en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Palmolive

🌿 Colgate-Palmolive Company – světový lídr v oblasti osobní a domácí péče! 🇺🇸✨

Colgate-Palmolive je přední americká nadnárodní společnost, která vyrábí a distribuuje širokou škálu produktů pro domácnost, zdravotní péči i osobní hygienu. V nabídce najdete oblíbená mýdla, sprchové gely, detergenty, ale také kvalitní produkty pro ústní hygienu – zubní pasty a kartáčky na zuby. 🦷🧼

🌴 Palmolive – inspirace přírodou od roku 1864!
Značka Palmolive začala svou cestu v americkém Wisconsinu, kde B.J. Johnson založil továrnu na výrobu unikátních mýdel z olivového a palmového oleje. Díky své šetrné a kvalitní péči si Palmolive rychle získalo srdce zákazníků po celém světě.

Vyzkoušejte osvěžující péči od Palmolive – spojení tradice, přírody a inovace pro vaši krásu a čistotu! 🌸🧴


Výrobce: Colgate-Palmolive Česká republika spol. s r.o., Olivova 4/2096, Praha 1, 110 00, CZ, -
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Palmolive Skin Radiance Papaya & Peach Blossom Shower Gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Skin Radiance Papaya & Peach Blossom Shower Gel 250 ml
Code: 2600962
Code sup.: 795388
EAN: 8718951671805
 
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The shower gel beautifully smells of papaya and peach blossom and leaves the skin soft and fresh.
Palmolive Shower Gel Skin Radiance Papaya & Peach Blossom 500 ml
Palmolive
Palmolive Shower Gel Skin Radiance Papaya & Peach Blossom 500 ml
Code: 2601080
Code sup.: 795394
EAN: 8718951725416
 
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fresh and brightening shower gel that turns daily body washing into a delightful experience with the fruity scent of papaya and peach blossom.
AKCE
Palmolive shower gel Naturals Coconut & Milk, 250 ml
Palmolive
Palmolive shower gel Naturals Coconut & Milk, 250 ml
Code: 47442
Code sup.: 267242
EAN: 8714789732923
 
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The shower gel is enriched with coconut oil, which leaves the skin pleasantly supple with an enchanting coconut scent.
AKCE
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony shower gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony shower gel 250 ml
Code: 2407467
Code sup.: 61037907
EAN: 8718951614819
 
1.47 EUR
5.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Sparkling Bloom Rose & Peony is more than a shower gel – it is a small ritual full of fragrance, comfort, and fresh cleanliness.
AKCE
Palmolive Kids Shower Gel Sea Creatures 750 ml
Palmolive
Palmolive Kids Shower Gel Sea Creatures 750 ml
Code: 2600102
Code sup.: 795682
EAN: 8718951718043
90%
3.87 EUR
5.16EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The shower gel with the scent of ocean breeze gently cleanses the body and hair, is dermatologically tested, and turns every bath into a fun underwater adventure.
AKCE
Palmolive Sport shower gel for men with pump, 750 ml
Palmolive
Palmolive Sport shower gel for men with pump, 750 ml
Code: 2600878
Code sup.: 795354
EAN: 8693495048712
 
3.87 EUR
5.16EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover the freshness of nature with the men's shower gel Palmolive Sport.
Palmolive Naturals Shower Gel Sensitive 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Shower Gel Sensitive 750 ml
Code: 2600944
Code sup.: 795687
EAN: 8718951543874
 
3.69 EUR
4.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals Sensitive is a shower gel for sensitive skin that gently cleanses and leaves it soft and pleasant. The fragrance is musky-woody, gentle and soothing, designed to create a pleasant and relaxing experience during every shower.
Palmolive Naturals Milk & Honey Shower Gel 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Milk & Honey Shower Gel 500 ml
Code: 2600906
Code sup.: 795416
EAN: 8714789733159
 
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower cream with plant milk and vitamin E that gently cleanses the skin and leaves it soft with a pleasant honey scent.
Palmolive Aquarium Liquid Soap, 300 ml
Palmolive
Palmolive Aquarium Liquid Soap, 300 ml
Code: 2600885
Code sup.: 787054
EAN: 8003520013040
 
2.11 EUR
7.03EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Liquid Soap Aquarium is suitable not only for children but for the whole family. Discover the magic of the underwater world with it. Hand washing will become fun for you.
Palmolive Aroma Essence Shower Gel Ultimate Relax 500 ml
Palmolive
Palmolive Aroma Essence Shower Gel Ultimate Relax 500 ml
Code: 2600927
Code sup.: 795675
EAN: 8718951429888
 
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower gel with the scent of lavender and ylang-ylang that gently cleanses the skin and transforms showering into a soothing ritual.
Palmolive Naturals Shower Gel Olive & Milk 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Shower Gel Olive & Milk 750 ml
Code: 2600945
Code sup.: 795685
EAN: 8714789733296
 
3.69 EUR
4.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The shower gel combines milk and 100% natural extracts from olives, supplemented with aloe vera and a vitamin complex.
Palmolive Naturals shower gel Olive & Milk, 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals shower gel Olive & Milk, 500 ml
Code: 2600938
Code sup.: 795402
EAN: 8714789733166
 
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower cream with natural extracts of olive and aloe vera complemented by a vitamin complex. Its gentle, velvety creamy consistency helps to hydrate the skin, leaving it pleasantly soft.
Naturals Shower Gel Jasmine & Milk, 500 ml
Palmolive
Naturals Shower Gel Jasmine & Milk, 500 ml
Code: 2600905
Code sup.: 795415
EAN: 8718951638976
 
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower gel with plant milk and vitamin E that gently cleanses the skin and leaves it soft with the scent of jasmine and sandalwood.
Palmolive Naturals Milk & Almond Liquid Soap Refill 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Milk & Almond Liquid Soap Refill 500 ml
Code: 2600883
Code sup.: 787158
EAN: 8003520029133
 
2.11 EUR
4.22EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The liquid soap with moisturizing milk and almond extract features a gentle formula that cleanses and helps maintain your skin's natural moisture. This wonderfully scented hand liquid soap has been thoughtfully crafted with 96% natural origin ingredients.
Palmolive Hygiene Plus Kitchen antibacterial liquid soap with dispenser 300 ml
Palmolive
Palmolive Hygiene Plus Kitchen antibacterial liquid soap with dispenser 300 ml
Code: 2600908
Code sup.: 787155
EAN: 8003520042705
 
2.11 EUR
7.03EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Hygiene Plus Kitchen is an antibacterial liquid soap specially developed for use in the kitchen. It contains a natural antibacterial agent and lime extract, which helps remove even strong kitchen odors such as garlic, onion, or fish.
Palmolive Naturals Shower Gel Almond & Milk, 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Shower Gel Almond & Milk, 500 ml
Code: 2600904
Code sup.: 795414
EAN: 8718951259119
 
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower gel with almonds and milk that gently cleanses the skin and leaves it soft, hydrated, and pleasantly scented.
Palmolive Shower Gel Naturals Olive & Milk, 250 ml
Palmolive
Palmolive Shower Gel Naturals Olive & Milk, 250 ml
Code: 42589
Code sup.: FHU23569
EAN: 5996175230975
100%
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals Ultra Moisturisation Shower Milk is enriched with 100% natural olive extracts and aloe vera, as well as a vitamin complex.
AKCE
Palmolive shower gel Sweet Delight, 250 ml
Palmolive
Palmolive shower gel Sweet Delight, 250 ml
Code: 2103781
Code sup.: 795207
EAN: 8718951425378
 
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower gel made from 95% naturally derived ingredients with a blackberry scent.
AKCE
Palmolive Men Refreshing 2in1 250 ml shower gel
Palmolive
Palmolive Men Refreshing 2in1 250 ml shower gel
Code: 41892
Code sup.: 253018
EAN: 8718951511392
 
1.58 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sprchový gel 3v1 s mořskými minerály a eukalyptem.
Palmolive Men Refreshing 3in1 Shower Gel and Shampoo, 250 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing 3in1 Shower Gel and Shampoo, 250 ml
Code: 2202878
Code sup.: 61023716
EAN: 8718951511392
 
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
3in1 shower gel with sea minerals and eucalyptus.
AKCE
Palmolive Naturals shower gel Orchid & Milk, 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals shower gel Orchid & Milk, 750 ml
Code: 2600058
Code sup.: 795349
EAN: 8693495035972
 
3.87 EUR
5.16EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals shower gel Orchid & Milk offers a gentle formula with 100% natural extracts from black orchids and aloe vera.
AKCE
Palmolive Naturals Kids Bath and Shower Gel 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Kids Bath and Shower Gel 750 ml
Code: 2600891
Code sup.: 799050
EAN: 8693495042857
80%
3.87 EUR
5.16EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle gel for the daily care of children's skin that combines cleansing with hydration. Characterized by almond and aloe vera tones, which feel gentle, fresh, and soothing.
AKCE
Palmolive Men Refreshing shower gel 3in1 for men pump, 750 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing shower gel 3in1 for men pump, 750 ml
Code: 2507924
Code sup.: 795347
EAN: 8693495030243
 
3.87 EUR
5.16EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Palmolive For Men Refreshing shower gel draws inspiration from nature and is enriched with 100% natural essential oils. It contains eucalyptus oil and sea salt extract, providing a perfectly refreshing experience with every shower.
AKCE
Palmolive Skin Radiance Blueberry & Lily Shower Gel, 500 ml
Palmolive
Palmolive Skin Radiance Blueberry & Lily Shower Gel, 500 ml
Code: 2602662
Code sup.: 795369
EAN: 8718951734920
 
3.16 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Skin Radiance Blueberry & Lily shower gel gently cares for the skin and leaves it fresh with a fruity floral scent.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.