en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Nivea Creme Aloe Caring Shower Gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe Caring Shower Gel, 750 ml
Code: 2507271
Code sup.: 794967
EAN: 4005900648181
 
5.30 EUR
7.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wrap yourself in gentle foam and fresh fragrance. The aloe vera formulation pampers the skin and turns every shower into a small relaxing ritual - NIVEA Caring Shower Gel for the feeling of hydrated skin.
Taft Good Hair Dry Hair Spray 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair Dry Hair Spray 150 ml
Code: 2602965
Code sup.: 863329
EAN: 9000101781540
 
8.13 EUR
54.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Taft Good Hair Dry Hair Spray 150 ml is a moisturizing protective spray designed for dry and dehydrated hair.
AKCE
Pur Secrets of the World Raspberry & Red Currant Dishwashing Liquid, 1.2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of the World Raspberry & Red Currant Dishwashing Liquid, 1.2 l
Code: 2506139
Code sup.: 735201
EAN: 9000101386448
 
2.90 EUR
2.42EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
A unique combination of active ingredients penetrates deeply into stains and removes even the most stubborn burnt-on food and greasy stains. With the scent of raspberries and red currants.
BIO BIONE EXCLUSIVE Night Face Cream with Hyaluronic Acid Q10, 51 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE EXCLUSIVE Night Face Cream with Hyaluronic Acid Q10, 51 ml
Code: 2508566
Code sup.: 821143
EAN: 8595061606138
 
3.53 EUR
69.22EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
EXCLUSIVE Night Face Cream with Hyaluronic Acid and Q10 – nourishing night care for skin regeneration.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Code: 2501603
Code sup.: 834957
EAN: 8886467061691
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Active Dry Men – long-lasting roll-on deodorant for freshness and protection all day.
AKCE
Diffusil Dry mosquito and tick repellent 100 ml
Diffusil
Diffusil Dry mosquito and tick repellent 100 ml
Code: 1801428
Code sup.: 675570
EAN: 5000204918427
100%
2.82 EUR
28.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aerosol repellent, thanks to its new formulation, leaves a pleasant feeling of dryness on the skin. It repels mosquitoes and ticks. It works immediately after application, and the repellent effect on the skin lasts for up to 8 hours after application or until washed off.
Vileda King Clothes Drying Rack 20 m
Vileda®
Vileda King Clothes Drying Rack 20 m
Code: 2505926
Code sup.: 958189
EAN: 4023103202139
 
32.70 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
It is a practical and smart solution for caring for your laundry, offering you extra stability and easy drying.
Novinky
Coach Men Pure Platinum perfume for men 40 ml
COACH
Coach Men Pure Platinum perfume for men 40 ml
Code: 2603407
Code sup.: CC025A03
EAN: 3386460171106
 
43.80 EUR
1 095EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Woody aromatic fragrance was launched in 2026 Coach Pure Platinum is an intense men's perfume inspir
AKCE
Finish Shine & Dry Regular, dishwasher rinse aid, 800 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Regular, dishwasher rinse aid, 800 ml
Code: 62614
Code sup.: 747005
EAN: 8592326010402
100%
3.89 EUR
4.86EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Finish for glass and streak-free dishes, which shines with a diamond sparkle. It removes both detergent and food residues from dishes.
Finish Shine & Dry Regular, rinse aid for dishwashers, 400 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Regular, rinse aid for dishwashers, 400 ml
Code: 61657
Code sup.: 747003
EAN: 8592326010389
100%
2.82 EUR
7.05EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Finish for glass and dishes without stains, which shines with a diamond-like gloss. Removes both detergent and food residues from dishes.
Bonux Washing Powder Color Pure Magnolia 390 g, 6 doses
Bonux
Bonux Washing Powder Color Pure Magnolia 390 g, 6 doses
Code: 2402490
Code sup.: 755085
EAN: 4061746507662
 
1.06 EUR
0.18EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Bonux Color Pure Magnolia 3in1 washing powder contains new active particles for more perfect washing.
Končící produkty
Predator Junior insect repellent for children from 3 months, 90 ml
Predator
Predator Junior insect repellent for children from 3 months, 90 ml
Code: 2500985
Code sup.: 675647
EAN: 8595117103833
 
4.59 EUR
51EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Insect repellent in a compact package against all types of mosquitoes and ticks designed for use in Central European climates. Suitable for children from 3 months and for people with sensitive skin.
LAVON Liquid Soap Hand Care Aloe Vera Refill, 1 l
Lavon
LAVON Liquid Soap Hand Care Aloe Vera Refill, 1 l
Code: 2501713
Code sup.: 790068
EAN: 8594187140250
 
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid soap with glycerin for clean, soft, and fragrant hands.
Končící produkty
Ovo Blue Powder Dye 1 bag (5 g) = 10 - 15 eggs
Druchema Ovo®
Ovo Blue Powder Dye 1 bag (5 g) = 10 - 15 eggs
Code: 55758
Code sup.: 14610311
EAN: 8594825003190
 
0.13 EUR
26EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intense food coloring intended for traditional dyeing of Easter eggs, 1 bag = 1 color. Symbol of
K2R Washing Machine Cleaner 3in1, removes dirt and odor from the washing machine, 250 g
Henkel K2r®
K2R Washing Machine Cleaner 3in1, removes dirt and odor from the washing machine, 250 g
Code: 93932
Code sup.: 772020
EAN: 9000101016529
100%
3.71 EUR
24.73EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The effective K2r formula brings and cleans important parts of the washing machine, removes limescale, residues of laundry detergent and fabric softener. Only use on stainless steel washing machine drums.
Rexona Men Quantum Dry antiperspirant deodorant stick for men 50 ml
Rexona®
Rexona Men Quantum Dry antiperspirant deodorant stick for men 50 ml
Code: 52202
Code sup.: 834998
EAN: 50120772
100%
2.47 EUR
49.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rexona tuhý antiperspirant pro muže s tóny citrusových plodů, koření a dřeva.
Rexona Invisible Pure antiperspirant deodorant stick for women 50 ml
Rexona®
Rexona Invisible Pure antiperspirant deodorant stick for women 50 ml
Code: 84200
Code sup.: 834922
EAN: 59004752
 
2.47 EUR
61.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sebevědomí bez skvrn – s jemnou vůní a silnou ochranou Rexona Invisible Pure.
AKCE
REMAL Flek-stop water stain paint for stains from water, smoke, and nicotine 1 kg
REMAL
REMAL Flek-stop water stain paint for stains from water, smoke, and nicotine 1 kg
Code: 2503724
Code sup.: 400860
EAN: 8591235036510
100%
13.40 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
REMAL Flek-stop, basic covering primer. Special water-based primer for interiors and exteriors designed to isolate stains that appear on the surface when repainted with a regular (especially painter's) coating (especially stains from leaking water, nicotine)
Piz Buin Allergy SPF50 sunscreen for face 50 ml
Piz Buin®
Piz Buin Allergy SPF50 sunscreen for face 50 ml
Code: 88957
Code sup.: 10471
EAN: 3574661117621
 
18.10 EUR
362EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Prudké slunce dokáže potrápit nejen na dovolené u moře, ale také při vycházkách do přírody a výletec
Nivea Lavender body lotion for dry skin 400 ml
Nivea®
Nivea Lavender body lotion for dry skin 400 ml
Code: 2200824
Code sup.: 810090
EAN: 9005800352893
 
7.42 EUR
18.55EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Složení s relaxační vůní levandule se rychle vstřebává a zanechá pokožku hebkou a zklidněnou - již po 1. použití.
Důbrava Akypo Dry Foam for Hand Cleaning Carpets, 500 ml
Důbrava Akypo
Důbrava Akypo Dry Foam for Hand Cleaning Carpets, 500 ml
Code: 07913
Code sup.: 713140
EAN: 8594005500372
 
2.82 EUR
5.64EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Akypo dry foam for hand cleaning carpets, upholstery fabrics, and upholstery 500 ml is used for hand cleaning carpets, including wool, upholstery, and cover fabrics. It neutralizes odors.
Důbrava Frog washing and cleaning agent, softens water, 400 g
Důbrava Žabka
Důbrava Frog washing and cleaning agent, softens water, 400 g
Code: 06942
Code sup.: 760040
EAN: 8594005500013
100%
1.41 EUR
3.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Frog soaking washing agent that softens water and dissolves dirt, is suitable for soaking laundry. When washing, it quickly releases old dirt and dissolves greasy stains.
Pronto Aloe Vera expert care wood cleaner, 500 ml
Pronto®
Pronto Aloe Vera expert care wood cleaner, 500 ml
Code: 74721
Code sup.: 708024
EAN: 5000204826166
100%
5.83 EUR
11.66EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Removes all dust allergens including those from pets.
Gliss Daily Oil Elixir for Damaged and Dry Hair, 75 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Daily Oil Elixir for Damaged and Dry Hair, 75 ml
Code: 2504701
Code sup.: 855264
EAN: 9000100695732
 
6.54 EUR
87.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For damaged and dry hair - daily oil elixir - WITH ARGAN OIL and VITAMIN E: for the regeneration and restoration of damaged hair, provides protection and restores shine.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.