en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Novinky
truckFree
Jean Paul Gaultier La Belle Rose Eau de Parfum for Women 100 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier La Belle Rose Eau de Parfum for Women 100 ml
Code: 2602972
 
EAN: 8435415115025
 
123.03 EUR
1 230.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floral-Aquatic fragrance for women was introduced to the market in 2026 Jean Paul Gaultier La Belle
Pronto 5v1, soap cleaner for wood, cleans and restores the shine of wood, for all wooden surfaces, 750 ml
Pronto®
Pronto 5v1, soap cleaner for wood, cleans and restores the shine of wood, for all wooden surfaces, 750 ml
Code: 03974
Code sup.: 702012
EAN: 5000204190403
 
4.42 EUR
5.89EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pronto 5v1 is an effective assistant for cleaning wooden floors. Pronto cleans and restores the shine of wood every time you dust.
Ecover eco fabric softener gardenia and vanilla, 25 washes, 750 ml
Ecover
Ecover eco fabric softener gardenia and vanilla, 25 washes, 750 ml
Code: 2203333
Code sup.: 756960
EAN: 5000204444391
 
2.65 EUR
3.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eco fabric softener environmentally friendly ECOVER will provide your laundry with the desired fragrance and softness, thus supporting easier ironing.
Essence Gel Nail Polish 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Polish 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Code: 2601951
Code sup.: ES585684
EAN: 4059729585684
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for long-lasting and vibrant manicures with essence gel nail polish 28 FLASHY FUCHSIA in a
Essence Gel Nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Code: 2601953
Code sup.: ES585653
EAN: 4059729585653
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for a long-lasting and bold manicure with essence gel nail polish 25 ROCK ’N’ ROUGE in a f
Essence Gel Nail Polish 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Polish 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Code: 2601992
Code sup.: ES585851
EAN: 4059729585851
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for a perfectly bold manicure with essence gel nail polish 45 DUSK till YAWN in an intense
Ideal Rainbow Yellow, fabric dye for cotton, viscose, and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Duha®
Ideal Rainbow Yellow, fabric dye for cotton, viscose, and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Code: 04358
Code sup.: 42701511
EAN: 3045200475118
 
1.06 EUR
70.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fabric dye suitable for cotton, viscose, and linen. For use in the washing machine or by hand. One pack dyes 300 g of fabric.
Nivea Men Craft Stylers Hair Gel with Matte Effect, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Craft Stylers Hair Gel with Matte Effect, 200 ml
Code: 2505971
Code sup.: 862196
EAN: 9005800318332
 
4.95 EUR
24.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Do you feel like every time you use gel on your hair, it's just not right? We've found a solution! It doesn’t clump hair, lasts long, and is a breeze to use: NIVEA MEN Hair Gel with Matte Effect.Do you feel like every time you use gel on your hair, it's just not right? We've found a solution!
Essence what the fake! Lip Gloss PLUMPING 102 Pink About It, 4 ml
Essence
Essence what the fake! Lip Gloss PLUMPING 102 Pink About It, 4 ml
Code: 2601728
Code sup.: ES585141
EAN: 4059729585141
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Achieve fuller, smoother, and perfectly shiny lips in an instant. The lip gloss essence what the fak
Essence Moisturizing Makeup Silky BLUR 115, 30 ml
Essence
Essence Moisturizing Makeup Silky BLUR 115, 30 ml
Code: 2601906
Code sup.: ES583697
EAN: 4059729583697
 
4.77 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a naturally even and fresh appearance with the essence Silky BLUR 115 makeup, which c
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Satin Matte Floor Varnish, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Satin Matte Floor Varnish, 600 g
Code: 2503112
Code sup.: 388240
EAN: 8594040504267
 
9.44 EUR
15.73EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Polyurethane varnish for wooden parquet, wooden floors, interior wall paneling, ceilings, toys, and furniture. It creates perfect surfaces with a silky sheen, tough and flexible.
AKCE
Uniflex acrylic putty for drywall, masonry, and wood, 1.6 kg
Uniflex®
Uniflex acrylic putty for drywall, masonry, and wood, 1.6 kg
Code: 2504493
Code sup.: 511344
EAN: 8591235056884
 
6.33 EUR
3.96EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For minor repairs of masonry, drywall, and wood in interior and exterior. Filling of medium and larger irregularities.
Het Brillant 100 washable paint, 15 + 3 kg
Het
Het Brillant 100 washable paint, 15 + 3 kg
Code: 2504304
Code sup.: 400346
EAN: 8594158029065
 
52.86 EUR
2.94EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Interior paint, washable, dispersive, recommended for representative living and commercial spaces, children's rooms, kitchens, bathrooms, hospitals, schools, etc.
Pronto 5in1 Soap Cleaner for Wooden Floors, 1 L
Pronto®
Pronto 5in1 Soap Cleaner for Wooden Floors, 1 L
Code: 2506042
Code sup.: 702015
EAN: 4000290001011
 
4.42 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pronto 5in1 is an effective helper for cleaning wooden floors.
Essence Gel Nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Code: 2601689
Code sup.: ES585417
EAN: 4059729585417
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Perfect shine and well-groomed nails in just a few minutes. Try the essence 01 GLOSS 'N' ROLL nail p
AKCE
Fixinela WC tablets for urinals ocean, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablets for urinals ocean, 1 kg
Code: 86860
Code sup.: 722028
EAN: 8585003991811
 
10.39 EUR
10.39EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Deodorizing and cleaning agent, cleans and releases a pleasant fragrance, prevents the formation of water and urinary scale.
AKCE
Fixinela WC tablets for urinal pine, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablets for urinal pine, 1 kg
Code: 86861
Code sup.: 9179
EAN: 8585003991798
70%
10.39 EUR
10.39EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Deodorizing and cleaning agent, cleans and releases a pleasant scent, prevents the formation of water and urine scale.
Ideal Rainbow brown, fabric dye for cotton, viscose, and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Duha®
Ideal Rainbow brown, fabric dye for cotton, viscose, and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Code: 04364
Code sup.: 42701523
EAN: 3045200475231
97%
1.06 EUR
70.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fabric dye suitable for cotton, viscose, and linen. For use in a washing machine or by hand. One package dyes 300 g of fabric.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0840 Red-Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0840 Red-Brown, 700 g
Code: 2503248
Code sup.: 356496
EAN: 8591235010466
 
7.39 EUR
10.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-soluble, universal opaque enamel for interior and exterior coatings of wood, particleboard, masonry, paper, metal, etc. It covers excellently and withstands weathering.
Jubin Akrilin dispersive acrylic putty for wood, beech, 750 g
Jub
Jubin Akrilin dispersive acrylic putty for wood, beech, 750 g
Code: 2502882
Code sup.: 511179
EAN: 3831000204023
 
3.32 EUR
4.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for high-quality repairs of surface defects (cracks, scratches, depressions, and grooves) in solid wood, veneered or non-veneered particle boards, etc. before their final surface treatment.
Devoskyt roughness 2, interior filler, 21 kg
Devoskyt
Devoskyt roughness 2, interior filler, 21 kg
Code: 2504594
Code sup.: 517169
EAN: 8594035632074
 
22.17 EUR
1.06EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior filler is designed for surface finishing of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
Nivea Lemongrass & Oil shower gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Lemongrass & Oil shower gel, 250 ml
Code: 48850
Code sup.: 81067
EAN: 9005800222967
100%
3 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy softness, hydration, and invigorating freshness with every shower. Fall in love with the summer novelty with the scent of lemongrass - NIVEA Refreshing Shower Gel Love Outdoors.
Devoskyt Roughness 2, interior filler, 1.8 kg
Devoskyt
Devoskyt Roughness 2, interior filler, 1.8 kg
Code: 2503691
Code sup.: 517165
EAN: 8594035632012
 
4.21 EUR
2.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior filler is intended for surface treatments of walls and ceilings in interiors. It is ready to use immediately. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
Devoskyt Roughness 2, interior plastering compound, 9 kg
Devoskyt
Devoskyt Roughness 2, interior plastering compound, 9 kg
Code: 2503693
Code sup.: 517167
EAN: 8594035632036
 
10.89 EUR
1.21EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior plaster is designed for surface finishing of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.