en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Glanz Meister dishwasher tablets All in 1 – 90 pcs
Glanz Meister
Glanz Meister dishwasher tablets All in 1 – 90 pcs
Code: 2501529
Code sup.: 761317
EAN: 4260418935554
 
7.77 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Powerful All in 1 tablets for brilliantly clean dishes and dishwasher protection.
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Code: 2501598
Code sup.: 834955
EAN: 8886467061714
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Active Fresh – antiperspirant roll-on with 48-hour protection against sweating and a fresh scent.
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Code: 2501602
Code sup.: 834960
EAN: 8886467061684
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Hydra Essential – deodorant with moisturizing care for soft and fresh underarm skin.
Vaseline Double Invisible deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Double Invisible deodorant 50 ml
Code: 2501601
Code sup.: 834958
EAN: 8886467061677
 
2.65 EUR
53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Double Invisible – roll-on antiperspirant with 48-hour protection against white and yellow stains.
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém Contact Adhesive, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém Contact Adhesive, 300 ml
Code: 61214
Code sup.: 501144
EAN: 5997272383113
80%
5.62 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For contact bonding with very high strength. Especially suitable for bonding leather, wood, rubber, textiles, metals, plywood, cardboard, and various materials made of hard plastics. For bonding insulation materials in areas exposed to higher temperatures.
AKCE
PATTEX Chemoprén Universal Contact Adhesive, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Universal Contact Adhesive, 800 ml
Code: 62277
Code sup.: 501126
EAN: 9000101169690
 
10.57 EUR
13.21EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For universal contact bonding of various - porous and non-porous - materials, such as wood, plastics, rubber, leather, metal, glass, cork, cardboard, and many
AKCE
BALTECH water glass, for mixing fireclay adhesive mortar, 500 ml
BALtech
BALTECH water glass, for mixing fireclay adhesive mortar, 500 ml
Code: 2500053
Code sup.: 461500
EAN: 8591235074703
 
1.41 EUR
2.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
As a basic binder for mixing fireclay adhesive mortar for construction, embedding fireclay elements, and repairing stoves, fireplaces, and other types of heating appliances.
AKCE
Sunsilk mask for shiny hair Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk mask for shiny hair Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501579
Code sup.: 794656
EAN: 8717163720172
100%
2.82 EUR
15.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The formula with the Shine complex is ideal for dull and damaged hair, eliminating visible damage and providing extra shiny hair without frizz every day.
AKCE
Sunsilk Conditioner for Dry Hair Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk Conditioner for Dry Hair Morbidi E Luminosi, 200 ml
Code: 2501561
Code sup.: 794652
EAN: 8720182543868
 
2.47 EUR
12.35EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula, enriched with a magical trio of ingredients. For dry hair!
AKCE
Sunsilk Conditioner for Frizzy Hair Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk Conditioner for Frizzy Hair Ricci Da Sogno, 200 ml
Code: 2501557
Code sup.: 794650
EAN: 8720182540621
 
2.47 EUR
12.35EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula, enriched with a magical trio of ingredients. For frizzy and damaged hair!
BALCARE glass nail file antibacterial surface, 14 cm
BALcare
BALCARE glass nail file antibacterial surface, 14 cm
Code: 2501635
Code sup.: 966593
EAN: 8591235094091
 
2.47 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The antibacterial glass nail file BALCARE with antibactif treatment from Crystal Bohemia (formerly Blažek Glass) represents a revolutionary innovation in nail care.
APEKO liquid wallpaper glue, 1 l
Apeko
APEKO liquid wallpaper glue, 1 l
Code: 2501668
Code sup.: 500835
EAN: 8595073023220
 
1.55 EUR
1.55EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glue for wallpapering reflective, paper, and PVC wallpapers with a paper backing in interiors on wood, metal, concrete, plaster, agglomerated wood materials, and similar substrates.
AKCE
Gillette Mach3 replacement heads 4pcs
Gillette®
Gillette Mach3 replacement heads 4pcs
Code: 2601136
Code sup.: 882014
EAN: 4987176235381
 
7.42 EUR
1.86EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Gillette Mach3 replacement heads are equipped with three exceptionally durable blades that provide up to 15 comfortable shaves with one head. They are fully compatible with all Mach3 handles. The package contains 4 pieces of replacement heads.
Tesori d´Oriente scented candle Fior di Loto, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente scented candle Fior di Loto, 200 g
Code: 2210322
Code sup.: 795397
EAN: 8008970043715
 
7.77 EUR
38.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aromatic scented candle Tesori d´Oriente Fior di Loto, made from high-quality waxes and essential oils, will fragrance your home and create a pleasant and relaxed atmosphere.
BALsoft Rolltex, textile towels, 15 meters, 38 pieces
BALsoft
BALsoft Rolltex, textile towels, 15 meters, 38 pieces
Code: 2500318
Code sup.: 908100
EAN: 8591235077902
 
3 EUR
0.2EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Multipurpose practical textile towels for professional and everyday use. The towels are strong and durable, suitable for both dry and wet use. They clean and polish perfectly, leaving no streaks.
Nivea Double Effect Antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Double Effect Antiperspirant, 150 ml
Code: 52287
Code sup.: 835157
EAN: 4005808735495
 
3.53 EUR
23.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy soft and smooth underarms combined with up to 48-hour protection against sweating. Reach for an effective solution with a gentle fragrance - NIVEA Antiperspirant Spray Double Effect.
Končící produkty
Aglo Cork Stopper 38 x 23 mm
Korková zátka
Aglo Cork Stopper 38 x 23 mm
Code: 40068
Code sup.: 5440003
EAN: 2161
100%
0.04 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Megacork can be used for wine storage, as it is suitable for long-term aging in the bottle (up to 4
Končící produkty
Plastic bucket, without spout, mixed colors, 5 l
Clanax®
Plastic bucket, without spout, mixed colors, 5 l
Code: 1706906
Code sup.: 596321
EAN: 8590786225084
100%
1.41 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bucket without spout made of high-quality and durable plastic. The bucket is made of sturdy plastic with a handle and has a volume of 5 l, mixed colors, supplied according to stock availability.
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
BALhome
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
Code: 2501197
Code sup.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dish sponges with an abrasive layer in yellow color. Dish sponges, PU, effective washing of plates and pots, with green scouring pad.
AKCE
BALhome floor cloth 60 × 70 cm, orange
BALhome
BALhome floor cloth 60 × 70 cm, orange
Code: 2501754
Code sup.: 588313
EAN: 8591235088366
100%
0.92 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floor cloth suitable for cleaning all types of floors in the household. It is very absorbent due to its high viscose content.
AKCE
BALTECH flaxseed oil 1 l
BALtech
BALTECH flaxseed oil 1 l
Code: 2501633
Code sup.: 260092
EAN: 8591235096132
 
7.39 EUR
7.39EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALTECH FLAXSEED OIL BALTECH is a traditional impregnating oil treatment for wood with high weather resistance, excellent moisture penetration resistance, mechanical durability, and easy coating revitalization.
WC Meister Aktiv Kraft Ocean Scent Toilet Block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft Ocean Scent Toilet Block, 45 g
Code: 2501649
Code sup.: 721016
EAN: 4260418930955
 
1.06 EUR
23.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet pendant with blue water! Thanks to the content of cleaning agents and fragrances, the product thoroughly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant mountain scent.
BALTECH Dr. Trubka Drain and Pipe Cleaner, 450 g
BALtech
BALTECH Dr. Trubka Drain and Pipe Cleaner, 450 g
Code: 2501661
Code sup.: 625951
EAN: 8591235076738
 
1.59 EUR
3.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Very powerful pipe and drain cleaner for every household, and due to its strength, also for industrial use.
BALsoft Roll950 2-ply paper towels, 182 m, 923 sheets, 1 roll
BALsoft
BALsoft Roll950 2-ply paper towels, 182 m, 923 sheets, 1 roll
Code: 2500308
Code sup.: 908065
EAN: 8591235063691
 
9.51 EUR
0.05EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
BalSoft paper towels on a roll are multipurpose, two-ply towels of the highest quality for professional and everyday use. They clean and polish perfectly, leaving no streaks and do not shed fibers.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.