en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Ajax for floors and surfaces Floral Fiesta Spring Flowers universal cleaner, lily of the valley, 1 l
Ajax
Ajax for floors and surfaces Floral Fiesta Spring Flowers universal cleaner, lily of the valley, 1 l
Code: 07261
Code sup.: 700311
EAN: 5900273472939
100%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Leaves a scent in your home for up to several hours. Perfect cleanliness and radiant shine, along with a pleasant fresh scent of lily of the valley, will last even the next day after cleaning.
AKCE
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lagoon Flowers Universal Cleaner, Flowers, 1 l
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lagoon Flowers Universal Cleaner, Flowers, 1 l
Code: 47888
Code sup.: 700313
EAN: 5900273472908
90%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
It will leave a scent in your home for several hours. Perfect cleanliness and radiant shine, as well as a pleasant fresh floral fragrance, will last even the next day after cleaning.
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Veet
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Code: 2103233
Code sup.: 883045
EAN: 5900627095883
 
6.22 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wax strips for face ideal for small and sensitive areas such as the upper lip, cheeks, and chin.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Natalie pickling cucumbers 1.5 g
Holman
Holman F1 Natalie pickling cucumbers 1.5 g
Code: 2300278
 
EAN: 8594039280318
 
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very suitable for cooler areas, we grow it in the field and in greenhouses. Resistance to mildew is
AKCE
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
Code: 2506573
Code sup.: 954617
EAN: 4006508146284
 
3.04 EUR
0.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Swirl® large waste bags are strong, durable, and can withstand almost any kind of waste.
Fino Power garbage bags, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 pcs
Fino
Fino Power garbage bags, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 pcs
Code: 2505024
Code sup.: 954420
EAN: 5201314932024
 
3.53 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Garbage bags with a volume of 120 l in a pack of 10, the dimensions of each bag are 77 × 110 cm, HDPE, bag thickness 40 microns.
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini nail polish 03 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini nail polish 03 5 ml
Code: 2500455
 
EAN: 4059729518958
 
0.95 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Mini nail polish Glossy Jelly from essence will bring great shine and a vibrant orange shade to your
AKCE
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 5 l
Balanim
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 5 l
Code: 2500854
Code sup.: 976064
EAN: 8591235068092
 
1.59 EUR
0.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The lightest clumping mineral litter. A natural, environmentally friendly, and completely safe product that can absorb and trap not only liquids but also undesirable accompanying odors.
Fino trash bags with handles, 60 L
Fino
Fino trash bags with handles, 60 L
Code: 2508044
Code sup.: 954519
EAN: 5201314198086
 
1.94 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical garbage bags with a capacity of 60 liters
Fino trash bags, 240 l, 45µm, 8 pcs
Fino
Fino trash bags, 240 l, 45µm, 8 pcs
Code: 2506504
Code sup.: 954693
EAN: 5900536263915
 
6.54 EUR
0.82EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quality and sturdy bags for larger waste.
Fino trash bags with handles, 10 L
Fino
Fino trash bags with handles, 10 L
Code: 2508039
Code sup.: 954516
EAN: 5201314198017
 
1.41 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Premium Aromatic are practical trash bags with a volume of 10 liters.
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 16 rolls
Linteo®
Linteo chamomile toilet paper, 3-ply, 20 meters, 16 rolls
Code: 2603012
Code sup.: 928021
EAN: 8594158373823
 
2.12 EUR
0.01EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Chamomile toilet paper Linteo in a convenient package.
BALTECH sodium hydroxide for drain cleaning, pearls, 500 g
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for drain cleaning, pearls, 500 g
Code: 2501541
Code sup.: 625906
EAN: 8591235074307
 
2.33 EUR
4.66EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide, lye, for cleaning drains and pipes, bleaching and dyeing textiles, degreasing baths, pearls. Not only for cleaning boilers, pipes, and drains.
AKCE
WC Meister Aktiv Kraft forest fragrance toilet block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft forest fragrance toilet block, 45 g
Code: 2501748
Code sup.: 721017
EAN: 4260418930931
 
0.95 EUR
21.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet hanger with blue water! Thanks to the cleaning agents and fragrances, the product perfectly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant scent.
Vaseline Healthy Bright Soap, 75 g
Vaseline®
Vaseline Healthy Bright Soap, 75 g
Code: 2501733
Code sup.: 834962
EAN: 8886467036989
 
0.53 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
Tesori d´Oriente Muschio Bianco Bath Foam, 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Muschio Bianco Bath Foam, 500 ml
Code: 1709143
Code sup.: 795361
EAN: 8008970011127
100%
4.59 EUR
9.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bath foam with the scent of white musk for soft and hydrated skin.
AKCE
BALsoft 2-ply paper towels 10 m, 2 rolls
BALsoft
BALsoft 2-ply paper towels 10 m, 2 rolls
Code: 2500979
Code sup.: 908066
EAN: 8591235090628
100%
0.70 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
BalSoft paper towels on a roll are multi-purpose, high-quality 2-ply towels for professional and everyday use. They clean and polish perfectly, do not leave streaks and do not lint.
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém contact adhesive, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém contact adhesive, 800 ml
Code: 62588
Code sup.: 501146
EAN: 5997272383137
 
11.99 EUR
14.99EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For contact bonding with very high strength. Especially for bonding leather, wood, rubber, textiles, metals, plywood, cardboard, and various materials made of hard plastics. For bonding insulation materials in areas exposed to higher temperatures.
Končící produkty
Happy light Birthday candle number 9 in a box
Happy light
Happy light Birthday candle number 9 in a box
Code: 37123
Code sup.: 07914
EAN: 8588003300195
 
0.49 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Birthday candle in the shape of number 9. ideal for birthday cake color: white 
Končící produkty
Mattel Monster Moshi toothbrush with a non-functional timer (2 types)
Mattel® Moshi Monsters
Mattel Monster Moshi toothbrush with a non-functional timer (2 types)
Code: 2009061
Code sup.: 48-00-48866-1
EAN: 0672935488668
100%
0.22 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The best for your children! Motivate your children to brush their teeth with professional dental hyg
Tesori d'Oriente Ayurveda aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Code: 2204522
Code sup.: 795286
EAN: 8008970050454
 
8.30 EUR
41.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Created as an aromatic fragrance for the home, it instantly releases intense and enveloping tones of Ayurvedic fragrance into the environment.
Tesori d'Oriente Muschio Bianco aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Muschio Bianco aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Code: 2204523
Code sup.: 795284
EAN: 8008970050430
 
8.30 EUR
41.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Natural rattan sticks diffuse fragrant oil into the air, offering up to eight weeks of lasting fragrance and creating a pleasant atmosphere of relaxation and comfort in all spaces.
Končící produkty
Bomb Cosmetics Bar Fur Real shampoo for glossy coat for dogs 95 g
Bomb Cosmetics
Bomb Cosmetics Bar Fur Real shampoo for glossy coat for dogs 95 g
Code: 2400178
Code sup.: 10002
EAN: 5037028275399
 
-
20.21EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Deeply nourishing blend of oatmeal extract, chamomile, and lavender essential oils that helps lock i
BALTECH technical gasoline P6402, plastic 700 ml
BALtech
BALTECH technical gasoline P6402, plastic 700 ml
Code: 2500036
Code sup.: 460132
EAN: 8591235071054
 
3.39 EUR
4.84EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Low-boiling hydrogenated gasoline Technical gasoline is intended for rough degreasing of metal objects, can be used in lighters and as fuel for gasoline pressure lamps.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.