en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Palmolive Hygiene + Aloe Solid Toilet Soap 90 g
Palmolive
Palmolive Hygiene + Aloe Solid Toilet Soap 90 g
Code: 2600947
Code sup.: 785153
EAN: 8718951392458
 
0.70 EUR
7.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Hygiene Plus Aloe is a solid soap for all skin types that provides gentle and thorough cleanliness. Thanks to the natural ingredients it contains, such as aloe vera, it refreshes your skin and leaves it feeling soft.
Alpa Aviril Aloe Vera Moisturizing Hand Cream 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera Moisturizing Hand Cream 100 ml
Code: 2505661
Code sup.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
1.06 EUR
10.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The moisturizing hand cream with aloe vera extract and allantoin is designed for caring for strained skin on the hands. The cream softens, moisturizes, and supports skin regeneration. Its lightweight formula absorbs quickly and does not leave a greasy film.
AKCE
Spokar EVO 81267 flat brush, size 1.5
Spokar®
Spokar EVO 81267 flat brush, size 1.5
Code: 2504810
Code sup.: 524832
EAN: 8593534802797
 
1.91 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Plastic handle, hollow conical synthetic fibers with finely split ends. Universal use.
AKCE
Taft Aloe Bost texturizing hair spray 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizing hair spray 150 ml
Code: 2508193
Code sup.: 862072
EAN: 9000101744408
 
3.89 EUR
19.45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The texturizing spray with aloe vera and niacinamide provides natural volume, texture, and supports natural waves.
Real Fine Green Tea & Aloe Universal Cleaning Agent, 600 g
Zenit Real
Real Fine Green Tea & Aloe Universal Cleaning Agent, 600 g
Code: 07539
Code sup.: 738048
EAN: 8594004376138
100%
1.76 EUR
2.93EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleaning cream with colored active particles against grease and dirt.
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils content, 0025 sipo, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils content, 0025 sipo, 750 ml
Code: 2500603
Code sup.: 248759
EAN: 8595073020274
 
7.88 EUR
10.51EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For protective staining of soft and hardwood exposed to weather conditions and for indoor coatings. It protects wood from the effects of UV radiation. It contains natural oil.
Het Hetline San Active antifungal paint, 1.5 kg
Het
Het Hetline San Active antifungal paint, 1.5 kg
Code: 2504309
Code sup.: 610078
EAN: 8594158029171
 
5.41 EUR
3.61EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Interior paint treated with a biocidal agent against mold is recommended for rooms with higher humidity and poor ventilation, such as bathrooms, basements, etc., where there is a higher risk of mold formation.
AKCE
Het Hetline San Active antifungal paint, 15 kg
Het
Het Hetline San Active antifungal paint, 15 kg
Code: 2504311
Code sup.: 610082
EAN: 8594158029195
 
43.63 EUR
2.91EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Interior paint treated with a biocidal agent against mold is recommended for rooms with higher humidity and poor ventilation, such as bathrooms, basements, etc., where there is a higher risk of mold formation.
Het Hetline San Active antifungal paint, 7 kg
Het
Het Hetline San Active antifungal paint, 7 kg
Code: 2504310
Code sup.: 610080
EAN: 8594158029188
 
24.01 EUR
3.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Interior paint treated with a biocidal agent against mold is recommended for rooms with higher humidity and poor ventilation, e.g., bathrooms, basements, etc., where there is a higher risk of mold formation.
Essence Jelly Grip Aloe Refreshing Face Spray 50 ml
Essence
Essence Jelly Grip Aloe Refreshing Face Spray 50 ml
Code: 2502421
Code sup.: ES542588
EAN: 4059729542588
 
2.83 EUR
56.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin instant hydration and freshness with Essence Jelly Grip Refreshing Spray. Its innovat
Frosch Sensitive Aloe Vera ecological laundry gel for babies, 22 washes, 1.5 l
Frosch®
Frosch Sensitive Aloe Vera ecological laundry gel for babies, 22 washes, 1.5 l
Code: 2603089
Code sup.: 765052
EAN: 4001499159510
 
8.48 EUR
0.39EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Skin compatibility is dermatologically tested. Aloe vera contains an optimized system of active substances and provides a strong yet skin-friendly cleaning power without the addition of dyes and preservatives.
Essence SAY IT WITH JUICY lip gloss HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lip gloss HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Code: 2602632
Code sup.: ES598288
EAN: 4059729598288
 
1.20 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your lips a fresh fruity touch with the limited edition essence Say It With Juicy Hello Cutie!
Essence SAY IT WITH JUICY Lip Gloss BETTER TOGETHER Juicy Bomb 01 Lovely Litchi, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY Lip Gloss BETTER TOGETHER Juicy Bomb 01 Lovely Litchi, 10 ml
Code: 2602631
Code sup.: ES598165
EAN: 4059729598165
 
1.20 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your lips a fresh exotic look with the limited edition essence Say It With Juicy Better Togethe
Spokar Evo Profi Round Painting Brush, Ø 132 mm
Spokar®
Spokar Evo Profi Round Painting Brush, Ø 132 mm
Code: 2504947
Code sup.: 530140
EAN: 8593534610712
 
22.94 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The synthetic fibers EVO, which this brush is equipped with, are hollow, conical along the entire length, and have very finely split ends. For quality application of all types of paints and primers.
AKCE
Frosch Aloe Vera Dishwashing Liquid, Cleaner, Eco-friendly, 750 ml
Frosch®
Frosch Aloe Vera Dishwashing Liquid, Cleaner, Eco-friendly, 750 ml
Code: 42453
Code sup.: 735150
EAN: 4009175165213
88%
2.29 EUR
3.05EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Aloe Vera dishwashing liquid contains natural extracts from aloe vera leaves, which care for the skin and maintain its moisture balance.
Miléne Aloe Vera Liquid Antibacterial Soap, 1 L Refill
de Miclén - Miléne
Miléne Aloe Vera Liquid Antibacterial Soap, 1 L Refill
Code: 2203211
Code sup.: 789028
EAN: 8594069815214
 
1.66 EUR
1.66EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid antibacterial disinfectant soap has a very gentle formula and moisturizing effects.
AKCE
RYOR Hydrating Cream with Aloe Vera and Hyaluronic Acid, 50 ml
Ryor
RYOR Hydrating Cream with Aloe Vera and Hyaluronic Acid, 50 ml
Code: 98221
Code sup.: 822689
EAN: 8594007972672
87%
5.83 EUR
116.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lightweight, easily absorbable cream with hyaluronic acid, aloe vera, vitamin E, jojoba and avocado oil.
Mitia Aloe & Milk liquid soap, refill, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Aloe & Milk liquid soap, refill, 1 l
Code: 2503973
Code sup.: 789016
EAN: 8595025813664
 
1.76 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Its gentle formula combined with Aloe Vera extract, which soothes and regenerates the skin, and palm milk extracts with softening effects help to keep the skin soft and supple.
Frosch Eko Aloe Vera Sensitive Shower Gel Refill 500 ml
Frosch®
Frosch Eko Aloe Vera Sensitive Shower Gel Refill 500 ml
Code: 2602985
Code sup.: 795688
EAN: 4001499972416
 
3.36 EUR
6.72EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Frosch Eko Aloe Vera Sensitive Shower Gel – refill 500 ml is a gentle shower gel with natural aloe vera extract, specially developed for sensitive skin.
Bel Beauty nail polish remover wipes with aloe vera 60 pcs
Hartmann Bel®
Bel Beauty nail polish remover wipes with aloe vera 60 pcs
Code: 2508907
Code sup.: 902998
EAN: 4046871011932
 
3.36 EUR
0.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your nails gentle and effective care with Bel Beauty nail polish remover wipes with aloe vera.
Nivea Creme Aloe Caring Shower Gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe Caring Shower Gel, 750 ml
Code: 2507271
Code sup.: 794967
EAN: 4005900648181
 
5.30 EUR
7.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wrap yourself in gentle foam and fresh fragrance. The aloe vera formulation pampers the skin and turns every shower into a small relaxing ritual - NIVEA Caring Shower Gel for the feeling of hydrated skin.
Dishwashing Liquid Sensitive Aloe Vera and Jasmine, 900 ml
Jar
Dishwashing Liquid Sensitive Aloe Vera and Jasmine, 900 ml
Code: 2005736
Code sup.: 735075
EAN: 8001090975065
100%
2.82 EUR
3.13EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Strong on dirt, gentle on hands - Dishwashing Liquid you can rely on. With a pleasant floral scent, it uncompromisingly removes even baked-on food residues and grease.
Mitia Aloe & Milk liquid soap, 500 ml
Tomil® Mitia
Mitia Aloe & Milk liquid soap, 500 ml
Code: 55365
Code sup.: 787026
EAN: 8595025813558
 
1.59 EUR
3.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
With Aloe Vera extract that soothes and regenerates the skin, and palm milk extracts with softening effects, helps to keep the skin soft and supple.
Fa Yoghurt Aloe Vera shower gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Yoghurt Aloe Vera shower gel, 250 ml
Code: 40329
Code sup.: 795593
EAN: 9000100289702
100%
1.76 EUR
7.04EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The especially light formulation with yogurt protein and Aloe Vera milk helps the skin to maintain its natural moisture while protecting it from drying out - for noticeably soft and smooth skin.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.