en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
WC Meister gel Lime, 750 ml
WC Meister
WC Meister gel Lime, 750 ml
Code: 2501647
Code sup.: 721031
EAN: 4260418935943
 
1.41 EUR
1.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC Meister WC gel Lime is designed for regular toilet cleaning and dirt removal. It leaves the toilet clean and fresh with a pleasant lime scent.
AKCE
Wc Meister gel ocean, 750 ml
WC Meister
Wc Meister gel ocean, 750 ml
Code: 2501746
Code sup.: 721030
EAN: 4260418935950
 
1.41 EUR
1.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet cleaning agent. Removes stubborn deposits, limescale, and dirt. With a marine fragrance.
BALTECH sodium hydroxide for drain cleaning, pearls, 500 g
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for drain cleaning, pearls, 500 g
Code: 2501541
Code sup.: 625906
EAN: 8591235074307
 
2.33 EUR
4.66EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide, lye, for cleaning drains and pipes, bleaching and dyeing textiles, degreasing baths, pearls. Not only for cleaning boilers, pipes, and drains.
AKCE
WC Meister Aktiv Kraft forest fragrance toilet block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft forest fragrance toilet block, 45 g
Code: 2501748
Code sup.: 721017
EAN: 4260418930931
 
0.95 EUR
21.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet hanger with blue water! Thanks to the cleaning agents and fragrances, the product perfectly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant scent.
Vaseline Healthy Bright Soap, 75 g
Vaseline®
Vaseline Healthy Bright Soap, 75 g
Code: 2501733
Code sup.: 834962
EAN: 8886467036989
 
0.53 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
AKCE
BALsoft 2-ply paper towels 10 m, 2 rolls
BALsoft
BALsoft 2-ply paper towels 10 m, 2 rolls
Code: 2500979
Code sup.: 908066
EAN: 8591235090628
100%
0.70 EUR
0.35EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
BalSoft paper towels on a roll are multi-purpose, high-quality 2-ply towels for professional and everyday use. They clean and polish perfectly, do not leave streaks and do not lint.
Tesori d´Oriente Muschio Bianco Bath Foam, 500 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Muschio Bianco Bath Foam, 500 ml
Code: 1709143
Code sup.: 795361
EAN: 8008970011127
100%
4.59 EUR
9.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bath foam with the scent of white musk for soft and hydrated skin.
AKCE
BALsoft XXL 2-ply paper towels 50 m, 1 roll
BALsoft
BALsoft XXL 2-ply paper towels 50 m, 1 roll
Code: 2500305
Code sup.: 908067
EAN: 8591235090659
 
1.41 EUR
0.03EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
2-ply towels of the highest quality for professional and everyday use. 100% cellulose, unscented. 250 sheets / roll 50 m.
Končící produkty
Zemánek Hair Net Black 3 Pieces
Zemánek Bijou
Zemánek Hair Net Black 3 Pieces
Code: 2500897
 
EAN: 8590268098137
 
0.33 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Reliable protection and polished appearance every day. Black hair net by Zemánek is the ideal choice
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size S
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size S
Code: 2500980
Code sup.: 598665
EAN: 8591235093162
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Latex cleaning gloves BALhome made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size M
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size M
Code: 2500981
Code sup.: 598666
EAN: 8591235093186
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome latex cleaning gloves are made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size L
BALhome
BALhome latex cleaning gloves, yellow, size L
Code: 2500982
Code sup.: 598667
EAN: 8591235093209
 
0.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome latex cleaning gloves made from natural latex, very easy to put on and contain no powder inside.
Končící produkty
Lirene Hydrating Sun Emulsion SPF30 200 ml
Lirene
Lirene Hydrating Sun Emulsion SPF30 200 ml
Code: 2501110
 
EAN: 5900717311039
 
2.83 EUR
14.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Protect your skin from harmful sun rays while providing it with intense care. Lirene Hydrating Sun E
Glanz Meister rinse aid, 920 ml
Glanz Meister
Glanz Meister rinse aid, 920 ml
Code: 2501528
Code sup.: 761319
EAN: 4260418931525
 
2.47 EUR
2.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rinse aid with a new 3x stronger formula effectively prevents limescale buildup and polishes dishes.
Tesori d´Oriente scented candle Japanese Rituals, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente scented candle Japanese Rituals, 200 g
Code: 2210323
Code sup.: 795396
EAN: 8008970043739
 
7.77 EUR
38.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aromatic candle Tesori d'Oriente Japanese Rituals, made from high-quality wax and essential oils, will fill your home with fragrance and create a pleasant atmosphere.
Končící produkty
Artdeco Eyebrow Designer Pencil with Brush 6 Medium Blonde 1 g
Artdeco
Artdeco Eyebrow Designer Pencil with Brush 6 Medium Blonde 1 g
Code: 2301149
Code sup.: 281.6
EAN: 4052136212662
 
12.52 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Find everything you need for perfectly shaped brows in a single pencil! Draw the outline of your bro
Lux Soap Bright Impress 80 g
Lux
Lux Soap Bright Impress 80 g
Code: 2500058
Code sup.: 834945
EAN: 8886467064432
100%
0.60 EUR
7.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle and luxurious soap that envelops your skin in a pleasant and long-lasting floral aroma.
BALTECH summer washer fluid, 3 l
BALtech
BALTECH summer washer fluid, 3 l
Code: 2500586
Code sup.: 481209
EAN: 8591235077865
 
1.62 EUR
0.54EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Proven cleaning liquid for all types of vehicle washers. Protects washer systems from corrosion. Prevents light, heat, and mechanical wear of rubber components.
AKCE
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, liquid, 1 l
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, liquid, 1 l
Code: 2501542
Code sup.: 625909
EAN: 8591235077070
100%
3 EUR
3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide, lye, for cleaning drains and pipes, bleaching and dyeing textiles, degreasing baths. Not only for cleaning boilers, pipes, and drains.
Vaseline Soap Total Moisture, 75 g
Vaseline®
Vaseline Soap Total Moisture, 75 g
Code: 2501734
Code sup.: 834963
EAN: 8886467036996
 
0.53 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
AKCE
Lux Maryna treatment and moisturizing face cream, 75 ml
Maryna
Lux Maryna treatment and moisturizing face cream, 75 ml
Code: 60083
Code sup.: 821003
EAN: 8720181014710
98%
1.41 EUR
18.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Maryna cream enriched with natural almond oil. It cares and hydrates, pampering and richly nourishing your skin.
Vaseline Healthy Bright Soap, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline Healthy Bright Soap, 3x 75 g
Code: 2501596
Code sup.: 834964
EAN: 8886467060854
 
1.59 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
WC Meister Aktiv Kraft Exotic Flowers Toilet Block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft Exotic Flowers Toilet Block, 45 g
Code: 2501648
Code sup.: 721018
EAN: 4260418930924
 
1.06 EUR
23.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet hanger with blue water color! Thanks to the cleaning agents and fragrances, the product perfectly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant scent.
BALTECH Ammonia Solution 25 %, Technical, 450 g
BALtech
BALTECH Ammonia Solution 25 %, Technical, 450 g
Code: 2501675
Code sup.: 466146
EAN: 8591235076158
 
2.01 EUR
4.47EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ammonia solution is used for cleaning, etching, and other technical purposes. Technical ammonia solution is a solution of synthetic ammonia in water.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.