en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Het Hetline San Active antifungal paint, 7 kg
Het
Het Hetline San Active antifungal paint, 7 kg
Code: 2504310
Code sup.: 610080
EAN: 8594158029188
 
24.01 EUR
3.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Interior paint treated with a biocidal agent against mold is recommended for rooms with higher humidity and poor ventilation, e.g., bathrooms, basements, etc., where there is a higher risk of mold formation.
Het Hetline San Active antifungal paint, 1.5 kg
Het
Het Hetline San Active antifungal paint, 1.5 kg
Code: 2504309
Code sup.: 610078
EAN: 8594158029171
 
5.41 EUR
3.61EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Interior paint treated with a biocidal agent against mold is recommended for rooms with higher humidity and poor ventilation, such as bathrooms, basements, etc., where there is a higher risk of mold formation.
AKCE
Het Hetline San Active antifungal paint, 15 kg
Het
Het Hetline San Active antifungal paint, 15 kg
Code: 2504311
Code sup.: 610082
EAN: 8594158029195
 
43.63 EUR
2.91EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Interior paint treated with a biocidal agent against mold is recommended for rooms with higher humidity and poor ventilation, such as bathrooms, basements, etc., where there is a higher risk of mold formation.
Lady Speed Stick Deodorant Derma+Care Aloe 40g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Deodorant Derma+Care Aloe 40g
Code: 2600879
Code sup.: 839064
EAN: 8718951646346
 
3.18 EUR
79.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lady Speed Stick Derma+Care Aloe – freshness and protection you can trust!
Linteo Baby Aloe Vera wet wipes for children 80 pieces
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera wet wipes for children 80 pieces
Code: 49290
Code sup.: 914002
EAN: 8594008876580
93%
1.23 EUR
0.02EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Linteo Baby vlhčené ubrousky Pure & Fresh jsou skvělým pomocníkem při péči o pokožku Vašeho děťátka. Čisticí ubrousky obsahují výtažky z aloe vera. Chrání před opruzeninami a navíc dokonale čistí a zjemňují pokožku Vašich dětí.
AKCE
Taft Aloe Bost texturizing hair spray 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizing hair spray 150 ml
Code: 2508193
Code sup.: 862072
EAN: 9000101744408
 
3.89 EUR
19.45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The texturizing spray with aloe vera and niacinamide provides natural volume, texture, and supports natural waves.
Carlson SAE 40 Extra M2T mineral oil for two-stroke engines, 1 l
Carlson
Carlson SAE 40 Extra M2T mineral oil for two-stroke engines, 1 l
Code: 2507606
Code sup.: 485610
EAN: 8591522330956
 
6.68 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Carlson SAE 40 Extra M2T is a mineral motor oil designed for two-stroke engines. It provides reliable protection against wear, corrosion, and excessive friction, ensuring smooth operation and long engine life.
Nivea Creme Aloe Caring Shower Gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe Caring Shower Gel, 750 ml
Code: 2507271
Code sup.: 794967
EAN: 4005900648181
 
5.30 EUR
7.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wrap yourself in gentle foam and fresh fragrance. The aloe vera formulation pampers the skin and turns every shower into a small relaxing ritual - NIVEA Caring Shower Gel for the feeling of hydrated skin.
Dishwashing Liquid Sensitive Aloe Vera and Jasmine, 900 ml
Jar
Dishwashing Liquid Sensitive Aloe Vera and Jasmine, 900 ml
Code: 2005736
Code sup.: 735075
EAN: 8001090975065
100%
2.82 EUR
3.13EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong on dirt, gentle on hands - Dishwashing Liquid you can rely on. With a pleasant floral scent, it uncompromisingly removes even baked-on food residues and grease.
Mitia Aloe & Milk liquid soap, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Aloe & Milk liquid soap, 500 ml
Code: 55365
Code sup.: 9251
EAN: 8595025813558
 
1.59 EUR
3.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
With Aloe Vera extract that soothes and regenerates the skin, and palm milk extracts with softening effects, helps to keep the skin soft and supple.
Fa Yoghurt Aloe Vera shower gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Yoghurt Aloe Vera shower gel, 250 ml
Code: 40329
Code sup.: 795593
EAN: 9000100289702
100%
1.76 EUR
7.04EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The especially light formulation with yogurt protein and Aloe Vera milk helps the skin to maintain its natural moisture while protecting it from drying out - for noticeably soft and smooth skin.
Real Fine Green Tea & Aloe Universal Cleaning Agent, 600 g
Zenit Real
Real Fine Green Tea & Aloe Universal Cleaning Agent, 600 g
Code: 07539
Code sup.: 738048
EAN: 8594004376138
100%
1.76 EUR
2.93EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleaning cream with colored active particles against grease and dirt.
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils content, 0025 sipo, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils content, 0025 sipo, 750 ml
Code: 2500603
Code sup.: 248759
EAN: 8595073020274
 
7.88 EUR
10.51EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For protective staining of soft and hardwood exposed to weather conditions and for indoor coatings. It protects wood from the effects of UV radiation. It contains natural oil.
AKCE
Felix Sensations pouches for cats delicious selection in sauce, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations pouches for cats delicious selection in sauce, 12× 85 g
Code: 2505512
Code sup.: 976434
EAN: 7613039777008
 
5.34 EUR
5.24EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pouch for cats of all breeds with normal activity, beef, lamb, turkey, and duck flavor, fat 2.5%.
AKCE
Dr. Beckmann Stain Devil for oil, grease, sauces, ketchup, 50 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Stain Devil for oil, grease, sauces, ketchup, 50 ml
Code: 2600875
Code sup.: 950076
EAN: 4008455008820
 
3.25 EUR
65EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Their special formulation removes various types of stains based on their origin (protein, oily, protein-based stains…). This guarantees maximum effectiveness.
Mitia Aloe & Milk liquid soap, refill, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Aloe & Milk liquid soap, refill, 1 l
Code: 2503973
Code sup.: 789016
EAN: 8595025813664
 
1.76 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Its gentle formula combined with Aloe Vera extract, which soothes and regenerates the skin, and palm milk extracts with softening effects help to keep the skin soft and supple.
Spokar Evo Profi Round Painting Brush, Ø 132 mm
Spokar®
Spokar Evo Profi Round Painting Brush, Ø 132 mm
Code: 2504947
Code sup.: 530140
EAN: 8593534610712
 
22.94 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The synthetic fibers EVO, which this brush is equipped with, are hollow, conical along the entire length, and have very finely split ends. For quality application of all types of paints and primers.
AKCE
Frosch Aloe Vera Dishwashing Liquid, Cleaner, Eco-friendly, 750 ml
Frosch®
Frosch Aloe Vera Dishwashing Liquid, Cleaner, Eco-friendly, 750 ml
Code: 42453
Code sup.: 735150
EAN: 4009175165213
88%
2.29 EUR
3.05EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Aloe Vera dishwashing liquid contains natural extracts from aloe vera leaves, which care for the skin and maintain its moisture balance.
AKCE
RYOR Hydrating Cream with Aloe Vera and Hyaluronic Acid, 50 ml
Ryor
RYOR Hydrating Cream with Aloe Vera and Hyaluronic Acid, 50 ml
Code: 98221
Code sup.: 822689
EAN: 8594007972672
87%
5.83 EUR
116.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lightweight, easily absorbable cream with hyaluronic acid, aloe vera, vitamin E, jojoba and avocado oil.
Miléne Aloe Vera Liquid Antibacterial Soap, 1 L Refill
de Miclén - Miléne
Miléne Aloe Vera Liquid Antibacterial Soap, 1 L Refill
Code: 2203211
Code sup.: 789028
EAN: 8594069815214
 
1.66 EUR
1.66EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid antibacterial disinfectant soap has a very gentle formula and moisturizing effects.
Alpa Aviril Aloe Vera Moisturizing Hand Cream 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera Moisturizing Hand Cream 100 ml
Code: 2505661
Code sup.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
1.06 EUR
10.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The moisturizing hand cream with aloe vera extract and allantoin is designed for caring for strained skin on the hands. The cream softens, moisturizes, and supports skin regeneration. Its lightweight formula absorbs quickly and does not leave a greasy film.
AKCE
Palmolive Hygiene + Aloe Solid Toilet Soap 90 g
Palmolive
Palmolive Hygiene + Aloe Solid Toilet Soap 90 g
Code: 2600947
Code sup.: 785153
EAN: 8718951392458
 
0.70 EUR
7.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Hygiene Plus Aloe is a solid soap for all skin types that provides gentle and thorough cleanliness. Thanks to the natural ingredients it contains, such as aloe vera, it refreshes your skin and leaves it feeling soft.
Essence Jelly Grip Aloe Refreshing Face Spray 50 ml
Essence
Essence Jelly Grip Aloe Refreshing Face Spray 50 ml
Code: 2502421
Code sup.: ES542588
EAN: 4059729542588
 
2.83 EUR
56.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin instant hydration and freshness with Essence Jelly Grip Refreshing Spray. Its innovat
Herbavera Lactagel with Aloe Vera gel for intimate hygiene, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Lactagel with Aloe Vera gel for intimate hygiene, 250 ml
Code: 2504755
Code sup.: 800106
EAN: 8594009478660
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Herbavera gel for intimate hygiene with lactic acid and aloe vera.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.