en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Alpa 378 aftershave, 50 ml
ALPA®
Alpa 378 aftershave, 50 ml
Code: 09506
Code sup.: 843120
EAN: 85911130
96%
0.99 EUR
19.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alpa aftershave with antiseptic ingredient.
Pitralon F, aftershave with vitamin F, 100 ml
Pitralon®
Pitralon F, aftershave with vitamin F, 100 ml
Code: 09427
Code sup.: 100258502
EAN: 8592613585026
94%
1.94 EUR
19.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pitralon is a long-established brand of men's cosmetics, under which traditional products for men are categorized. These products meet the needs of the average consumer. Made in the Czech Republic.
Alpa Windsor Aftershave, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor Aftershave, 100 ml
Code: 09498
Code sup.: 843131
EAN: 85922181
97%
1.69 EUR
16.9EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aftershave that soothes, regenerates the skin, and reduces the roughness of shaved skin.
Gillette Fusion shaver and 2 replacement blades
Gillette®
Gillette Fusion shaver and 2 replacement blades
Code: 47891
Code sup.: 6610050170/196499
EAN: 7702018866946
100%
10.60 EUR
5.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Gillette Fusion shaver for men has 5 blades with a friction-reducing coating, making it barely noticeable while shaving.
AKCE
Ceresit Stop Humidity Aero 360° Dehumidifier Replacement Filling, 2× 450 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop Humidity Aero 360° Dehumidifier Replacement Filling, 2× 450 g
Code: 70116
Code sup.: 690275
EAN: 5997272386794
94%
8.10 EUR
4.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement filling for the Ceresit Stop Humidity Aero 360° moisture absorber.
Versace Eros pour Homme aftershave 100 ml
Versace
Versace Eros pour Homme aftershave 100 ml
Code: 70763
 
EAN: 8011003810017
 
42.39 EUR
423.9EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fougere - woody fragrance launched in 2012 Versace Eros Extravagant seducer. Love, passion, beauty
truckFree
Versace Dylan Blue aftershave 100 ml
Versace
Versace Dylan Blue aftershave 100 ml
Code: 101510
 
EAN: 8011003826506
 
58.30 EUR
583EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic - fougere fragrance launched in July 2016 Dylan Blue is the essence of the modern Versace m
Fino Zeus Flex Garbage Bags, Retractable, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 pcs
Fino
Fino Zeus Flex Garbage Bags, Retractable, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 pcs
Code: 2201186
Code sup.: 8571045089
EAN: 5201314160786
 
2.12 EUR
0.27EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ultra flexible retractable garbage bags with a capacity of 70 liters. They are leak-proof and tear-resistant.
Alufix waste bags, retractable, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 pcs
Alufix
Alufix waste bags, retractable, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 pcs
Code: 2306078
Code sup.: 954600
EAN: 4823071657913
100%
2.47 EUR
0.25EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Alufix retractable waste bags are strong double-layer bags with high elasticity and resistance to tearing and piercing.
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 pcs
Fino
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 pcs
Code: 2402069
Code sup.: 954515
EAN: 5201314172468
 
2.47 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragranced trash bags Fino with retractable tape. The bags are made from 100% recycled material (excluding the tape).
AKCE
Swirl Eco retractable garbage bags, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 pcs
Melitta®
Swirl Eco retractable garbage bags, 68 × 73 cm, 27 µ, 60 l, 8 pcs
Code: 2201774
 
EAN: 4008871217394
100%
1.91 EUR
0.24EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
They are 95% made from recycled materials and guaranteed to be tear-resistant and waterproof! Just pull the string, tie it up, and easily take it out.
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 pcs
Fino
Fino trash bags Zeus Flex Lavender retractable, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 pcs
Code: 2402068
Code sup.: 954514
EAN: 5201314172444
 
2.47 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragrant Fino trash bags with a retractable strap. The bags are made from 100% recycled material (excluding the straps).
Fino Easy Pack – Trash Bags 60 l, 20 pcs
Fino
Fino Easy Pack – Trash Bags 60 l, 20 pcs
Code: 46588
Code sup.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
2.12 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong and practical bags for easy waste handling.
viGO trash bags, retractable, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 pcs
viGO!
viGO trash bags, retractable, 12 µ, 50 × 60 cm, 35 l, 15 pcs
Code: 1808336
Code sup.: 954504
EAN: 5902841470408
100%
0.77 EUR
0.05EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Blue trash bags with a capacity of 35 liters and a package size of 15 pieces. Each piece measures 50 × 60 cm.
viGO retractable waste bags, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 pcs
viGO!
viGO retractable waste bags, 27 µ, 70 × 100 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 1808337
Code sup.: 954507
EAN: 5902841471252
100%
1.41 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Retractable LDPE purple waste bags with a volume of 120 liters and a package size of 10 pieces. Each piece has dimensions of 70 × 100 cm.
Fino Green Life recycled PE bags for waste, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 pcs
Fino
Fino Green Life recycled PE bags for waste, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 pcs
Code: 1908622
Code sup.: 954694
EAN: 5900536335964
100%
2.47 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino green life bags are made from 97% recycled polyethylene. No new raw materials (oil) are needed for their production; instead, it consumes what has already been produced once.
Fino Green Life recycled PE waste bags, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 pcs
Fino
Fino Green Life recycled PE waste bags, 27 µ, 60 × 66 cm, 60 l, 18 pcs
Code: 1908623
Code sup.: 8571034841
EAN: 5900536335971
100%
2.47 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino green life bags are made of 97% recycled polyethylene. The production does not require new raw materials (petroleum); instead, it consumes what has already been produced.
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Alufix
Alufix bags for waste, 10 µ, 64 × 71 cm, 60 l, 20 pcs
Code: 55806
Code sup.: 954359
EAN: 4823071655384
100%
2.65 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waste bags suitable for regular waste. For containers with a volume of 60 l. The size of the bag is 64 x 71 cm.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Jitka pickling cucumber seté hruboostné 2 g
Holman
Holman F1 Jitka pickling cucumber seté hruboostné 2 g
Code: 2100426
 
EAN: 8594039280271
 
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Genetically non-bitter, predominantly female variety, Highly resistant to cucumber powdery mildew an
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
viGO!
viGO trash bags, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 pcs
Code: 2505102
Code sup.: 954484
EAN: 5902841471061
 
1.59 EUR
0.16EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Highly durable opaque trash bags, the bags can be used for any trash can when the size of the bag is chosen correctly, width 90 cm, height 110 cm, thickness 28 microns.
AKCE
Swirl Profi Heavy Duty Waste Bags 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 pcs
Melitta®
Swirl Profi Heavy Duty Waste Bags 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 pcs
Code: 2505550
Code sup.: 954619
EAN: 4008871216199
 
4.17 EUR
0.83EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Heavy duty waste bags for renovations of apartments, houses, and other buildings.
viGO pull-out waste bags purple LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 pcs
viGO!
viGO pull-out waste bags purple LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 pcs
Code: 2501926
Code sup.: 954637
EAN: 5902841471184
 
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pull-out waste bags resistant to tearing. Suitable for large bins with a volume of 60 l.
Končící produkty
Catrice Gel Affair Nail Polish 033 You're The Lime To My Tequila 10.5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair Nail Polish 033 You're The Lime To My Tequila 10.5 ml
Code: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
0.90 EUR
81.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your nails the perfect finish with Catrice gel nail polish Gel Affair, which offers long-lastin
AKCE
BALsoft 3-ply toilet paper, 24 rolls, 20 m roll
BALsoft
BALsoft 3-ply toilet paper, 24 rolls, 20 m roll
Code: 2500374
Code sup.: 928117
EAN: 8591235090420
 
6.36 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soft white 3-ply toilet paper made from 100% cellulose, suitable for everyday use.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.