en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Corega Power Max Ultimate All in One Denture Adhesive Cream, 40 g
Corega
Corega Power Max Ultimate All in One Denture Adhesive Cream, 40 g
Code: 2601442
Code sup.: 900025
EAN: 5054563209320
 
5 EUR
125EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Corega Power Max denture adhesive cream helps ensure a secure hold and comfort during wear.
AKCE
Sensodyne Repair & Protect Toothpaste, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Toothpaste, 75 ml
Code: 2102332
Code sup.: 885219
EAN: 5054563234223
 
4.72 EUR
62.93EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Brushing your teeth twice a day can allow Sensodyne Repair & Protect toothpaste to repair sensitive teeth for lasting protection against sensitivity...
Sensodyne Extra Whitening Toothpaste, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Extra Whitening Toothpaste, 75 ml
Code: 1802588
Code sup.: 885275
EAN: 5054563232311
 
2.95 EUR
39.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sensodyne Extra Whitening whitening toothpaste for sensitive teeth with daily protection
AKCE
Sensodyne Expert Soft Toothbrushes for Sensitive Teeth, Tripack
Sensodyne
Sensodyne Expert Soft Toothbrushes for Sensitive Teeth, Tripack
Code: 2601439
Code sup.: 895187
EAN: 5054563030993
 
3.16 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sensodyne Expert Soft toothbrushes are designed for gentle cleaning of sensitive teeth.
AKCE
Corega Original Fixative Cream for Dentures Extra Strong 2 x 40 g
Corega
Corega Original Fixative Cream for Dentures Extra Strong 2 x 40 g
Code: 2507701
Code sup.: 900018
EAN: 8596149009568
 
5.95 EUR
148.75EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Corega Original is an extra strong fixative cream that provides reliable and long-lasting fixation of your dental prostheses throughout the day.
Odol Stoma Paradentol alcohol-free mouthwash, 500 ml
Odol®  Stoma Paradentol®
Odol Stoma Paradentol alcohol-free mouthwash, 500 ml
Code: 2600045
Code sup.: 889049
EAN: 5054563259066
 
3.16 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Odol Stoma Paradentol alcohol-free mouthwash is intended for daily oral hygiene.
Parodontax Gum + Breath & Sensitivity Whitening Toothpaste with Fluoride, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Gum + Breath & Sensitivity Whitening Toothpaste with Fluoride, 75 ml
Code: 2603060
Code sup.: 885194
EAN: 5054563120434
 
2.22 EUR
29.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parodontax gums + breath & sensitive teeth not only fights gum problems but also targets bad breath and sensitivity of teeth that may be caused by gum issues.
Corega Power Max Fixation + Comfort Denture Adhesive Cream 40 g
Corega
Corega Power Max Fixation + Comfort Denture Adhesive Cream 40 g
Code: 2602938
Code sup.: 900027
EAN: 5054563123701
 
2.81 EUR
70.25EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Corega Power Max Fixation + Comfort Denture Adhesive Cream 40 g is an adhesive cream designed for both partial and complete dentures.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.