en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Essence Blush Soft Baked 20 Peach Please, 4.5 g
Essence
Essence Blush Soft Baked 20 Peach Please, 4.5 g
Code: 2601935
Code sup.: ES584571
EAN: 4059729584571
 
2.55 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a fresh and natural touch with the essence blush Soft Baked 20 Peach Please, 4.5 g. T
Essence Blush Soft BAKED 30 Rose All Day, 4.5 g
Essence
Essence Blush Soft BAKED 30 Rose All Day, 4.5 g
Code: 2601936
Code sup.: ES584595
EAN: 4059729584595
 
2.55 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enhance your look with the essence Soft BAKED 30 Rose All Day blush, which adds a fresh pink tint an
Essence SAY IT WITH JUICY lip gloss HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lip gloss HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Code: 2602632
Code sup.: ES598288
EAN: 4059729598288
 
1.20 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your lips a fresh fruity touch with the limited edition essence Say It With Juicy Hello Cutie!
Dr. Oetker Gelfix Extra 2:1 gelling agent, 25 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Gelfix Extra 2:1 gelling agent, 25 g
Code: 2505930
Code sup.: 934983
EAN: 8595072600408
 
1.52 EUR
60.8EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
This gelling mixture preserves the natural flavor of the fruit and simultaneously meets modern requirements for healthy nutrition.
Essence Soft Touch Mousse Blush 30 Coral Crush, 5 g
Essence
Essence Soft Touch Mousse Blush 30 Coral Crush, 5 g
Code: 2601932
Code sup.: ES516930
EAN: 4059729516930
 
2.72 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Add a fresh energy to your makeup with the essence Soft Touch Mousse Blush 30 Coral Crush. This radi
Essence Gel Nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 36 Ocean Eyes, 8 ml
Code: 2601991
Code sup.: ES585769
EAN: 4059729585769
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for a long-lasting and vibrant manicure with the essence gel nail polish 36 OCEAN EYES in
Essence SAY IT WITH JUICY lip gloss jumbo CHEERS juicy bomb 02 Cake My Day!, 30 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lip gloss jumbo CHEERS juicy bomb 02 Cake My Day!, 30 ml
Code: 2602637
Code sup.: ES598240
EAN: 4059729598240
 
2.65 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your lips irresistible shine with the limited edition essence Say It With Juicy Cheers Juicy Bo
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Satin Matte Floor Varnish, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Satin Matte Floor Varnish, 600 g
Code: 2503112
Code sup.: 388240
EAN: 8594040504267
 
9.44 EUR
15.73EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Polyurethane varnish for wooden parquet, wooden floors, interior wall paneling, ceilings, toys, and furniture. It creates perfect surfaces with a silky sheen, tough and flexible.
AKCE
Uniflex acrylic putty for drywall, masonry, and wood, 1.6 kg
Uniflex®
Uniflex acrylic putty for drywall, masonry, and wood, 1.6 kg
Code: 2504493
Code sup.: 511344
EAN: 8591235056884
 
6.33 EUR
3.96EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For minor repairs of masonry, drywall, and wood in interior and exterior. Filling of medium and larger irregularities.
Het Brillant 100 washable paint, 15 + 3 kg
Het
Het Brillant 100 washable paint, 15 + 3 kg
Code: 2504304
Code sup.: 400346
EAN: 8594158029065
 
52.86 EUR
2.94EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Interior paint, washable, dispersive, recommended for representative living and commercial spaces, children's rooms, kitchens, bathrooms, hospitals, schools, etc.
Pronto 5in1 Soap Cleaner for Wooden Floors, 1 L
Pronto®
Pronto 5in1 Soap Cleaner for Wooden Floors, 1 L
Code: 2506042
Code sup.: 702015
EAN: 4000290001011
 
4.42 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pronto 5in1 is an effective helper for cleaning wooden floors.
Essence Gel Nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Code: 2601689
Code sup.: ES585417
EAN: 4059729585417
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Perfect shine and well-groomed nails in just a few minutes. Try the essence 01 GLOSS 'N' ROLL nail p
AKCE
Fixinela WC tablets for urinals ocean, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablets for urinals ocean, 1 kg
Code: 86860
Code sup.: 722028
EAN: 8585003991811
 
10.39 EUR
10.39EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Deodorizing and cleaning agent, cleans and releases a pleasant fragrance, prevents the formation of water and urinary scale.
AKCE
Fixinela WC tablets for urinal pine, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablets for urinal pine, 1 kg
Code: 86861
Code sup.: 9179
EAN: 8585003991798
70%
10.39 EUR
10.39EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Deodorizing and cleaning agent, cleans and releases a pleasant scent, prevents the formation of water and urine scale.
Ideal Rainbow brown, fabric dye for cotton, viscose, and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Duha®
Ideal Rainbow brown, fabric dye for cotton, viscose, and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Code: 04364
Code sup.: 42701523
EAN: 3045200475231
97%
1.06 EUR
70.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fabric dye suitable for cotton, viscose, and linen. For use in a washing machine or by hand. One package dyes 300 g of fabric.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0840 Red-Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0840 Red-Brown, 700 g
Code: 2503248
Code sup.: 356496
EAN: 8591235010466
 
7.39 EUR
10.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-soluble, universal opaque enamel for interior and exterior coatings of wood, particleboard, masonry, paper, metal, etc. It covers excellently and withstands weathering.
Jubin Akrilin dispersive acrylic putty for wood, beech, 750 g
Jub
Jubin Akrilin dispersive acrylic putty for wood, beech, 750 g
Code: 2502882
Code sup.: 511179
EAN: 3831000204023
 
3.32 EUR
4.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for high-quality repairs of surface defects (cracks, scratches, depressions, and grooves) in solid wood, veneered or non-veneered particle boards, etc. before their final surface treatment.
Devoskyt roughness 2, interior filler, 21 kg
Devoskyt
Devoskyt roughness 2, interior filler, 21 kg
Code: 2504594
Code sup.: 517169
EAN: 8594035632074
 
22.17 EUR
1.06EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior filler is designed for surface finishing of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
Pronto 5v1, soap cleaner for wood, cleans and restores the shine of wood, for all wooden surfaces, 750 ml
Pronto®
Pronto 5v1, soap cleaner for wood, cleans and restores the shine of wood, for all wooden surfaces, 750 ml
Code: 03974
Code sup.: 702012
EAN: 5000204190403
 
4.42 EUR
5.89EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pronto 5v1 is an effective assistant for cleaning wooden floors. Pronto cleans and restores the shine of wood every time you dust.
Ecover eco fabric softener gardenia and vanilla, 25 washes, 750 ml
Ecover
Ecover eco fabric softener gardenia and vanilla, 25 washes, 750 ml
Code: 2203333
Code sup.: 756960
EAN: 5000204444391
 
2.65 EUR
3.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eco fabric softener environmentally friendly ECOVER will provide your laundry with the desired fragrance and softness, thus supporting easier ironing.
Essence Gel Nail Polish 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Polish 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Code: 2601951
Code sup.: ES585684
EAN: 4059729585684
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for long-lasting and vibrant manicures with essence gel nail polish 28 FLASHY FUCHSIA in a
Essence Gel Nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Code: 2601953
Code sup.: ES585653
EAN: 4059729585653
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for a long-lasting and bold manicure with essence gel nail polish 25 ROCK ’N’ ROUGE in a f
Essence Gel Nail Polish 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Polish 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Code: 2601992
Code sup.: ES585851
EAN: 4059729585851
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Get ready for a perfectly bold manicure with essence gel nail polish 45 DUSK till YAWN in an intense
Nivea Color Brilliance, 400 ml
Nivea®
Nivea Color Brilliance, 400 ml
Code: 2403454
Code sup.: 845481
EAN: 9005800223483
 
4.06 EUR
10.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your colored hair maximum care – it needs it. Thanks to the caring formula, the color is vibrant, and the hair is healthy. The best for you - NIVEA Caring Shampoo Color Brilliance.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.