en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
WC Meister gel Lime, 750 ml
WC Meister
WC Meister gel Lime, 750 ml
Code: 2501647
Code sup.: 721031
EAN: 4260418935943
 
1.41 EUR
1.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC Meister WC gel Lime is designed for regular toilet cleaning and dirt removal. It leaves the toilet clean and fresh with a pleasant lime scent.
AKCE
Wc Meister gel ocean, 750 ml
WC Meister
Wc Meister gel ocean, 750 ml
Code: 2501746
Code sup.: 721030
EAN: 4260418935950
 
1.41 EUR
1.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet cleaning agent. Removes stubborn deposits, limescale, and dirt. With a marine fragrance.
Tesori d´Oriente Muschio Bianco Bath Foam, 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Muschio Bianco Bath Foam, 500 ml
Code: 1709143
Code sup.: 795361
EAN: 8008970011127
100%
4.59 EUR
9.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bath foam with the scent of white musk for soft and hydrated skin.
AKCE
BALsoft 2-ply paper towels 10 m, 2 rolls
BALsoft
BALsoft 2-ply paper towels 10 m, 2 rolls
Code: 2500979
Code sup.: 908066
EAN: 8591235090628
100%
0.70 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
BalSoft paper towels on a roll are multi-purpose, high-quality 2-ply towels for professional and everyday use. They clean and polish perfectly, do not leave streaks and do not lint.
Tesori d´Oriente scented candle Japanese Rituals, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente scented candle Japanese Rituals, 200 g
Code: 2210323
Code sup.: 795396
EAN: 8008970043739
 
7.77 EUR
38.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aromatic candle Tesori d'Oriente Japanese Rituals, made from high-quality wax and essential oils, will fill your home with fragrance and create a pleasant atmosphere.
AKCE
BALsoft XXL 2-ply paper towels 50 m, 1 roll
BALsoft
BALsoft XXL 2-ply paper towels 50 m, 1 roll
Code: 2500305
Code sup.: 908067
EAN: 8591235090659
 
1.41 EUR
0.03EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
2-ply towels of the highest quality for professional and everyday use. 100% cellulose, unscented. 250 sheets / roll 50 m.
Končící produkty
Zemánek Hair Net Black 3 Pieces
Zemánek Bijou
Zemánek Hair Net Black 3 Pieces
Code: 2500897
 
EAN: 8590268098137
 
0.33 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Reliable protection and polished appearance every day. Black hair net by Zemánek is the ideal choice
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size S
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size S
Code: 2500980
Code sup.: 598665
EAN: 8591235093162
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Latex cleaning gloves BALhome made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size M
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size M
Code: 2500981
Code sup.: 598666
EAN: 8591235093186
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome latex cleaning gloves are made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size L
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size L
Code: 2500982
Code sup.: 598667
EAN: 8591235093209
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome latex cleaning gloves made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
Končící produkty
Lirene Hydrating Sun Emulsion SPF30 200 ml
Lirene
Lirene Hydrating Sun Emulsion SPF30 200 ml
Code: 2501110
 
EAN: 5900717311039
 
2.83 EUR
14.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Protect your skin from harmful sun rays while providing it with intense care. Lirene Hydrating Sun E
Glanz Meister rinse aid, 920 ml
Glanz Meister
Glanz Meister rinse aid, 920 ml
Code: 2501528
Code sup.: 761319
EAN: 4260418931525
 
2.47 EUR
2.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rinse aid with a new 3x stronger formula effectively prevents limescale buildup and polishes dishes.
Končící produkty
Plastic bucket, without spout, mixed colors, 5 l
Clanax®
Plastic bucket, without spout, mixed colors, 5 l
Code: 1706906
Code sup.: 596321
EAN: 8590786225084
100%
1.41 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bucket without spout made of high-quality and durable plastic. The bucket is made of sturdy plastic with a handle and has a volume of 5 l, mixed colors, supplied according to stock availability.
Nivea Double Effect Antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Double Effect Antiperspirant, 150 ml
Code: 52287
Code sup.: 835157
EAN: 4005808735495
 
3.53 EUR
23.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy soft and smooth underarms combined with up to 48-hour protection against sweating. Reach for an effective solution with a gentle fragrance - NIVEA Antiperspirant Spray Double Effect.
Končící produkty
Aglo Cork Stopper 38 x 23 mm
Korková zátka
Aglo Cork Stopper 38 x 23 mm
Code: 40068
Code sup.: 5440003
EAN: 2161
100%
0.04 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Megacork can be used for wine storage, as it is suitable for long-term aging in the bottle (up to 4
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
BALhome
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
Code: 2501197
Code sup.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dish sponges with an abrasive layer in yellow color. Dish sponges, PU, effective washing of plates and pots, with green scouring pad.
AKCE
BALhome floor cloth 60 × 70 cm, orange
BALhome
BALhome floor cloth 60 × 70 cm, orange
Code: 2501754
Code sup.: 588313
EAN: 8591235088366
100%
0.92 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floor cloth suitable for cleaning all types of floors in the household. It is very absorbent due to its high viscose content.
Tesori d´Oriente scented candle Fior di Loto, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente scented candle Fior di Loto, 200 g
Code: 2210322
Code sup.: 795397
EAN: 8008970043715
 
7.77 EUR
38.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aromatic scented candle Tesori d´Oriente Fior di Loto, made from high-quality waxes and essential oils, will fragrance your home and create a pleasant and relaxed atmosphere.
BALsoft Rolltex, textile towels, 15 meters, 38 pieces
BALsoft
BALsoft Rolltex, textile towels, 15 meters, 38 pieces
Code: 2500318
Code sup.: 908100
EAN: 8591235077902
 
3 EUR
0.2EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Multipurpose practical textile towels for professional and everyday use. The towels are strong and durable, suitable for both dry and wet use. They clean and polish perfectly, leaving no streaks.
AKCE
Lux Maryna treatment and moisturizing face cream, 75 ml
Maryna
Lux Maryna treatment and moisturizing face cream, 75 ml
Code: 60083
Code sup.: 821003
EAN: 8720181014710
98%
1.41 EUR
18.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Maryna cream enriched with natural almond oil. It cares and hydrates, pampering and richly nourishing your skin.
Vaseline Healthy Bright Soap, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline Healthy Bright Soap, 3x 75 g
Code: 2501596
Code sup.: 834964
EAN: 8886467060854
 
1.59 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
WC Meister Aktiv Kraft Exotic Flowers Toilet Block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft Exotic Flowers Toilet Block, 45 g
Code: 2501648
Code sup.: 721018
EAN: 4260418930924
 
1.06 EUR
23.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet hanger with blue water color! Thanks to the cleaning agents and fragrances, the product perfectly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant scent.
BALTECH Ammonia Solution 25 %, Technical, 450 g
BALtech
BALTECH Ammonia Solution 25 %, Technical, 450 g
Code: 2501675
Code sup.: 466146
EAN: 8591235076158
 
2.01 EUR
4.47EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ammonia solution is used for cleaning, etching, and other technical purposes. Technical ammonia solution is a solution of synthetic ammonia in water.
AKCE
WC Meister Alpen Frish toilet hang, 45 g
WC Meister
WC Meister Alpen Frish toilet hang, 45 g
Code: 2501744
Code sup.: 721019
EAN: 4260418931693
 
0.95 EUR
21.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet pendant with blue water color! Thanks to the cleaning agents and fragrances, the product perfectly cleans the toilet, refreshes it, and leaves a very pleasant mountain scent.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.