en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0245 rosewood, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0245 rosewood, 700 g
Code: 2503253
Code sup.: 356534
EAN: 8591235011715
 
8.10 EUR
11.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal coating enamel for indoor and outdoor coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It covers excellently and is resistant to weather conditions.
Nivea Men Craft Stylers Hair Gel with Matte Effect, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Craft Stylers Hair Gel with Matte Effect, 200 ml
Code: 2505971
Code sup.: 862196
EAN: 9005800318332
 
4.95 EUR
24.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Do you feel like every time you use gel on your hair, it's just not right? We've found a solution! It doesn’t clump hair, lasts long, and is a breeze to use: NIVEA MEN Hair Gel with Matte Effect.Do you feel like every time you use gel on your hair, it's just not right? We've found a solution!
Essence what the fake! Lip Gloss PLUMPING 102 Pink About It, 4 ml
Essence
Essence what the fake! Lip Gloss PLUMPING 102 Pink About It, 4 ml
Code: 2601728
Code sup.: ES585141
EAN: 4059729585141
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Achieve fuller, smoother, and perfectly shiny lips in an instant. The lip gloss essence what the fak
Essence Moisturizing Makeup Silky BLUR 115, 30 ml
Essence
Essence Moisturizing Makeup Silky BLUR 115, 30 ml
Code: 2601906
Code sup.: ES583697
EAN: 4059729583697
 
4.77 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a naturally even and fresh appearance with the essence Silky BLUR 115 makeup, which c
Ideal Rainbow Yellow, fabric dye for cotton, viscose, and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Duha®
Ideal Rainbow Yellow, fabric dye for cotton, viscose, and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Code: 04358
Code sup.: 42701511
EAN: 3045200475118
 
1.06 EUR
70.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fabric dye suitable for cotton, viscose, and linen. For use in the washing machine or by hand. One pack dyes 300 g of fabric.
Uniflex acrylic Swedish sealant 800 g
Uniflex®
Uniflex acrylic Swedish sealant 800 g
Code: 2507872
Code sup.: 511337
EAN: 8591235100846
 
4.17 EUR
5.21EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Professional solution for perfect joints.
truckFree
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, light gray, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, light gray, 5 kg
Code: 2503434
Code sup.: 355408
EAN: 8590892113633
 
54.98 EUR
11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for surface treatment of concrete surfaces, concrete tiles, concrete paving stones. It is suitable for the surface treatment of concrete floors in basements, staircases, warehouses, exhibition spaces, etc.
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, dark gray, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, dark gray, 10 kg
Code: 2502791
Code sup.: 355406
EAN: 8590892112575
 
100.94 EUR
10.09EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for the surface treatment of concrete surfaces, concrete tiles, and concrete paving. It is suitable for the surface treatment of concrete floors in basements, staircases, warehouses, exhibition spaces, etc.
Bakrylex V1302 universal matte dispersion varnish for wood clear, 300 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 universal matte dispersion varnish for wood clear, 300 g
Code: 2601664
Code sup.: 388164
EAN: 8591235106237
 
4.81 EUR
16.03EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based acrylic clear varnish intended for interior coating of hard and soft wood, furniture parts, wooden and cork coverings, plywood, etc.
Essence Luminous Shine Satin Lipstick GLOW 08 Fuchsionista, 3.5 g
Essence
Essence Luminous Shine Satin Lipstick GLOW 08 Fuchsionista, 3.5 g
Code: 2601844
Code sup.: ES585011
EAN: 4059729585011
 
2.65 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your lips a bold and elegant look with the essence Satin Glow Luminous Shine 08 Fuchsionista li
Essence Matte Lip Cream BLUR Soufflé 03 Hot Offline, 3.6 ml
Essence
Essence Matte Lip Cream BLUR Soufflé 03 Hot Offline, 3.6 ml
Code: 2601829
Code sup.: ES584885
EAN: 4059729584885
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover the modern makeup trend with essence BLUR Soufflé 03 Hot Offline, which brings a warm apric
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 160, 10 ml
Essence
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 160, 10 ml
Code: 2601899
Code sup.: ES542151
EAN: 4059729542151
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a flawless and naturally smooth appearance with essence Silky Blur Hydrating Longwear
Essence SAY IT WITH JUICY Lip Gloss BETTER TOGETHER Juicy Bomb 01 Lovely Litchi, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY Lip Gloss BETTER TOGETHER Juicy Bomb 01 Lovely Litchi, 10 ml
Code: 2602631
Code sup.: ES598165
EAN: 4059729598165
 
1.20 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your lips a fresh exotic look with the limited edition essence Say It With Juicy Better Togethe
Nivea Color Brilliance, 400 ml
Nivea®
Nivea Color Brilliance, 400 ml
Code: 2403454
Code sup.: 845481
EAN: 9005800223483
 
4.06 EUR
10.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your colored hair maximum care – it needs it. Thanks to the caring formula, the color is vibrant, and the hair is healthy. The best for you - NIVEA Caring Shampoo Color Brilliance.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0440 medium blue, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0440 medium blue, 700 g
Code: 2503240
Code sup.: 356442
EAN: 8591235010794
 
7.95 EUR
11.36EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal finishing enamel for indoor and outdoor painting of wood, particleboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistance.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0620 light yellow, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0620 light yellow, 700 g
Code: 2503243
Code sup.: 356460
EAN: 8591235011357
 
9.02 EUR
12.89EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for interior and exterior paints on wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 200, 10 ml
Essence
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 200, 10 ml
Code: 2601903
Code sup.: ES542236
EAN: 4059729542236
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a perfectly unified and naturally smooth appearance with the essence Silky Blur Hydra
LACOSTE L.12.12 Bleu Eau de Parfum for Men 35 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu Eau de Parfum for Men 35 ml
Code: 2602854
Code sup.: LC022A03
EAN: 3386460174541
 
42.04 EUR
1 201.14EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic fougere fragrance for men was launched in 2026 Lacoste L.12.12 Bleu is a men's perfume insp
Max Color spray for car cavities, brown, 500 ml
Mako color
Max Color spray for car cavities, brown, 500 ml
Code: 2503682
Code sup.: 303215
EAN: 4029534642469
 
8.91 EUR
17.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
for repairs and finishing of existing conservation, a highly effective, preservative product with excellent adhesion on a wax base, for all hollow spaces.
Novinky
truckFree
LACOSTE L.12.12 Bleu perfume for men 100 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu perfume for men 100 ml
Code: 2603401
Code sup.: LC022A01
EAN: 3386460172738
 
84.46 EUR
844.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic fougere fragrance for men was launched in 2026 Lacoste L.12.12 Bleu is a men's perfume insp
Novinky
LACOSTE L.12.12 Bleu set eau de parfum 50 ml + eau de parfum 7.5 ml, gift set for men
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu set eau de parfum 50 ml + eau de parfum 7.5 ml, gift set for men
Code: 2603508
Code sup.: LC022C01
EAN: 3386460174275
 
44.02 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic fougere fragrance for men was launched in 2026 Lacoste L.12.12 Bleu is a men's perfume insp
Garnier Color Naturals Creme hair dye, shade dark brown 3
Garnier
Garnier Color Naturals Creme hair dye, shade dark brown 3
Code: 48914
Code sup.: 870150
EAN: 3600540632852
100%
3.71 EUR
92.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensely caring hair dye containing natural olive oil, which penetrates deep into the structure of the hair, thus caring for the hair while dyeing. The finishing care is also enriched with olive oil, which provides protection to the hair even after coloring.
Auto-K Racing, zinc spray, gray, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing, zinc spray, gray, 400 ml
Code: 2503628
Code sup.: 101190
EAN: 4015962156043
100%
9.37 EUR
23.43EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The zinc spray from Auto K Racing is a highly effective, metallic, anti-corrosive primer and topcoat based on zinc.
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, 6.25 Light Icy Mahogany
Garnier
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, 6.25 Light Icy Mahogany
Code: 2505471
Code sup.: 870171
EAN: 3600540632944
 
3.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Long-lasting, intensely caring hair color containing natural olive oil, which penetrates deep into the hair structure, thus caring for the hair during coloring.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.