en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
BALhome Pavla woven floor cloth 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Pavla woven floor cloth 60 × 60 cm
Code: 2500659
Code sup.: 588304
EAN: 8591235088908
 
1.84 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The woven floor cloth with good absorbency and high lifespan is very strong and of high quality.
BALhome Venda woven floor cloth 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Venda woven floor cloth 60 × 60 cm
Code: 2500661
Code sup.: 588307
EAN: 8591235088915
100%
2.12 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The woven floor cloth with good absorbency and high durability is very strong and of high quality.
BALhome quick towel 32 × 38 cm, blue, 1 pc
BALhome
BALhome quick towel 32 × 38 cm, blue, 1 pc
Code: 2501201
Code sup.: 588655
EAN: 8591235088205
 
0.21 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
A universal towel suitable for cleaning all surfaces in the home. Suitable for use wet or dry. The package contains 1 pc.
BALhome dish sponges shaped yellow 3 pcs
BALhome
BALhome dish sponges shaped yellow 3 pcs
Code: 2501199
Code sup.: 591675
EAN: 8591235087611
 
0.60 EUR
0.2EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dish sponges with a high-quality abrasive layer and protective element for hands and nails, PU dish sponge, effective washing of plates and pots, with a green scourer.
Tesori d Oriente Muschio Bianco concentrated linen perfume 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d Oriente Muschio Bianco concentrated linen perfume 250 ml
Code: 2210197
Code sup.: 795390
EAN: 8008970051949
100%
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Muschio Bianco daruje prádlu jedinečnou intenzivní dlouhotrvající vůni. Nezaměnitelné tóny bílého pižma obklopí prádlo jemným pohlazením.
Tesori d'Oriente Hammam aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Hammam aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Code: 2204521
Code sup.: 795285
EAN: 8008970050447
 
8.30 EUR
41.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Natural rattan sticks disperse the fragrant oil into the air, offering up to eight weeks of continuous fragrance and creating a pleasant atmosphere of relaxation and well-being in all spaces.
Astra Superior Platinum, blades, pack of 5 pcs
Astra®
Astra Superior Platinum, blades, pack of 5 pcs
Code: 19937
Code sup.: 882305
EAN: 7702018007240
98%
0.70 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Astra Superior Platinum are double-sided replacement blades that have maintained their popularity for many years and are suitable for all classic razors.
Astra Superior Stainless, blades, package of 5 pcs
Astra®
Astra Superior Stainless, blades, package of 5 pcs
Code: 19935
Code sup.: 882307
EAN: 3014260264024
89%
0.70 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Astra Superior Stainless are double-sided replacement blades that have maintained their popularity for many years and are suitable for all classic razors for shaving.
BALTECH technical gasoline P6402, plastic 400 ml
BALtech
BALTECH technical gasoline P6402, plastic 400 ml
Code: 2501493
Code sup.: 460123
EAN: 8591235071047
 
2.47 EUR
6.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Low-boiling hydrogenated gasoline Technical gasoline is intended for heavy degreasing of metal objects, it can be used in lighters and as fuel for gasoline pressure lamps.
AKCE
Sunsil Toning Treatment for Blonde Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil Toning Treatment for Blonde Colore Al Top, 180 ml
Code: 2501569
Code sup.: 794665
EAN: 8710522889879
 
1.70 EUR
9.44EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Top-notch toning treatment for blonde, bleached, and lightened hair. With argan oil for visibly nourished and shiny hair.
AKCE
Sunsilk Toning Treatment for Chocolate Hair Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk Toning Treatment for Chocolate Hair Colore Al Top, 180 ml
Code: 2501571
Code sup.: 794666
EAN: 8710522889886
 
1.70 EUR
9.44EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensive toning treatment with color pigments that intensifies color and combats fading, correcting undesirable tones.
AKCE
Sunsilk mask for curly hair Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk mask for curly hair Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501576
Code sup.: 794657
EAN: 8717163720189
 
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For defined and elastic curls. No frizz. The formula with argan oil is ideal for straight, frizzy, and dry hair, repairing damage and detangling hair to provide you with perfect smoothness without frizz every day.
AKCE
Sunsilk Conditioner for Smooth Hair Liscio Perfetto, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk Conditioner for Smooth Hair Liscio Perfetto, 200 ml
Code: 2501563
Code sup.: 794651
EAN: 8720182543851
 
2.47 EUR
12.35EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula, enriched with a magical trio of ingredients. For straight hair!
APEKO D2 waterproof glue for wood and absorbent materials, 500 g
Apeko
APEKO D2 waterproof glue for wood and absorbent materials, 500 g
Code: 2501670
Code sup.: 500420
EAN: 8591235093681
 
3.96 EUR
7.92EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal water-based adhesive for wood with an extended setting time, quick drying, forming highly durable elastic joints.
AKCE
BALTECH water glass, for mixing fireclay adhesive mortar, 1 l
BALtech
BALTECH water glass, for mixing fireclay adhesive mortar, 1 l
Code: 2501735
Code sup.: 461505
EAN: 8591235074659
 
1.94 EUR
1.94EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
As a basic binder for mixing fireclay adhesive mortar for construction, embedding fireclay elements, and repairing stoves, fireplaces, and other types of heating appliances.
Tesori d'Oriente Lotus Flower and Shea Perfumed Soap, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Lotus Flower and Shea Perfumed Soap, 300 ml
Code: 1710395
Code sup.: 795282
EAN: 8008970039961
100%
2.29 EUR
7.63EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Italian liquid soap will provide you with a sensual floral scent. It intensely softens and moisturizes the skin of the hands, face, and the entire body.
AKCE
Lux Maryna treatment and moisturizing face cream, 75 ml
Maryna
Lux Maryna treatment and moisturizing face cream, 75 ml
Code: 60083
Code sup.: 821003
EAN: 8720181014710
98%
1.41 EUR
18.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Maryna cream enriched with natural almond oil. It cares and hydrates, pampering and richly nourishing your skin.
Končící produkty
Lirene SC SOS Body Lotion After Sun 150 ml
Lirene
Lirene SC SOS Body Lotion After Sun 150 ml
Code: 2303991
 
EAN: 5900717316041
Guarantee 6/2026
0.67 EUR
4.47EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
SOS body lotion after sun from Lirene long-lasting calms and hydrates. It contains D-panthenol, whic
Vaseline Healthy Bright Soap, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline Healthy Bright Soap, 3x 75 g
Code: 2501596
Code sup.: 834964
EAN: 8886467060854
 
1.59 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
WC Meister Aktiv Kraft Exotic Flowers Toilet Block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft Exotic Flowers Toilet Block, 45 g
Code: 2501648
Code sup.: 721018
EAN: 4260418930924
 
1.06 EUR
23.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet hanger with blue water color! Thanks to the cleaning agents and fragrances, the product perfectly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant scent.
BALTECH Ammonia Solution 25 %, Technical, 450 g
BALtech
BALTECH Ammonia Solution 25 %, Technical, 450 g
Code: 2501675
Code sup.: 466146
EAN: 8591235076158
 
2.01 EUR
4.47EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ammonia solution is used for cleaning, etching, and other technical purposes. Technical ammonia solution is a solution of synthetic ammonia in water.
AKCE
WC Meister Alpen Frish toilet hang, 45 g
WC Meister
WC Meister Alpen Frish toilet hang, 45 g
Code: 2501744
Code sup.: 721019
EAN: 4260418931693
 
0.95 EUR
21.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet pendant with blue water color! Thanks to the cleaning agents and fragrances, the product perfectly cleans the toilet, refreshes it, and leaves a very pleasant mountain scent.
Končící produkty
Niteola rubber gloves size S/7 1 pair, after expiration
Niteola®
Niteola rubber gloves size S/7 1 pair, after expiration
Code: 2401119
Code sup.: NL700S
EAN: 8594158378675
100%
0.22 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Niteola latex gloves size M/8 are made from fine latex and cotton flakes instead of powder. They are
BALhome Woven Cleaning Cloth, 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Woven Cleaning Cloth, 60 × 60 cm
Code: 2501755
Code sup.: 588303
EAN: 8591235088892
 
1.94 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Woven cleaning cloth measuring 60 × 60 cm. High-quality durable cleaning cloth for floors, woven, light. High absorbency.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.