en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Končící produkty
Predator Junior insect repellent for children from 3 months, 90 ml
Predator
Predator Junior insect repellent for children from 3 months, 90 ml
Code: 2500985
Code sup.: 675647
EAN: 8595117103833
 
4.59 EUR
51EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Insect repellent in a compact package against all types of mosquitoes and ticks designed for use in Central European climates. Suitable for children from 3 months and for people with sensitive skin.
Zewa Deluxe Cashmere Peach 3-ply toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Zewa
Zewa Deluxe Cashmere Peach 3-ply toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Code: 21831
Code sup.: 928940
EAN: 9011111030726
100%
3.36 EUR
0.42EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-ply toilet paper with a delicate peach fragrance.
Jar Platinum Dishwasher Tablets, 34 pcs
Jar
Jar Platinum Dishwasher Tablets, 34 pcs
Code: 2601053
Code sup.: 750261
EAN: 8006530122023
 
8.84 EUR
0.26EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Dishwasher Tablets help remove common dirt from dishes during the wash cycle. Practical capsules make dosing the detergent easier.
Radivit Compost Accelerator, 1 kg
Neudorff®
Radivit Compost Accelerator, 1 kg
Code: 2601301
Code sup.: 655580
EAN: 4005240172421
 
5.05 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Radivit Compost Accelerator helps support the composting process of garden waste. It facilitates the transformation of organic material into compost.
Alkaprén 50 plus toluene-free contact adhesive for rubber, metal, glass, 50 ml
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus toluene-free contact adhesive for rubber, metal, glass, 50 ml
Code: 04589
Code sup.: 501311
EAN: 8588001106355
100%
1.52 EUR
30.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toluene-free rubber contact adhesive in light beige color, designed for bonding absorbent materials with non-absorbent ones (e.g., rubber - concrete, leather - rubber, laminate - wood).
Tesori d´Oriente Muschio Bianco Bath Foam, 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Muschio Bianco Bath Foam, 500 ml
Code: 1709143
Code sup.: 795361
EAN: 8008970011127
100%
4.59 EUR
9.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bath foam with the scent of white musk for soft and hydrated skin.
AKCE
BALsoft 2-ply paper towels 10 m, 2 rolls
BALsoft
BALsoft 2-ply paper towels 10 m, 2 rolls
Code: 2500979
Code sup.: 908066
EAN: 8591235090628
100%
0.70 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
BalSoft paper towels on a roll are multi-purpose, high-quality 2-ply towels for professional and everyday use. They clean and polish perfectly, do not leave streaks and do not lint.
Končící produkty
Lima Plastic Lid for Glass Lamps Diameter 5.9 cm Various Colors
Lima®
Lima Plastic Lid for Glass Lamps Diameter 5.9 cm Various Colors
Code: 55455
 
EAN: 4131
 
0.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Plastic lid for glass lamps, diameter 5.9 cm. plastic 5.9 cm color will be sent based on stock
BALhome Quick Cloth 32 × 38 cm, pink, 1 pc
BALhome
BALhome Quick Cloth 32 × 38 cm, pink, 1 pc
Code: 2501202
Code sup.: 588656
EAN: 8591235088243
 
0.21 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal cloth suitable for cleaning all surfaces in the household. Suitable for use wet or dry. The package contains 1 pc.
Zewa Deluxe Jasmine Blossom 3-ply toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Zewa
Zewa Deluxe Jasmine Blossom 3-ply toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Code: 98473
Code sup.: 928948
EAN: 7322541171753
98%
3.36 EUR
0.42EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
White 3-ply toilet paper ZEWA with an elegant ivory color and a gentle scent of blooming jasmine. Because of this, it has become a true favorite in many households.
Coyote Cockpit Spray Lemon for Interior Cleaning, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit Spray Lemon for Interior Cleaning, 400 ml
Code: 04070
Code sup.: 480515
EAN: 8590005753206
 
3.71 EUR
9.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleans, polishes, and treats all parts made of plastics, leather, wood, and artificial leather in the vehicle's interior.
Coyote Cockpit spray vanilla for interior cleaning, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit spray vanilla for interior cleaning, 400 ml
Code: 04072
Code sup.: 480519
EAN: 8590005753152
95%
3.71 EUR
9.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleans, polishes, and cares for all parts made of plastics, leather, wood, and synthetic leather in the vehicle's interior. It has antistatic properties, protecting the material from brittleness.
Končící produkty
Probazen Gel Pool Cleaner for Removing Grease and Organic Impurities 1 l
Probazen
Probazen Gel Pool Cleaner for Removing Grease and Organic Impurities 1 l
Code: 2207411
 
EAN: 8594019361327
 
2.78 EUR
2.78EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gently alkaline cleaner suitable for cleaning all types of pool liners. It acts very gently on the m
BALhome fly trap domestic, non-toxic, without poison, 1 piece
BALhome
BALhome fly trap domestic, non-toxic, without poison, 1 piece
Code: 2501765
Code sup.: 675152
EAN: 8591235070927
 
0.28 EUR
0.28EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Double-sided adhesive paper strip equipped with attractants, which ensures effective capture of the house fly (Musca domestica). A key parameter is the quality of the glue.
Zewa Deluxe Camomile Comfort 3-layer toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Zewa
Zewa Deluxe Camomile Comfort 3-layer toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Code: 87708
Code sup.: 928941
EAN: 7322540055344
98%
3.36 EUR
0.02EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
White 3-layer toilet paper with a fresh green print and a real chamomile scent.
AKCE
BALTECH flaxseed oil 1 l
BALtech
BALTECH flaxseed oil 1 l
Code: 2501633
Code sup.: 260092
EAN: 8591235096132
 
7.39 EUR
7.39EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALTECH FLAXSEED OIL BALTECH is a traditional impregnating oil treatment for wood with high weather resistance, excellent moisture penetration resistance, mechanical durability, and easy coating revitalization.
WC Meister Aktiv Kraft Ocean Scent Toilet Block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft Ocean Scent Toilet Block, 45 g
Code: 2501649
Code sup.: 721016
EAN: 4260418930955
 
1.06 EUR
23.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet pendant with blue water! Thanks to the content of cleaning agents and fragrances, the product thoroughly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant mountain scent.
BALTECH Dr. Trubka Drain and Pipe Cleaner, 450 g
BALtech
BALTECH Dr. Trubka Drain and Pipe Cleaner, 450 g
Code: 2501661
Code sup.: 625951
EAN: 8591235076738
 
1.59 EUR
3.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very powerful pipe and drain cleaner for every household, and due to its strength, also for industrial use.
BALTECH distilled water, 1 l
BALtech
BALTECH distilled water, 1 l
Code: 2500037
Code sup.: 483110
EAN: 8591235066722
 
0.70 EUR
0.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Distilled water is intended for technical purposes, e.g. in car radiators and batteries, steam irons and humidifiers, photography practice.
BALTECH distilled water, 3 l
BALtech
BALTECH distilled water, 3 l
Code: 2500579
Code sup.: 483115
EAN: 8591235066739
 
1.30 EUR
0.43EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Distilled water is intended for technical purposes, e.g., in car radiators and batteries, in steam irons and humidifiers, and in photographic practice.
Duck WC Block Fresh Discs mango, 36 ml
Duck™
Duck WC Block Fresh Discs mango, 36 ml
Code: 2507038
Code sup.: 721024
EAN: 5000204369731
 
2.65 EUR
73.61EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet block for hygienic cleanliness and freshness.
Duck Toilet Block 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Duck™
Duck Toilet Block 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Code: 2500244
Code sup.: 719976
EAN: 5000204377293
 
2.29 EUR
31.81EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck gel thoroughly cleans your toilet and reliably protects it from limescale.
BALTECH technical gasoline cleaner P6411, 4 l
BALtech
BALTECH technical gasoline cleaner P6411, 4 l
Code: 2501494
Code sup.: 460106
EAN: 8595073017540
 
14.32 EUR
3.58EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
It is intended for coarse degreasing of metal objects in particular. Highly flammable liquid and vapors.
AKCE
OFF! Sport insect repellent spray, 100 ml
Off!
OFF! Sport insect repellent spray, 100 ml
Code: 2001933
Code sup.: 675599
EAN: 5000204158670
100%
4.53 EUR
45.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aerosol repellent works instantly for up to 8 hours after application. It repels mosquitoes and ticks.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.