en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Coraga fixation cream for fresh breath, 40 g
Corega
Coraga fixation cream for fresh breath, 40 g
Code: 61737
Code sup.: 900017
EAN: 5054563214157
 
3.52 EUR
88EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Corega Fresh Extra Strong – fixation cream for secure retention of dental prosthetics.
Parodontax Extra Fresh Complete Protection, Toothpaste, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh Complete Protection, Toothpaste, 75 ml
Code: 1802457
Code sup.: 885204
EAN: 5054563948328
 
4.57 EUR
60.93EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Parodontax Extra Fresh toothpaste helps stop and prevent gum bleeding while keeping your mouth feeling clean and fresh for many hours.
AKCE
Sensodyne Advanced White Toothpaste for Sensitive Teeth, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White Toothpaste for Sensitive Teeth, 75 ml
Code: 2601448
Code sup.: 885404
EAN: 5054563287540
 
4.43 EUR
59.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sensodyne Advanced White Toothpaste is designed for sensitive teeth and a whiter appearance of teeth.
AKCE
Parodontax Mouthwash Active Gum Health Fresh Mint, 500 ml
Parodontax®
Parodontax Mouthwash Active Gum Health Fresh Mint, 500 ml
Code: 2601437
Code sup.: 889053
EAN: 5054563051332
 
5.63 EUR
11.26EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parodontax Active Gum Health Fresh Mint mouthwash with fluoride and alcohol-free. Use as a daily part of your oral care routine. It will help you maintain healthier gums and stronger teeth.
AKCE
Parodontax Mouthwash Active Gum Health Herbal Mint, 500 ml
Parodontax®
Parodontax Mouthwash Active Gum Health Herbal Mint, 500 ml
Code: 2601438
Code sup.: 889055
EAN: 5054563068491
 
5.63 EUR
11.26EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Healthy gums are the foundation of healthy teeth. It actively fights the bacteria of dental plaque, creates a protective layer, and thus helps prevent the re-deposition of plaque.
AKCE
Sensodyne Advanced White Enamel Defence toothpaste for sensitive teeth, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White Enamel Defence toothpaste for sensitive teeth, 75 ml
Code: 2601449
Code sup.: 885405
EAN: 5054563287502
 
4.43 EUR
59.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sensodyne Advanced White Enamel Defence toothpaste is designed for sensitive teeth and helps to support a whiter appearance of teeth.
AKCE
Parodontax Gum Strengthening and Protection Fresh Mint Toothpaste, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Gum Strengthening and Protection Fresh Mint Toothpaste, 75 ml
Code: 2601447
Code sup.: 885403
EAN: 5054563206299
 
5.14 EUR
68.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parodontax Gum Strengthening and Protection Toothpaste is designed for gum care and daily hygiene.
Sensodyne Pronamel Junior toothpaste for children 6-12 years 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Junior toothpaste for children 6-12 years 75 ml
Code: 2603088
Code sup.: 885418
EAN: 5054563298072
 
3.45 EUR
69EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sensodyne Pronamel Junior toothpaste for children 6–12 years, 75 ml was developed in collaboration with dentists specifically for children aged 6 to 12.
Corega extra strong, denture adhesive cream, 40 g
Corega
Corega extra strong, denture adhesive cream, 40 g
Code: 39478
Code sup.: 900003
EAN: 5999518572060
 
3.52 EUR
88EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
If you're looking for extra strong 3D hold in all 3 directions with a more natural feel, look no further.
Parodontax Toothpaste Whitening for Gum Bleeding and Whitening Effect, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Toothpaste Whitening for Gum Bleeding and Whitening Effect, 75 ml
Code: 60049
Code sup.: 885202
EAN: 5054563227706
100%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parodontax Whitening toothpaste gently removes stains from teeth, helps restore their natural whiteness, and also helps stop and prevent gum bleeding.
Odol Plus Fresh Feel toothpaste with fluoride 75 ml
Odol®
Odol Plus Fresh Feel toothpaste with fluoride 75 ml
Code: 2405705
Code sup.: 885139
EAN: 5054563010315
 
1.23 EUR
16.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Odol Plus Fresh Feel is a fluoride toothpaste for healthy gums and teeth.
AKCE
Corega Extra Strong Flavorless Fixing Cream XL, 70 g
Corega
Corega Extra Strong Flavorless Fixing Cream XL, 70 g
Code: 2308897
Code sup.: 900005
EAN: 5054563081834
 
5.84 EUR
83.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Corega Gum Protection Fixing Cream provides comfort in securing the denture like other Corega fixing creams, while also protecting the gums from irritation caused by denture wear.
AKCE
Parodontax Herbal Fresh Toothpaste, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Herbal Fresh Toothpaste, 75 ml
Code: 1907776
Code sup.: 885203
EAN: 5054563949103
 
3.38 EUR
45.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parodontax Herbal Fresh Toothpaste contains sodium bicarbonate and is clinically proven to help stop and prevent gum bleeding with regular use twice a day.
Odol Perlička children's toothbrush soft Paw Patrol, 3-6 years, 1 pcs
Odol®
Odol Perlička children's toothbrush soft Paw Patrol, 3-6 years, 1 pcs
Code: 2508810
Code sup.: 897084
EAN: 5054563270436
 
1.40 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The children's toothbrush Odol Perlička featuring the popular Paw Patrol design is intended for children aged 3 to 6 years.
Odol Perlička toothbrush for children extra soft, 0-2 years 1 pcs
Odol®
Odol Perlička toothbrush for children extra soft, 0-2 years 1 pcs
Code: 2508094
Code sup.: 897083
EAN: 5054563237149
 
1.40 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Odol Perlička toothbrush is specially designed for the smallest children aged 0 to 2 years.
Elmex Sensitive Clinical Expert Toothpaste 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Clinical Expert Toothpaste 75 ml
Code: 2600968
Code sup.: 885352
EAN: 8718951716384
 
3.34 EUR
44.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
This specially developed toothpaste is ideal for people with sensitive teeth and provides lasting protection during daily cleaning. It utilizes clinically proven PRO-ARGIN technology, recommended by dentists, which effectively protects sensitive teeth.
AKCE
Parodontax Whitening Toothpaste for Gums, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Whitening Toothpaste for Gums, 75 ml
Code: 2601446
Code sup.: 885402
EAN: 5054563206275
 
5.14 EUR
68.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parodontax Whitening toothpaste is designed for gum care and a whiter appearance of teeth.
AKCE
Sensodyne Complete Protection Cool Mint Toothpaste for Sensitive Teeth, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Complete Protection Cool Mint Toothpaste for Sensitive Teeth, 75 ml
Code: 2601450
Code sup.: 885406
EAN: 5054563245427
 
4.43 EUR
59.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sensodyne Complete Protection Toothpaste is designed for sensitive teeth and daily care.
AKCE
Parodontax Interdental Brushes Straight Size 2 (0.5 mm), 6 pcs
Parodontax®
Parodontax Interdental Brushes Straight Size 2 (0.5 mm), 6 pcs
Code: 2601453
Code sup.: 896544
EAN: 5054563265371
 
4.05 EUR
0.68EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parodontax interdental brushes size 2 are suitable for cleaning interdental spaces.
AKCE
Parodontax Extra Fresh Toothpaste Preventing Gum Bleeding, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh Toothpaste Preventing Gum Bleeding, 75 ml
Code: 71198
Code sup.: 885206
EAN: 5054563950154
90%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parodontax Extra Fresh toothpaste helps stop and prevent gum bleeding while keeping your mouth feeling clean and fresh for many hours.
AKCE
Sensodyne Rapid Relief Whitening quick relief, toothpaste, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Rapid Relief Whitening quick relief, toothpaste, 75 ml
Code: 1706541
Code sup.: 885119
EAN: 5054563231918
100%
4.43 EUR
59.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toothpaste that relieves sensitivity pain within 60 seconds and also whitens your tooth enamel and helps prevent stain formation.
Odol Naturals Herbal Fresh Toothpaste, 75 ml
Odol®
Odol Naturals Herbal Fresh Toothpaste, 75 ml
Code: 13821
Code sup.: 885149
EAN: 5054563198761
100%
1.40 EUR
18.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The toothpaste contains a unique blend of natural peppermint and herbal plants.
AKCE
Sensodyne Fluoride toothpaste 2x75 ml
Sensodyne
Sensodyne Fluoride toothpaste 2x75 ml
Code: 2601269
Code sup.: 885316
EAN: 5054563186942
 
5.77 EUR
38.47EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sensodyne Fluoride is a toothpaste for sensitive teeth that helps protect against sensitivity and tooth decay with daily use.
AKCE
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh toothpaste for sensitive teeth, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh toothpaste for sensitive teeth, 75 ml
Code: 2601451
Code sup.: 885407
EAN: 5054563232953
 
4.72 EUR
62.93EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sensodyne Repair & Protect toothpaste is intended for sensitive teeth and daily care.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.