en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Odol Whitening Toothpaste Duo Pack, 2 × 75 ml
Odol®
Odol Whitening Toothpaste Duo Pack, 2 × 75 ml
Code: 2602767
Code sup.: 888048
EAN: 8596149010915
 
2.11 EUR
14.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Odol Whitening toothpaste helps remove surface stains from teeth and supports a whiter smile in a practical convenient package.
Odol Toothpaste Whitening, 75 ml
Odol®
Odol Toothpaste Whitening, 75 ml
Code: 2602766
Code sup.: 888047
EAN: 5054563287946
 
1.40 EUR
18.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Odol Whitening toothpaste helps remove surface stains from teeth and contributes to a whiter and more radiant smile.
Corega Fresh Extra Strong Fixative Cream, 40 g
Corega
Corega Fresh Extra Strong Fixative Cream, 40 g
Code: 2602911
Code sup.: 900009
EAN: 8590335008083
 
2.96 EUR
74EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fixative cream with a strong mint flavor for dentures lasting up to 12 hours.
Parodontax Fluoride Toothpaste 75ml
Parodontax®
Parodontax Fluoride Toothpaste 75ml
Code: 14178
Code sup.: 885273
EAN: 5054563227539
 
2.95 EUR
39.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parodontax Fluoride toothpaste developed specifically for the daily care of gums that are prone to bleeding.
Odol Junior children's toothpaste, mint, 95% natural, 6-12 years, 50 ml
Odol®
Odol Junior children's toothpaste, mint, 95% natural, 6-12 years, 50 ml
Code: 2306889
Code sup.: 888032
EAN: 5054563206312
80%
1.05 EUR
21EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Odol Junior toothpaste with fluoride is specially designed by dentists for children aged 6-12 years. It has a fresh mint flavor and contains 95% natural ingredients.
AKCE
Parodontax Active Gum Repair Whitening Toothpaste for Gums and Whitening, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Active Gum Repair Whitening Toothpaste for Gums and Whitening, 75 ml
Code: 2601444
Code sup.: 885400
EAN: 5054563275424
 
5.14 EUR
68.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parodontax Active Gum Repair Whitening toothpaste is designed for gum care and a whiter appearance of teeth.
AKCE
Parodontax Gums & Teeth Extra Soft toothbrushes for gums, duopack
Parodontax®
Parodontax Gums & Teeth Extra Soft toothbrushes for gums, duopack
Code: 2601454
Code sup.: 895246
EAN: 5054563269287
 
4.08 EUR
2.04EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parodontax Gums & Teeth toothbrushes are designed for gentle cleaning of teeth and gums.
AKCE
Corega Original extra strong denture adhesive cream XL, 70 g
Corega
Corega Original extra strong denture adhesive cream XL, 70 g
Code: 2507775
Code sup.: 900019
EAN: 5054563239518
 
5.84 EUR
83.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Firm fixation and comfort throughout the day. Corega Original extra strong denture adhesive cream in a practical XL package (70 g) provides reliable retention of dentures for up to 12 hours.
AKCE
Sensodyne Pronamel Toothpaste, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Toothpaste, 75 ml
Code: 59245
Code sup.: 885216
EAN: 5054563211088
100%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sensodyne Pronamel toothpaste helps protect tooth enamel from acids found in foods.
Odol Toothbrush, Medium Soft, 2 pcs
Odol®
Odol Toothbrush, Medium Soft, 2 pcs
Code: 51021
Code sup.: 895072
EAN: 5054563188205
100%
2.11 EUR
1.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Odol Toothbrush classic perfectly cleans teeth and thanks to the FLEX cushioned neck, it is gentle on the gums. The unique Flex cushioned neck helps alleviate excessive pressure, thus helping to protect the gums.
Odol Fluoride Toothpaste, 100 ml
Odol®
Odol Fluoride Toothpaste, 100 ml
Code: 89406
Code sup.: 885161
EAN: 5054563198808
97%
1.40 EUR
14EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Odol Fluoride Toothpaste is suitable for clinically proven fluoride prevention of tooth decay.
Sensodyne Advanced Clean, toothpaste, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced Clean, toothpaste, 75 ml
Code: 101157
Code sup.: 885212
EAN: 5054563014757
 
2.95 EUR
39.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Sensodyne Advanced Clean toothpaste has a special formula that provides relief from tooth sensitivity. When the tooth enamel wears away or when the gums recede, it exposes the dentin underneath.
Odol Classic mouthwash without alcohol 500 ml
Odol®
Odol Classic mouthwash without alcohol 500 ml
Code: 2508548
Code sup.: 889048
EAN: 5054563269096
 
3.16 EUR
6.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Odol mouthwash with fluoride Classic with antibacterial effect helps remove up to 99% of bacteria that cause bad breath. It reaches between teeth to areas that a toothbrush cannot access.
Odol Perlička Mouthwash for Kids Paw Patrol 300 ml
Odol®
Odol Perlička Mouthwash for Kids Paw Patrol 300 ml
Code: 2508092
Code sup.: 889071
EAN: 5054563267108
 
2.11 EUR
7.03EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Odol Perlička is a gentle mouthwash specially developed for children, which helps maintain healthy teeth and gums.
AKCE
Sensodyne Pronamel Whitening Toothpaste 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Whitening Toothpaste 75 ml
Code: 2600872
Code sup.: 885276
EAN: 5054563211064
 
2.95 EUR
39.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sensodyne Pronamel Whitening is a toothpaste specially developed for daily care of sensitive teeth and weakened enamel.
Sensodyne toothpaste Fluoride, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne toothpaste Fluoride, 75 ml
Code: 77605
Code sup.: 885211
EAN: 5054563186881
 
2.95 EUR
39.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toothpaste effectively reduces tooth sensitivity while protecting against tooth decay.
Odol Toothpaste Classic 75 ml
Odol®
Odol Toothpaste Classic 75 ml
Code: 13842
Code sup.: 885160
EAN: 5054563198785
100%
1.40 EUR
18.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
With regular brushing, Odol Classic effectively helps remove dental plaque, is gentle on tooth enamel, and thanks to the fluoride content helps protect against tooth decay.
AKCE
Parodontax Fluoride Toothpaste 2x75 ml
Parodontax®
Parodontax Fluoride Toothpaste 2x75 ml
Code: 2601268
Code sup.: 885315
EAN: 5054563194374
 
5.77 EUR
34.97EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parodontax Fluoride is a fluoride toothpaste designed for daily tooth cleaning and gum care. It is formulated to help remove dental plaque, which is the main cause of gum problems such as bleeding or inflammation.
Corega extra strong flavorless denture adhesive cream 40 g
Corega
Corega extra strong flavorless denture adhesive cream 40 g
Code: 57017
Code sup.: 900015
EAN: 5054563214010
 
3.52 EUR
88EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Maximum retention without compromise. Corega Extra Strong Flavorless Adhesive Cream provides a secure hold for dentures for up to 12 hours, ensuring confidence and comfort throughout the day.
Corega Bio Tabs Cleaning Tablets 30 pcs
Corega
Corega Bio Tabs Cleaning Tablets 30 pcs
Code: 2601135
Code sup.: 900023
EAN: 5054563286819
 
3.52 EUR
0.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Corega Bio Tabs are antibacterial cleaning tablets designed for everyday care of removable dentures. They provide effective yet gentle cleaning that helps keep dentures hygienically clean, fresh, and odor-free.
Corega Whitening Cleaning Tablets 30 pcs
Corega
Corega Whitening Cleaning Tablets 30 pcs
Code: 2509122
Code sup.: 900022
EAN: 5054563287847
 
3.52 EUR
0.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Corega Whitening Antibacterial tablets thoroughly clean dental prostheses in 3-5 minutes. They act on stains and help protect their original whiteness. The power of the tablets penetrates even into areas that are difficult to reach with a toothbrush.
AKCE
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening toothpaste 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening toothpaste 75 ml
Code: 2508980
Code sup.: 885279
EAN: 5054563231864
 
2.46 EUR
32.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening with a new formula and microfoam helps protect sensitive teeth and also reduce gum problems. It creates a protective layer on sensitive areas of the teeth. It helps remove bacterial plaque.
AKCE
Parodontax Active Gum Restoration Fresh Mint toothpaste for healthy gums, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Active Gum Restoration Fresh Mint toothpaste for healthy gums, 75 ml
Code: 2601445
Code sup.: 885401
EAN: 5054563282354
 
5.14 EUR
68.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Parodontax Active Gum Restoration toothpaste is designed for gum care and daily oral hygiene.
AKCE
Corega Pro Cleanser Orthodontics cleaning tablets, 30 pcs
Corega
Corega Pro Cleanser Orthodontics cleaning tablets, 30 pcs
Code: 2601443
Code sup.: 900026
EAN: 5054563286000
 
5.03 EUR
0.17EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Corega Pro Cleanser Orthodontics tablets are designed for cleaning braces and orthodontic appliances.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.