en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Uniflex whipped filler, 500 ml
Uniflex®
Uniflex whipped filler, 500 ml
Code: 2504500
Code sup.: 511368
EAN: 8591235057096
 
5.87 EUR
11.74EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
A whipped super lightweight filler that replaces plaster in many cases. Suitable for interior use. It is paintable, does not drip, does not crack, and does not shrink. It smooths out very well and is sandable. It withstands water action and has very good adhesion to the substrate.
Devoskyt roughness 2, interior plastering compound, 5 kg
Devoskyt
Devoskyt roughness 2, interior plastering compound, 5 kg
Code: 2503692
Code sup.: 517166
EAN: 8594035632029
 
6.68 EUR
1.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior plaster is designed for surface finishes of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
Bakrylex V1302 universal matte dispersion varnish for wood clear, 300 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 universal matte dispersion varnish for wood clear, 300 g
Code: 2601664
Code sup.: 388164
EAN: 8591235106237
 
4.81 EUR
16.03EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based acrylic clear varnish intended for interior coating of hard and soft wood, furniture parts, wooden and cork coverings, plywood, etc.
Essence Luminous Shine Satin Lipstick GLOW 08 Fuchsionista, 3.5 g
Essence
Essence Luminous Shine Satin Lipstick GLOW 08 Fuchsionista, 3.5 g
Code: 2601844
Code sup.: ES585011
EAN: 4059729585011
 
2.65 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your lips a bold and elegant look with the essence Satin Glow Luminous Shine 08 Fuchsionista li
Essence Matte Lip Cream BLUR Soufflé 03 Hot Offline, 3.6 ml
Essence
Essence Matte Lip Cream BLUR Soufflé 03 Hot Offline, 3.6 ml
Code: 2601829
Code sup.: ES584885
EAN: 4059729584885
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover the modern makeup trend with essence BLUR Soufflé 03 Hot Offline, which brings a warm apric
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 160, 10 ml
Essence
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 160, 10 ml
Code: 2601899
Code sup.: ES542151
EAN: 4059729542151
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a flawless and naturally smooth appearance with essence Silky Blur Hydrating Longwear
Essence SAY IT WITH JUICY Lip Gloss BETTER TOGETHER Juicy Bomb 01 Lovely Litchi, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY Lip Gloss BETTER TOGETHER Juicy Bomb 01 Lovely Litchi, 10 ml
Code: 2602631
Code sup.: ES598165
EAN: 4059729598165
 
1.20 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your lips a fresh exotic look with the limited edition essence Say It With Juicy Better Togethe
Nivea Color Brilliance, 400 ml
Nivea®
Nivea Color Brilliance, 400 ml
Code: 2403454
Code sup.: 845481
EAN: 9005800223483
 
4.06 EUR
10.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your colored hair maximum care – it needs it. Thanks to the caring formula, the color is vibrant, and the hair is healthy. The best for you - NIVEA Caring Shampoo Color Brilliance.
Uniflex acrylic Swedish sealant 800 g
Uniflex®
Uniflex acrylic Swedish sealant 800 g
Code: 2507872
Code sup.: 511337
EAN: 8591235100846
 
4.17 EUR
5.21EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Professional solution for perfect joints.
truckFree
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, light gray, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, light gray, 5 kg
Code: 2503434
Code sup.: 355408
EAN: 8590892113633
 
54.98 EUR
11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for surface treatment of concrete surfaces, concrete tiles, concrete paving stones. It is suitable for the surface treatment of concrete floors in basements, staircases, warehouses, exhibition spaces, etc.
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, dark gray, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, dark gray, 10 kg
Code: 2502791
Code sup.: 355406
EAN: 8590892112575
 
100.94 EUR
10.09EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for the surface treatment of concrete surfaces, concrete tiles, and concrete paving. It is suitable for the surface treatment of concrete floors in basements, staircases, warehouses, exhibition spaces, etc.
Devoskyt Roughness 2, interior filler, 1.8 kg
Devoskyt
Devoskyt Roughness 2, interior filler, 1.8 kg
Code: 2503691
Code sup.: 517165
EAN: 8594035632012
 
4.21 EUR
2.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior filler is intended for surface treatments of walls and ceilings in interiors. It is ready to use immediately. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
Devoskyt Roughness 2, interior plastering compound, 9 kg
Devoskyt
Devoskyt Roughness 2, interior plastering compound, 9 kg
Code: 2503693
Code sup.: 517167
EAN: 8594035632036
 
10.89 EUR
1.21EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior plaster is designed for surface finishing of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
Devoskyt Roughness 1, Interior Filler, 5 kg
Devoskyt
Devoskyt Roughness 1, Interior Filler, 5 kg
Code: 2503376
Code sup.: 517158
EAN: 8594035631022
 
6.68 EUR
1.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior filler is designed for surface finishes of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
AKCE
Dr. Oetker Fruit Jelly Red, 10 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Fruit Jelly Red, 10 g
Code: 2600585
Code sup.: 934979
EAN: 8595072600033
 
0.46 EUR
46EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
An indispensable aid for fresh fruit cakes that is enough for 250 ml of liquid.
Nivea Lemongrass & Oil shower gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Lemongrass & Oil shower gel, 250 ml
Code: 48850
Code sup.: 795150
EAN: 9005800222967
100%
3 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy softness, hydration, and invigorating freshness with every shower. Fall in love with the summer novelty with the scent of lemongrass - NIVEA Refreshing Shower Gel Love Outdoors.
Essence Mousse Blush Soft Touch 10 Cozy Clay, 5 g
Essence
Essence Mousse Blush Soft Touch 10 Cozy Clay, 5 g
Code: 2601927
Code sup.: ES516893
EAN: 4059729516893
 
2.72 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Add a subtle, natural hint of color to your makeup with essence Soft Touch Mousse Blush 10 Cozy Clay
AKCE
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless gloss, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless gloss, 400 ml
Code: 2503464
Code sup.: 127096
EAN: 4009506070018
 
4.42 EUR
11.05EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Colorless universal varnish is applied to metal and wood. It creates a glossy, semi-gloss, or matte finish, increasing the durability of cover colors.
Jubin Akrilin dispersion acrylic wood filler, white, 750 g
Jub
Jubin Akrilin dispersion acrylic wood filler, white, 750 g
Code: 2502881
Code sup.: 511178
EAN: 3831000200698
 
3.32 EUR
4.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood filler for repairing surface defects in solid wood, veneered or non-veneered chipboard panels, etc. before their final surface treatment.
AKCE
Bakrylex Universal Matte V2066 Wood and Metal Paint 0230 Chestnut Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matte V2066 Wood and Metal Paint 0230 Chestnut Brown, 700 g
Code: 2503238
Code sup.: 356430
EAN: 8591235010589
 
7.39 EUR
10.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal opaque enamel for indoor and outdoor coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistant.
Essence Gel Nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Code: 2601952
Code sup.: ES585646
EAN: 4059729585646
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your manicure a professional look with essence TOP GLOSS nail polish. This transparent top coat
Essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima, 5.7 g
Essence
Essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima, 5.7 g
Code: 2602849
Code sup.: ES622372
EAN: 4059729622372
 
3.15 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Add a fresh look to your skin with essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima from th
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 5 kg
Code: 2503379
Code sup.: 356402
EAN: 8591235010282
 
45.57 EUR
9.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering paint for interior and exterior coatings of wood, particleboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistant.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 1000 white, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 1000 white, 700 g
Code: 2503250
Code sup.: 356510
EAN: 8591235011425
 
8.10 EUR
11.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal coating enamel for interior and exterior paints of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.