en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Bros insecticide for wasps and hornets, 600 ml
Bros
Bros insecticide for wasps and hornets, 600 ml
Code: 1704847
Code sup.: 675687
EAN: 5904517345508
100%
7.42 EUR
12.37EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Product designed for the extermination of wasps and hornets and also for destroying their nests. The product works on contact and is ready to use immediately.
Bros Wasp and Hornet Spray, 300 ml
Bros
Bros Wasp and Hornet Spray, 300 ml
Code: 56673
Code sup.: 675693
EAN: 5904517005396
98%
4.24 EUR
14.13EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The wasp and hornet spray is an aerosol product. It is designed to exterminate wasps and hornets and also to destroy their nests.
AKCE
Bros electric mosquito vaporizer, replacement refill, 20 nights
Bros
Bros electric mosquito vaporizer, replacement refill, 20 nights
Code: 56669
Code sup.: 675712
EAN: 5904517427457
100%
2.12 EUR
0.11EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Bros replacement refill is designed for the electric vaporizer and provides effective protection against mosquitoes, flies, and other flying insects.
Bros grain for mice, rats, and rodents, 120 g
Bros
Bros grain for mice, rats, and rodents, 120 g
Code: 1806229
Code sup.: 678258
EAN: 5904517242647
 
1.41 EUR
11.75EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bros Grain for mice, rats, and rodents is a preparation in the form of grain that effectively kills mice, rats, and other rodents.
Bros paraffin blocks for mice, rats, and rodents, 100 g
Bros
Bros paraffin blocks for mice, rats, and rodents, 100 g
Code: 1804145
Code sup.: 678261
EAN: 5904517224803
97%
1.76 EUR
17.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rodenticide formulated into a block against mice, rats, and other rodents. The high efficacy of the product is guaranteed by delayed action \/4-5 days after administration\/, which causes the rodents not to associate the administration of the product with the mortality of other individuals.
Bros Ant Granules 60 g
Bros
Bros Ant Granules 60 g
Code: 2602090
Code sup.: 675787
EAN: 5904517403062
100%
1.48 EUR
19.73EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bros Ant Granules 60 g are an insecticidal preparation in the form of granulated bait designed for the extermination of ants indoors and outdoors.
Bros Oat Flakes Against Mice, Rats and Vermin, 100 g
Bros
Bros Oat Flakes Against Mice, Rats and Vermin, 100 g
Code: 1804146
Code sup.: 678259
EAN: 5904517242708
100%
1.41 EUR
14.1EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
BROS oat flakes for mice, rats and vermin is a rodenticide in the form of flakes containing the active substance Bromadiolone, an anticoagulant from the group of hydrosylcoumarin derivatives.
AKCE
Brooch Flycatcher for window 4 pieces
Bros
Brooch Flycatcher for window 4 pieces
Code: 56676
Code sup.: 675706
EAN: 5904517021211
 
1.66 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Okenní mucholapka s lepidlem bez obsahu chemických insekticidů.
AKCE
Bros Flying Insect Spray, 400 ml
Bros
Bros Flying Insect Spray, 400 ml
Code: 56671
Code sup.: 675682
EAN: 5904517004924
 
3.29 EUR
8.23EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intended for combating flying insects: aphids, mosquitoes, flies, and other types of flying and non-flying insects, such as cockroaches and woodlice. The product works immediately.
AKCE
Bros fly stickers, fly trap, 2 pcs
Bros
Bros fly stickers, fly trap, 2 pcs
Code: 70785
Code sup.: 675705
EAN: 5904517354500
100%
2.12 EUR
1.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
A special fly trap designed to be attached to the window. It contains an odorless active ingredient that releases into the air and has a very bitter taste, preventing accidental ingestion.
AKCE
Bros Max Mosquito and Tick Spray, 90 ml
Bros
Bros Max Mosquito and Tick Spray, 90 ml
Code: 2104040
Code sup.: 675692
EAN: 5904517321380
70%
3.39 EUR
37.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very effective aerosol product providing protection against biting insects, effectively repels mosquitoes, including tropical mosquitoes, for up to 8 hours.
Bros granular bait for mice and rats, 140 g
Bros
Bros granular bait for mice and rats, 140 g
Code: 1804143
Code sup.: 678249
EAN: 5904517244092
100%
1.76 EUR
12.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The innovative packaging of granules into individual bags prevents the poison from being influenced by surrounding odors. This makes this bait for rodents more attractive. Additionally, the bag prevents accidental spilling of the product and keeps children and pets away from the bait.
Bros Ant Control, Powder Against Ants, 100 g
Bros
Bros Ant Control, Powder Against Ants, 100 g
Code: 56674
Code sup.: 675701
EAN: 5904517229235
100%
1.94 EUR
19.4EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
An effective agent designed for the extermination of ants in enclosed spaces as well as in their immediate vicinity, mainly on terraces, in pavilions, on sidewalks, garden paths, and various other invasions, etc.
AKCE
Bros Moth Spray 150 ml
Bros
Bros Moth Spray 150 ml
Code: 59289
Code sup.: 675763
EAN: 5904517021976
98%
2.37 EUR
15.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bros moth spray is an effective product designed to eliminate clothing moths, their eggs, and larvae.
Bros Granulated Calcium Carbide Mole Repellent, 500 g
Bros
Bros Granulated Calcium Carbide Mole Repellent, 500 g
Code: 63982
Code sup.: 675690
EAN: 5904517027978
80%
4.42 EUR
8.84EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
BROS KARBID or Calcium Carbide, which varies in color from light purple to brown to dark gray, is used in acetylene lamps.
AKCE
Bros 007 Ant Bait and Crawling Insect Control, 500 ml
Bros
Bros 007 Ant Bait and Crawling Insect Control, 500 ml
Code: 70997
Code sup.: 675702
EAN: 5904517047891
 
4.14 EUR
8.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
A liquid product with microcapsules for immediate use to eliminate ants in the home, on terraces, driveways, etc., thanks to the microcapsules, the active substance is released gradually, providing quick and long-lasting protection, dosing 50 ml / m2.
Bros Green Power Liquid Food Moth Repellent, 500 ml
Bros
Bros Green Power Liquid Food Moth Repellent, 500 ml
Code: 1902563
Code sup.: 675694
EAN: 5904517262959
 
3.71 EUR
7.42EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid moth repellent based on natural ingredients.
Bros scent fence against moles, dogs and cats, 450 ml
Bros
Bros scent fence against moles, dogs and cats, 450 ml
Code: 63371
Code sup.: 675691
EAN: 5904517004764
100%
3.53 EUR
7.84EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bros scent fence is ideal for protecting gardens and playgrounds from the unwanted influence of moles, dogs, and cats.
Mr. Fresh Ledík Odor Absorber for Fridge 15 g
Mr. Fresh
Mr. Fresh Ledík Odor Absorber for Fridge 15 g
Code: 2500110
Code sup.: 960002
EAN: 8594026654122
 
1.59 EUR
106EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ledík is a perfect and discreet helper in the fight against odors in your fridge.
AKCE
Bros Electric Mosquito Repeller with Liquid Refill, 40 ml
Bros
Bros Electric Mosquito Repeller with Liquid Refill, 40 ml
Code: 56667
Code sup.: 675721
EAN: 5904517405417
 
6.33 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The electric repeller provides effective protection against mosquitoes, which are attracted to light. Long-lasting effect of up to 60 nights, even with open windows.
AKCE
Dr. Beckmann laundry wipes Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 pcs
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann laundry wipes Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 pcs
Code: 2501382
Code sup.: 761221
EAN: 4008455584812
 
5.83 EUR
0.29EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dr. Beckmann laundry wipes Magic Leaves Fresh Blossom Color is a laundry detergent as light as a feather that makes your laundry even more comfortable.
AKCE
Dr. Beckmann Curtain Whitener, 80 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Curtain Whitener, 80 g
Code: 2206194
Code sup.: 762511
EAN: 4008455567419
 
1.56 EUR
19.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dr. Beckmann Curtain Whitener intensively cleans and refreshes your curtains even from 20 °C. This package is sufficient for two washes.
Dr. Beckmann Gall Soap, 100 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Gall Soap, 100 g
Code: 04541
Code sup.: 762005
EAN: 4008455321615
97%
2.29 EUR
22.9EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dr. Beckmann Gall Soap removes all stains from fabrics, upholstery, and carpets. It contains no dyes, perfume, or preservatives and is hypoallergenic.
AKCE
Dr. Oetker Baking Soda, 200 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Baking Soda, 200 g
Code: 2501413
Code sup.: 935082
EAN: 8595072634694
 
1.24 EUR
6.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
A versatile helper in the kitchen and household in a resealable practical container for repeated use.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.