en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Lanza washing machine cleaner, with lemon scent, 250 ml
Lanza
Lanza washing machine cleaner, with lemon scent, 250 ml
Code: 1703714
Code sup.: 712334
EAN: 5999109521941
100%
2.65 EUR
10.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleans and removes dirt and residues of laundry detergent from all surfaces inside the washing machine, keeps the internal parts of the washing machine clean to ensure its optimal operation and leaves a pleasant scent inside your entire washing machine.
Het Ditmel S leveling compound, 7 kg
Het
Het Ditmel S leveling compound, 7 kg
Code: 2503334
Code sup.: 517112
EAN: 8594002535575
 
10.78 EUR
1.54EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Leveling compound for large area application in interiors to level walls (plasters, masonry, panels, plasterboard, etc.) indoors.
Essence Matte Lip Cream BLUR Soufflé 01 Deep Scroll, 3.6 ml
Essence
Essence Matte Lip Cream BLUR Soufflé 01 Deep Scroll, 3.6 ml
Code: 2601813
Code sup.: ES584847
EAN: 4059729584847
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BLUR Soufflé 01 Deep Scroll creamy matte lipstick from essence brand in dark brown shade gives lips
Essence mono eyeshadow pearly 01 Golden Glow, 2 g
Essence
Essence mono eyeshadow pearly 01 Golden Glow, 2 g
Code: 2601840
Code sup.: ES583468
EAN: 4059729583468
 
1.87 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pearly eyeshadow 01 Golden Glow from essence will add a luxurious golden shimmer to your gaze and an
Essence Hydrating Long-lasting Silky Blur Concealer 130, 10 ml
Essence
Essence Hydrating Long-lasting Silky Blur Concealer 130, 10 ml
Code: 2601897
Code sup.: ES542090
EAN: 4059729542090
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a naturally flawless look with the essence Silky Blur Concealer shade 130. This light
Essence Blush Soft Baked 20 Peach Please, 4.5 g
Essence
Essence Blush Soft Baked 20 Peach Please, 4.5 g
Code: 2601935
Code sup.: ES584571
EAN: 4059729584571
 
2.55 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a fresh and natural touch with the essence blush Soft Baked 20 Peach Please, 4.5 g. T
Essence Blush Soft BAKED 30 Rose All Day, 4.5 g
Essence
Essence Blush Soft BAKED 30 Rose All Day, 4.5 g
Code: 2601936
Code sup.: ES584595
EAN: 4059729584595
 
2.55 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enhance your look with the essence Soft BAKED 30 Rose All Day blush, which adds a fresh pink tint an
Essence SAY IT WITH JUICY lip gloss HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lip gloss HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Code: 2602632
Code sup.: ES598288
EAN: 4059729598288
 
1.20 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your lips a fresh fruity touch with the limited edition essence Say It With Juicy Hello Cutie!
Nivea Lemongrass & Oil shower gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Lemongrass & Oil shower gel, 250 ml
Code: 48850
Code sup.: 81067
EAN: 9005800222967
100%
3 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy softness, hydration, and invigorating freshness with every shower. Fall in love with the summer novelty with the scent of lemongrass - NIVEA Refreshing Shower Gel Love Outdoors.
Uniflex acrylic sealant for drywall, masonry and wood, tube, 300 g
Uniflex®
Uniflex acrylic sealant for drywall, masonry and wood, tube, 300 g
Code: 2504857
Code sup.: 511345
EAN: 8591235075205
 
3.18 EUR
10.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For minor repairs of masonry, drywall, and wood in interiors and exteriors. Filling medium and larger irregularities.
Devoskyt Roughness 2, interior plastering compound, 9 kg
Devoskyt
Devoskyt Roughness 2, interior plastering compound, 9 kg
Code: 2503693
Code sup.: 517167
EAN: 8594035632036
 
10.89 EUR
1.21EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior plaster is designed for surface finishing of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
Devoskyt Roughness 1, Interior Filler, 5 kg
Devoskyt
Devoskyt Roughness 1, Interior Filler, 5 kg
Code: 2503376
Code sup.: 517158
EAN: 8594035631022
 
6.68 EUR
1.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior filler is designed for surface finishes of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
AKCE
Dr. Oetker Fruit Jelly Red, 10 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Fruit Jelly Red, 10 g
Code: 2600585
Code sup.: 934979
EAN: 8595072600033
 
0.46 EUR
46EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
An indispensable aid for fresh fruit cakes that is enough for 250 ml of liquid.
Essence Mousse Blush Soft Touch 10 Cozy Clay, 5 g
Essence
Essence Mousse Blush Soft Touch 10 Cozy Clay, 5 g
Code: 2601927
Code sup.: ES516893
EAN: 4059729516893
 
2.72 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Add a subtle, natural hint of color to your makeup with essence Soft Touch Mousse Blush 10 Cozy Clay
Devoskyt Roughness 2, interior filler, 1.8 kg
Devoskyt
Devoskyt Roughness 2, interior filler, 1.8 kg
Code: 2503691
Code sup.: 517165
EAN: 8594035632012
 
4.21 EUR
2.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior filler is intended for surface treatments of walls and ceilings in interiors. It is ready to use immediately. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 1000 white, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 1000 white, 700 g
Code: 2503250
Code sup.: 356510
EAN: 8591235011425
 
8.10 EUR
11.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal coating enamel for interior and exterior paints of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Soudal Butyrub single-component sealant, gray, 600 ml
Soudal
Soudal Butyrub single-component sealant, gray, 600 ml
Code: 2502904
Code sup.: 516250
EAN: 5411183008496
 
5.13 EUR
8.55EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality, plastic, single-component sealant based on polybutene. Very good applicability and easy to use, remains permanently plastic, forms a smooth elastic skin on the surface, paintable after 24 hours.
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 5 kg
Code: 2503379
Code sup.: 356402
EAN: 8591235010282
 
45.57 EUR
9.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering paint for interior and exterior coatings of wood, particleboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistant.
AKCE
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless gloss, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless gloss, 400 ml
Code: 2503464
Code sup.: 127096
EAN: 4009506070018
 
4.42 EUR
11.05EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Colorless universal varnish is applied to metal and wood. It creates a glossy, semi-gloss, or matte finish, increasing the durability of cover colors.
Essence Gel Nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Code: 2601952
Code sup.: ES585646
EAN: 4059729585646
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your manicure a professional look with essence TOP GLOSS nail polish. This transparent top coat
Essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima, 5.7 g
Essence
Essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima, 5.7 g
Code: 2602849
Code sup.: ES622372
EAN: 4059729622372
 
3.15 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Add a fresh look to your skin with essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima from th
Jubin Akrilin dispersion acrylic wood filler, white, 750 g
Jub
Jubin Akrilin dispersion acrylic wood filler, white, 750 g
Code: 2502881
Code sup.: 511178
EAN: 3831000200698
 
3.32 EUR
4.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood filler for repairing surface defects in solid wood, veneered or non-veneered chipboard panels, etc. before their final surface treatment.
AKCE
Bakrylex Universal Matte V2066 Wood and Metal Paint 0230 Chestnut Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matte V2066 Wood and Metal Paint 0230 Chestnut Brown, 700 g
Code: 2503238
Code sup.: 356430
EAN: 8591235010589
 
7.39 EUR
10.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal opaque enamel for indoor and outdoor coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistant.
Garnier Color Naturals Creme hair dye, shade dark brown 3
Garnier
Garnier Color Naturals Creme hair dye, shade dark brown 3
Code: 48914
Code sup.: 870150
EAN: 3600540632852
100%
3.71 EUR
92.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensely caring hair dye containing natural olive oil, which penetrates deep into the structure of the hair, thus caring for the hair while dyeing. The finishing care is also enriched with olive oil, which provides protection to the hair even after coloring.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.