en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Palmolive

🌿 Colgate-Palmolive Company – světový lídr v oblasti osobní a domácí péče! 🇺🇸✨

Colgate-Palmolive je přední americká nadnárodní společnost, která vyrábí a distribuuje širokou škálu produktů pro domácnost, zdravotní péči i osobní hygienu. V nabídce najdete oblíbená mýdla, sprchové gely, detergenty, ale také kvalitní produkty pro ústní hygienu – zubní pasty a kartáčky na zuby. 🦷🧼

🌴 Palmolive – inspirace přírodou od roku 1864!
Značka Palmolive začala svou cestu v americkém Wisconsinu, kde B.J. Johnson založil továrnu na výrobu unikátních mýdel z olivového a palmového oleje. Díky své šetrné a kvalitní péči si Palmolive rychle získalo srdce zákazníků po celém světě.

Vyzkoušejte osvěžující péči od Palmolive – spojení tradice, přírody a inovace pro vaši krásu a čistotu! 🌸🧴


Výrobce: Colgate-Palmolive Česká republika spol. s r.o., Olivova 4/2096, Praha 1, 110 00, CZ, -
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Palmolive Men Refreshing shower gel 3in1 for men 500 ml
Palmolive
Palmolive Men Refreshing shower gel 3in1 for men 500 ml
Code: 2600940
Code sup.: 795404
EAN: 8714789733104
 
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Men's shower gel is inspired by nature and contains 100% natural essential oils, eucalyptus oil, and sea salt extract for a refreshing shower.
Palmolive Men Intense Spice Up shower gel 500 ml
Palmolive
Palmolive Men Intense Spice Up shower gel 500 ml
Code: 2600898
Code sup.: 795343
EAN: 8718951583191
 
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Palmolive Men Intense Spice Up shower gel with a long-lasting scent of black pepper and amber will bring you pleasure during every shower. This unique 4-in-1 shower gel has been developed for effective care of the body, hair, face, and beard.
Palmolive Restful Sleep shower gel, 500 ml
Palmolive
Palmolive Restful Sleep shower gel, 500 ml
Code: 2602660
Code sup.: 795287
EAN: 8718951717510
 
3.16 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Restful Sleep shower gel with METASLEEP technology helps create a relaxing atmosphere before sleep.
Palmolive Thermal Spa Refreshing Shower Gel, 500 ml
Palmolive
Palmolive Thermal Spa Refreshing Shower Gel, 500 ml
Code: 2602661
Code sup.: 795288
EAN: 8718951798779
 
3.16 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Thermal Spa Refreshing shower gel provides refreshing skin care and a feeling of freshness after every shower.
AKCE
Palmolive Soap Naturals Green tea & Cucumber, 90 g
Palmolive
Palmolive Soap Naturals Green tea & Cucumber, 90 g
Code: 40445
 
EAN: 8693495034111
96%
0.52 EUR
5.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Classic soap from Palmolive – beloved and trusted for decades. Contains natural oils that care for your skin. Enriched with green tea and cucumber.
AKCE
Palmolive Shower Gel Wellness Revive, 250 ml
Palmolive
Palmolive Shower Gel Wellness Revive, 250 ml
Code: 2103779
Code sup.: 795070
EAN: 8718951430815
90%
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy a pleasant shower. Support the environment. Be yourself again.
AKCE
Palmolive Shower Gel Wellness Massage, 250 ml
Palmolive
Palmolive Shower Gel Wellness Massage, 250 ml
Code: 2103777
Code sup.: 795086
EAN: 8718951427747
 
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive shower gel contains gentle exfoliating particles from Dead Sea salts. Aloe Vera and water Mint will invigorate and refresh your body and mind.
Palmolive Naturals Black Orchid Liquid Soap, 300 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Black Orchid Liquid Soap, 300 ml
Code: 2600046
Code sup.: 787055
EAN: 8714789639987
 
2.11 EUR
7.03EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
This mysterious, exotic scent of black orchid will leave your hands soft, silky smooth, and cared for. Try the liquid soap Palmolive Naturals Black Orchid.
Palmolive Naturals Milk & Almond liquid soap with dispenser 300 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Milk & Almond liquid soap with dispenser 300 ml
Code: 2600048
Code sup.: 787058
EAN: 8003520012906
 
2.11 EUR
7.03EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive liquid soap Naturals Milk & Almond with dispenser gently cleanses the skin of hands and leaves a pleasant creamy scent of almonds and milk. The practical pump allows for easy dosing and is ideal for daily hygiene.
Palmolive Aquarium liquid soap refill 500 ml
Palmolive
Palmolive Aquarium liquid soap refill 500 ml
Code: 2600091
Code sup.: 787154
EAN: 8714789510309
 
2.11 EUR
4.22EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Aquarium is a gentle liquid soap in a refill that effectively cleanses hands, removes impurities, and simultaneously hydrates the skin. With its attractive design featuring motifs of the underwater world, it is also popular among children.
Palmolive Aroma Essence Shower Gel Sweet Delight 500ml
Palmolive
Palmolive Aroma Essence Shower Gel Sweet Delight 500ml
Code: 2600106
Code sup.: 795674
EAN: 8718951425408
 
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower gel with mood-enhancing technology and the scent of juicy berries and sweet figs will make your shower enjoyable and bring a sense of joy.
Palmolive Naturals Olive & Milk liquid soap refill 1000ml
Palmolive
Palmolive Naturals Olive & Milk liquid soap refill 1000ml
Code: 2600077
Code sup.: 787162
EAN: 8718951508453
 
5.27 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals Olive & Milk is a gentle liquid soap with moisturizing milk and olive extract that gently cleans and helps maintain the skin's natural moisture. The soap has a delicate, fresh, and slightly creamy scent.
Palmolive Naturals Shower Gel Olive & Milk Refill, 1,000 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Shower Gel Olive & Milk Refill, 1,000 ml
Code: 2600081
Code sup.: 795684
EAN: 8718951509238
 
5.98 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The shower gel combines milk and 100% natural olive extracts, enriched with aloe vera and a vitamin complex. Refill.
Palmolive Naturals Milk & Honey liquid soap refill 1000 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Milk & Honey liquid soap refill 1000 ml
Code: 2600078
Code sup.: 787160
EAN: 8714789992013
 
5.27 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals Milk & Honey is a gentle liquid soap designed for everyday hand care. It is enriched with milk proteins and natural honey extract, which help to nourish, soften the skin, and leave it feeling smooth and pleasantly scented.
Palmolive Men Red Energising 3in1, 500 ml
Palmolive
Palmolive Men Red Energising 3in1, 500 ml
Code: 2600926
Code sup.: 795677
EAN: 8714789733111
 
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Men Red Energising 3in1 is a shower gel for the body, face, and hair with a fresh citrus scent that pleasantly invigorates you after a shower.
Palmolive Aroma Essence Shower Gel Alluring Love 500ml
Palmolive
Palmolive Aroma Essence Shower Gel Alluring Love 500ml
Code: 2600943
Code sup.: 795423
EAN: 8718951426245
 
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower gel with a captivating floral scent that gently cleanses the skin and turns showering into a pleasant ritual.
Palmolive Thermal Spa Silky Oil shower gel 500 ml
Palmolive
Palmolive Thermal Spa Silky Oil shower gel 500 ml
Code: 2600903
Code sup.: 795357
EAN: 8718951431041
 
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive shower gel Thermal Spa Silky Oil provides a feeling of relaxation inspired by spa care during showering. The gentle lather helps remove impurities and leaves the skin pleasantly fresh.
Palmolive Shower Gel Skin Radiance Avocado and Honey 500 ml
Palmolive
Palmolive Shower Gel Skin Radiance Avocado and Honey 500 ml
Code: 2601081
Code sup.: 795398
EAN: 8718951725447
 
3.34 EUR
6.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower gel that combines gentle care with a pleasant, sweet creamy scent of avocado and honey.
Palmolive Naturals Fig & Milk Shower Gel, 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Fig & Milk Shower Gel, 500 ml
Code: 2602659
Code sup.: 795279
EAN: 8718951765009
 
3.16 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals Fig & Milk shower gel gently cleanses the skin and leaves it soft with a pleasant fragrance of fig and milk.
Palmolive Naturals Women's Shower Cream Milk & Honey 250 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Women's Shower Cream Milk & Honey 250 ml
Code: 32014
Code sup.: FHU23560
EAN: 5996175232313
100%
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The perfect choice for women looking for a daily shower product that emphasizes hydration and pleasant sensory experiences. Recommended for dry and sensitive skin as well as those who want uncompromising care.
Palmolive soap Naturals Milk & Honey, 90 g
Palmolive
Palmolive soap Naturals Milk & Honey, 90 g
Code: 05754
Code sup.: 785157
EAN: 8693495034180
100%
0.52 EUR
5.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals solid soap Indulging Delight with milk extracts and honey. Gentle care for your skin.
AKCE
Palmolive Shower Gel and Shampoo Men Red Energising 3in1, 250 ml
Palmolive
Palmolive Shower Gel and Shampoo Men Red Energising 3in1, 250 ml
Code: 57091
Code sup.: 257622
EAN: 8714789487656
 
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
With magnesium and citrus oil, it perfectly cleanses the skin during showering and leaves a fresh scent. It has a neutral pH and is therefore suitable for sensitive skin.
AKCE
Palmolive shower gel Memories of Nature Flower Field, 250 ml
Palmolive
Palmolive shower gel Memories of Nature Flower Field, 250 ml
Code: 2103778
Code sup.: 795071
EAN: 8718951426160
 
1.69 EUR
6.76EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower gel made from 95% natural ingredients with a sweet floral scent.
AKCE
Palmolive Naturals Jasmine & Milk – creamy shower gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Jasmine & Milk – creamy shower gel 250 ml
Code: 2407469
Code sup.: 61040158
EAN: 8718951638846
 
1.58 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Experience rich sensory relief with this silky creamy shower gel from the Naturals line.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.