en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
FINO Economy Trash Bags 35 l / 30 pcs
Fino
FINO Economy Trash Bags 35 l / 30 pcs
Code: 2501927
Code sup.: 954509
EAN: 5201314931102
 
0.92 EUR
0.03EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fino Economy 35 l – cost-effective bags for lighter waste in the household.
AKCE
Swirl Profi Heavy Duty Trash Bags 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl Profi Heavy Duty Trash Bags 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 pcs
Code: 2506574
Code sup.: 954618
EAN: 4008871216014
 
4.17 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Durable and strong bags for debris, e.g., for renovating apartments, houses, and other buildings.
Astra Superior Platinum, blades, pack of 5 pcs
Astra®
Astra Superior Platinum, blades, pack of 5 pcs
Code: 19937
Code sup.: 882305
EAN: 7702018007240
98%
0.70 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Astra Superior Platinum are double-sided replacement blades that have maintained their popularity for many years and are suitable for all classic razors.
Astra Superior Stainless, blades, package of 5 pcs
Astra®
Astra Superior Stainless, blades, package of 5 pcs
Code: 19935
Code sup.: 882307
EAN: 3014260264024
89%
0.70 EUR
0.14EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Astra Superior Stainless are double-sided replacement blades that have maintained their popularity for many years and are suitable for all classic razors for shaving.
BALTECH technical gasoline P6402, plastic 400 ml
BALtech
BALTECH technical gasoline P6402, plastic 400 ml
Code: 2501493
Code sup.: 460123
EAN: 8591235071047
 
2.47 EUR
6.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Low-boiling hydrogenated gasoline Technical gasoline is intended for heavy degreasing of metal objects, it can be used in lighters and as fuel for gasoline pressure lamps.
AKCE
Sunsil Toning Treatment for Blonde Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil Toning Treatment for Blonde Colore Al Top, 180 ml
Code: 2501569
Code sup.: 794665
EAN: 8710522889879
 
1.70 EUR
9.44EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Top-notch toning treatment for blonde, bleached, and lightened hair. With argan oil for visibly nourished and shiny hair.
AKCE
Sunsilk Toning Treatment for Chocolate Hair Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk Toning Treatment for Chocolate Hair Colore Al Top, 180 ml
Code: 2501571
Code sup.: 794666
EAN: 8710522889886
 
1.70 EUR
9.44EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensive toning treatment with color pigments that intensifies color and combats fading, correcting undesirable tones.
AKCE
Sunsilk mask for curly hair Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk mask for curly hair Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501576
Code sup.: 794657
EAN: 8717163720189
 
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For defined and elastic curls. No frizz. The formula with argan oil is ideal for straight, frizzy, and dry hair, repairing damage and detangling hair to provide you with perfect smoothness without frizz every day.
AKCE
Sunsilk Conditioner for Smooth Hair Liscio Perfetto, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk Conditioner for Smooth Hair Liscio Perfetto, 200 ml
Code: 2501563
Code sup.: 794651
EAN: 8720182543851
 
2.47 EUR
12.35EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula, enriched with a magical trio of ingredients. For straight hair!
APEKO D2 waterproof glue for wood and absorbent materials, 500 g
Apeko
APEKO D2 waterproof glue for wood and absorbent materials, 500 g
Code: 2501670
Code sup.: 500420
EAN: 8591235093681
 
3.96 EUR
7.92EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal water-based adhesive for wood with an extended setting time, quick drying, forming highly durable elastic joints.
AKCE
BALTECH water glass, for mixing fireclay adhesive mortar, 1 l
BALtech
BALTECH water glass, for mixing fireclay adhesive mortar, 1 l
Code: 2501735
Code sup.: 461505
EAN: 8591235074659
 
1.94 EUR
1.94EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
As a basic binder for mixing fireclay adhesive mortar for construction, embedding fireclay elements, and repairing stoves, fireplaces, and other types of heating appliances.
Tesori d'Oriente Hammam aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Hammam aroma diffuser with rattan sticks, 200 ml
Code: 2204521
Code sup.: 795285
EAN: 8008970050447
 
8.30 EUR
41.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Natural rattan sticks disperse the fragrant oil into the air, offering up to eight weeks of continuous fragrance and creating a pleasant atmosphere of relaxation and well-being in all spaces.
Gillette Mach3 Replacement Cartridges, 5 pcs
Gillette®
Gillette Mach3 Replacement Cartridges, 5 pcs
Code: 2105562
Code sup.: 882010
EAN: 7702018552313
 
10.60 EUR
2.12EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement cartridges for Gillette Mach3 razor.
AKCE
Tesori d´Oriente Body Cream Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Body Cream Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Code: 2210199
Code sup.: 795385
EAN: 8008970003603
 
2.47 EUR
8.23EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Velvety body cream Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus with extracts of blue lily and papyrus milk. Rich and silky texture that absorbs quickly, leaves no greasy film, and brightens the skin.
Gillette Fusion, replacement blades, package of 4 pieces
Gillette®
Gillette Fusion, replacement blades, package of 4 pieces
Code: 47902
Code sup.: 882002
EAN: 7702018866984
100%
13.08 EUR
3.27EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement blades for the Gillette Fusion men’s razor give a new dimension to what you expect from shaving. It is designed to provide optimal performance from both sides of its unique blades.
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 700 ml
BALtech
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 700 ml
Code: 2500039
Code sup.: 460538
EAN: 8591235071115
 
2.79 EUR
3.99EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical alcohol for diluting alcohol coatings, for cleaning, and in alcohol stoves. Composition: mixture - denatured ethanol, petroleum, and low-boiling hydrogenated benzene.
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 400 ml
BALtech
BALTECH technical alcohol P6413, plastic 400 ml
Code: 2501761
Code sup.: 460541
EAN: 8591235071108
 
2.08 EUR
5.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Technical alcohol for diluting alcoholic coatings, for cleaning, and for use in alcohol stoves. Composition: mixture - denatured ethanol, kerosene, and low-boiling hydrogenated benzene.
Ajax for floors and surfaces Floral Fiesta Spring Flowers universal cleaner, lily of the valley, 1 l
Ajax
Ajax for floors and surfaces Floral Fiesta Spring Flowers universal cleaner, lily of the valley, 1 l
Code: 07261
Code sup.: 700311
EAN: 5900273472939
100%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Leaves a scent in your home for up to several hours. Perfect cleanliness and radiant shine, along with a pleasant fresh scent of lily of the valley, will last even the next day after cleaning.
AKCE
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lagoon Flowers Universal Cleaner, Flowers, 1 l
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Floral Fiesta Lagoon Flowers Universal Cleaner, Flowers, 1 l
Code: 47888
Code sup.: 700313
EAN: 5900273472908
90%
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
It will leave a scent in your home for several hours. Perfect cleanliness and radiant shine, as well as a pleasant fresh floral fragrance, will last even the next day after cleaning.
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Veet
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Code: 2103233
Code sup.: 883045
EAN: 5900627095883
 
6.22 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wax strips for face ideal for small and sensitive areas such as the upper lip, cheeks, and chin.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Holman F1 Natalie pickling cucumbers 1.5 g
Holman
Holman F1 Natalie pickling cucumbers 1.5 g
Code: 2300278
 
EAN: 8594039280318
 
0.35 EUR
175EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very suitable for cooler areas, we grow it in the field and in greenhouses. Resistance to mildew is
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini nail polish 03 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini nail polish 03 5 ml
Code: 2500455
 
EAN: 4059729518958
 
0.95 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Mini nail polish Glossy Jelly from essence will bring great shine and a vibrant orange shade to your
AKCE
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 5 l
Balanim
BALANIM Packa natural clumping litter for pets, 5 l
Code: 2500854
Code sup.: 976064
EAN: 8591235068092
 
1.59 EUR
0.32EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The lightest clumping mineral litter. A natural, environmentally friendly, and completely safe product that can absorb and trap not only liquids but also undesirable accompanying odors.
AKCE
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
151 Products - Swirl®
Swirl large waste bags 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 pcs
Code: 2506573
Code sup.: 954617
EAN: 4006508146284
 
3.04 EUR
0.3EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Swirl® large waste bags are strong, durable, and can withstand almost any kind of waste.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.