en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Sunsilk Conditioner for Frizzy Hair Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk Conditioner for Frizzy Hair Ricci Da Sogno, 200 ml
Code: 2501557
Code sup.: 794650
EAN: 8720182540621
 
2.47 EUR
12.35EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula, enriched with a magical trio of ingredients. For frizzy and damaged hair!
BALCARE glass nail file antibacterial surface, 14 cm
BALcare
BALCARE glass nail file antibacterial surface, 14 cm
Code: 2501635
Code sup.: 966593
EAN: 8591235094091
 
2.47 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The antibacterial glass nail file BALCARE with antibactif treatment from Crystal Bohemia (formerly Blažek Glass) represents a revolutionary innovation in nail care.
APEKO liquid wallpaper glue, 1 l
Apeko
APEKO liquid wallpaper glue, 1 l
Code: 2501668
Code sup.: 500835
EAN: 8595073023220
 
1.55 EUR
1.55EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glue for wallpapering reflective, paper, and PVC wallpapers with a paper backing in interiors on wood, metal, concrete, plaster, agglomerated wood materials, and similar substrates.
AKCE
PATTEX Chemoprén Universal Contact Adhesive, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Universal Contact Adhesive, 300 ml
Code: 62276
Code sup.: 501124
EAN: 5997272382482
 
4.91 EUR
16.37EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For universal contact bonding of various - absorbent and non-absorbent - materials, such as wood, plastics, rubber, leather, sheet metal, glass, cork, cardboard and many
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Dipro Wooden Skewers for Sausages 100 Pieces
DIPRO Proseč®
Dipro Wooden Skewers for Sausages 100 Pieces
Code: 20209
Code sup.: 5-171-000107
EAN: 8595067400143
93%
0.33 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
wooden skewers for sausages lime wood suitable for any operation 100 pieces total length 30 cm
AKCE
Sunsilk Smooth Hair Mask Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk Smooth Hair Mask Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501578
Code sup.: 794655
EAN: 8717163720165
 
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For straight hair, frizz-free. With argan oil.
AKCE
Sunsilk mask for dry hair Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk mask for dry hair Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501577
Code sup.: 794658
EAN: 8000770400255
 
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ideal for dry and tired hair! The formula with avocado oil and Aloe Vera is perfect for dry and tired hair.
AKCE
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501574
Code sup.: 794659
EAN: 8710522868683
 
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensive treatment for fragile hair, strength against breakage with 98% natural origin ingredients. 0% silicones, dyes, mineral oils.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Code: 2501603
Code sup.: 834957
EAN: 8886467061691
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Active Dry Men – long-lasting roll-on deodorant for freshness and protection all day.
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Code: 2501600
Code sup.: 834959
EAN: 8886467061660
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Derma Care – gentle roll-on deodorant with moisturizing care for sensitive underarm skin.
Evidur Gardinen Reinweiss – Powder for White Curtains 600 g
Evidur
Evidur Gardinen Reinweiss – Powder for White Curtains 600 g
Code: 2501651
Code sup.: 762542
EAN: 4012400520503
 
3.36 EUR
5.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Evidur Gardinen Reinweiss is a laundry powder for white curtains and delicate fabrics. It removes graying, dust, and nicotine, restoring the whiteness of fabrics as early as 30 °C. Contains brighteners for long-lasting whiteness. The 600 g packaging is enough for 10 washes.
BALTECH hydrogen peroxide, 10 %, 100 g
BALtech
BALTECH hydrogen peroxide, 10 %, 100 g
Code: 2501723
Code sup.: 466110
EAN: 8591235074567
 
1.66 EUR
16.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hydrogen peroxide is one of the most versatile things you can have at home. It can be used for cleaning and bleaching, but primarily it is used for disinfection.
BALhome smoking matches
BALhome
BALhome smoking matches
Code: 2501750
Code sup.: 990201
EAN: 8595232020015
 
0.04 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matches, also known as wooden matches, are elongated pieces of wood with an ignitable substance at the end of the stick, which ignites due to friction. Matches featuring the design BARVY A LAKY HOSTIVAŘ.
Nivea Double Effect Antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Double Effect Antiperspirant, 150 ml
Code: 52287
Code sup.: 835157
EAN: 4005808735495
 
3.53 EUR
23.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy soft and smooth underarms combined with up to 48-hour protection against sweating. Reach for an effective solution with a gentle fragrance - NIVEA Antiperspirant Spray Double Effect.
Končící produkty
Aglo Cork Stopper 38 x 23 mm
Korková zátka
Aglo Cork Stopper 38 x 23 mm
Code: 40068
Code sup.: 5440003
EAN: 2161
100%
0.04 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Megacork can be used for wine storage, as it is suitable for long-term aging in the bottle (up to 4
Končící produkty
Plastic bucket, without spout, mixed colors, 5 l
Clanax®
Plastic bucket, without spout, mixed colors, 5 l
Code: 1706906
Code sup.: 596321
EAN: 8590786225084
100%
1.41 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bucket without spout made of high-quality and durable plastic. The bucket is made of sturdy plastic with a handle and has a volume of 5 l, mixed colors, supplied according to stock availability.
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
BALhome
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
Code: 2501197
Code sup.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dish sponges with an abrasive layer in yellow color. Dish sponges, PU, effective washing of plates and pots, with green scouring pad.
AKCE
BALhome floor cloth 60 × 70 cm, orange
BALhome
BALhome floor cloth 60 × 70 cm, orange
Code: 2501754
Code sup.: 588313
EAN: 8591235088366
100%
0.92 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floor cloth suitable for cleaning all types of floors in the household. It is very absorbent due to its high viscose content.
AKCE
Ajax for Floors and Surfaces Boost Baking Soda Lemon Universal Cleaner, 1 l
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Boost Baking Soda Lemon Universal Cleaner, 1 l
Code: 1801545
Code sup.: 700307
EAN: 8718951190160
 
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleans deeply, perfectly, and gently without effort and rinsing, surfaces are shiny and streak-free.
Tesori d´Oriente fabric perfume Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente fabric perfume Ayurveda, 250 ml
Code: 2210194
Code sup.: 795392
EAN: 8008970051970
 
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Italian novelty! Concentrated fabric perfume Tesori d´Oriente Hammam gives laundry a unique intense long-lasting freshness.
Tesori d´Oriente Laundry Perfume Hammam, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Laundry Perfume Hammam, 250 ml
Code: 2210196
Code sup.: 795393
EAN: 8008970051956
100%
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Oriental floral fragrance adorned with warm notes of argan oil. The perfume penetrates deeply into the fibers, keeping the laundry fresh and fragrant for a very long time.
Tesori d´Oriente laundry perfume Byzantium, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente laundry perfume Byzantium, 250 ml
Code: 2210195
Code sup.: 795391
EAN: 8008970051963
 
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Italian novelty! The concentrated laundry perfume Tesori d´Oriente Byzantium gives your laundry a unique, intense and long-lasting fragrance.
AKCE
Balhome Baking Soda Technical 1 kg
BALhome
Balhome Baking Soda Technical 1 kg
Code: 2501759
Code sup.: 935073
EAN: 8591235100723
 
2.82 EUR
2.82EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Balhome Baking Soda is a versatile natural helper suitable for various uses in the household and kitchen.
Zewa Deluxe Camomile Comfort 3-layer toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Zewa
Zewa Deluxe Camomile Comfort 3-layer toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Code: 87708
Code sup.: 928941
EAN: 7322540055344
98%
3.36 EUR
0.02EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
White 3-layer toilet paper with a fresh green print and a real chamomile scent.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.