabídce najdete oblíbená mýdla, sprchové gely, detergenty, ale také kvalitní produkty pro ústní hygienu – zubní pasty a kartáčky na zuby. 🦷🧼

🌴 Palmolive – inspirace přírodou od roku 1864!
Značka Palmolive začala svou cestu v americkém Wisconsinu, kde B.J. Johnson založil továrnu na výrobu unikátních mýdel z olivového a palmového oleje. Díky své šetrné a kvalitní péči si Palmolive rychle získalo srdce zákazníků po celém světě.

Vyzkoušejte osvěžující péči od Palmolive – spojení tradice, přírody a inovace pro vaši krásu a čistotu! 🌸🧴


Výrobce: Colgate-Palmolive Česká republika spol. s r.o., Olivova 4/2096, Praha 1, 110 00, CZ, -
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Palmolive Sparkling Bloom Shower Gel Orchid&Vanilla, 250 ml
Palmolive
Palmolive Sparkling Bloom Shower Gel Orchid&Vanilla, 250 ml
Code: 2407468
Code sup.: 795355
EAN: 8718951614208
100%
1.47 EUR
5.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Limited edition shower gel that combines exotic orchid with warm vanilla and brings a feeling of relaxation and gentle care during your daily shower.
Palmolive Naturals Coconut & Milk Liquid Soap Refill 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Coconut & Milk Liquid Soap Refill 500 ml
Code: 2600079
Code sup.: 787159
EAN: 8718951710955
 
2.11 EUR
4.22EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals Coconut & Milk liquid soap refill, enriched with vitamin E, leaves your hands soft and nourished. The wonderfully scented hand-washing refill delights your senses.
Palmolive soap Naturals Chamomille, 90 g
Palmolive
Palmolive soap Naturals Chamomille, 90 g
Code: 05760
Code sup.: 785147
EAN: 8693495033770
100%
0.52 EUR
5.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals solid soap Balanced & Mild with chamomile extract and vitamin E. Gentle care for your skin.
AKCE
Palmolive soap Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Palmolive
Palmolive soap Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Code: 2000316
 
EAN: 8714789700052
100%
0.52 EUR
5.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals solid soap Delicate Care. almond&milk - gentle care for your skin. Dermatologically tested.
AKCE
Palmolive Naturals Milk Sensitive Protein Shower Gel Pump, 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Milk Sensitive Protein Shower Gel Pump, 750 ml
Code: 2507925
Code sup.: 795348
EAN: 8718951690653
 
3.87 EUR
5.16EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin gentle and nourishing care with Palmolive Naturals Milk Protein shower gel. The formula with almond milk and vitamin E is ideal for sensitive skin, leaving it soft, hydrated, and smooth.
AKCE
Palmolive Soap Naturals Olive Milk, 90 g
Palmolive
Palmolive Soap Naturals Olive Milk, 90 g
Code: 2504372
Code sup.: 785146
EAN: 8693495033985
 
0.52 EUR
5.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals solid soap Moisture Care with olive extract. Gentle care for your skin. Naturally moisturizing feel for your skin.
AKCE
Palmolive Hygiene + Aloe Solid Toilet Soap 90 g
Palmolive
Palmolive Hygiene + Aloe Solid Toilet Soap 90 g
Code: 2600947
Code sup.: 785153
EAN: 8718951392458
 
0.70 EUR
7.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Hygiene Plus Aloe is a solid soap for all skin types that provides gentle and thorough cleanliness. Thanks to the natural ingredients it contains, such as aloe vera, it refreshes your skin and leaves it feeling soft.
AKCE
Palmolive soap Feel the Massage, 90 g
Palmolive
Palmolive soap Feel the Massage, 90 g
Code: 1804813
Code sup.: 785144
EAN: 8693495033176
100%
0.52 EUR
5.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover the solid soap Palmolive Thermal Spa Mineral Massage with Dead Sea salt. Experience the pleasure of a home spa and velvet-soft skin.
AKCE
Palmolive Soap Naturals Milk & Rose, 90 g
Palmolive
Palmolive Soap Naturals Milk & Rose, 90 g
Code: 2504373
Code sup.: 785149
EAN: 8693495034258
 
0.52 EUR
5.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals solid toilet soap Nourishing Sensation with extracts of milk and rose petals. Gentle care for your skin.
Palmolive Soap Naturals Black Orchid, 90 g
Palmolive
Palmolive Soap Naturals Black Orchid, 90 g
Code: 05787
Code sup.: 785150
EAN: 8693495034425
100%
0.52 EUR
5.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals solid toilet soap Touch Black Orchid with extracts of black orchids. Gentle care for your skin.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.