en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
BALhome non-woven floor cloth 50 × 60 cm, unwrapped, white
BALhome
BALhome non-woven floor cloth 50 × 60 cm, unwrapped, white
Code: 2501204
Code sup.: 588311
EAN: 8591235088304
 
0.88 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floor cloth suitable for cleaning all types of floors in the household. It is highly absorbent due to the cotton content.
BALhome quick cloth 32 × 38 cm, yellow, 1 pc
BALhome
BALhome quick cloth 32 × 38 cm, yellow, 1 pc
Code: 2501203
Code sup.: 588657
EAN: 8591235088274
 
0.21 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal cloth suitable for cleaning all surfaces in the home. Suitable for use wet or dry. The package contains 1 pc.
BALhome board sponge, mix of colors, 1 pcs
BALhome
BALhome board sponge, mix of colors, 1 pcs
Code: 2501198
Code sup.: 591670
EAN: 8591235087833
 
0.88 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
School board sponge with dimensions of 18 × 11 × 5 cm and medium pores. Various colors depending on stock availability without the option to choose.
Tesori d'Oriente Lotus Flower and Shea Perfumed Soap, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Lotus Flower and Shea Perfumed Soap, 300 ml
Code: 1710395
Code sup.: 795282
EAN: 8008970039961
100%
2.29 EUR
7.63EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Italian liquid soap will provide you with a sensual floral scent. It intensely softens and moisturizes the skin of the hands, face, and the entire body.
AKCE
Lux Maryna treatment and moisturizing face cream, 75 ml
Maryna
Lux Maryna treatment and moisturizing face cream, 75 ml
Code: 60083
Code sup.: 821003
EAN: 8720181014710
98%
1.41 EUR
18.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Maryna cream enriched with natural almond oil. It cares and hydrates, pampering and richly nourishing your skin.
Končící produkty
Lirene SC SOS Body Lotion After Sun 150 ml
Lirene
Lirene SC SOS Body Lotion After Sun 150 ml
Code: 2303991
 
EAN: 5900717316041
Guarantee 6/2026
0.67 EUR
4.47EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
SOS body lotion after sun from Lirene long-lasting calms and hydrates. It contains D-panthenol, whic
Vaseline Healthy Bright Soap, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline Healthy Bright Soap, 3x 75 g
Code: 2501596
Code sup.: 834964
EAN: 8886467060854
 
1.59 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
WC Meister Aktiv Kraft Exotic Flowers Toilet Block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft Exotic Flowers Toilet Block, 45 g
Code: 2501648
Code sup.: 721018
EAN: 4260418930924
 
1.06 EUR
23.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet hanger with blue water color! Thanks to the cleaning agents and fragrances, the product perfectly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant scent.
BALTECH Ammonia Solution 25 %, Technical, 450 g
BALtech
BALTECH Ammonia Solution 25 %, Technical, 450 g
Code: 2501675
Code sup.: 466146
EAN: 8591235076158
 
2.01 EUR
4.47EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ammonia solution is used for cleaning, etching, and other technical purposes. Technical ammonia solution is a solution of synthetic ammonia in water.
AKCE
WC Meister Alpen Frish toilet hang, 45 g
WC Meister
WC Meister Alpen Frish toilet hang, 45 g
Code: 2501744
Code sup.: 721019
EAN: 4260418931693
 
0.95 EUR
21.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet pendant with blue water color! Thanks to the cleaning agents and fragrances, the product perfectly cleans the toilet, refreshes it, and leaves a very pleasant mountain scent.
Tesori d Oriente Muschio Bianco concentrated linen perfume 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d Oriente Muschio Bianco concentrated linen perfume 250 ml
Code: 2210197
Code sup.: 795390
EAN: 8008970051949
100%
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Muschio Bianco daruje prádlu jedinečnou intenzivní dlouhotrvající vůni. Nezaměnitelné tóny bílého pižma obklopí prádlo jemným pohlazením.
BALTECH Ammonia Solution 25%, technical, 900 g
BALtech
BALTECH Ammonia Solution 25%, technical, 900 g
Code: 2500514
Code sup.: 466148
EAN: 8591235076202
 
2.58 EUR
2.87EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ammonia solution is used for cleaning, etching, and other technical purposes. Technical ammonia solution is a solution of synthetic ammonia in water.
Vaseline Total Moisture Soap, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline Total Moisture Soap, 3x 75 g
Code: 2501597
Code sup.: 834965
EAN: 8886467060861
 
1.59 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, pecks, 1 kg
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, pecks, 1 kg
Code: 2501756
Code sup.: 625908
EAN: 8591235077049
 
4.38 EUR
4.38EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide, lye, for cleaning drains and pipes, bleaching and dyeing textiles, degreasing baths, pearls. Not only for cleaning boilers, pipes and drains.
AKCE
BALTECH sodium hydroxide for drain cleaning, pearls, 1 kg
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for drain cleaning, pearls, 1 kg
Code: 2501758
Code sup.: 625907
EAN: 8591235074338
100%
3.18 EUR
3.18EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide (lye) for cleaning drains and pipes, bleaching and coloring textiles, degreasing baths, pearls.
Končící produkty
Niteola rubber gloves size S/7 1 pair, after expiration
Niteola®
Niteola rubber gloves size S/7 1 pair, after expiration
Code: 2401119
Code sup.: NL700S
EAN: 8594158378675
100%
0.22 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Niteola latex gloves size M/8 are made from fine latex and cotton flakes instead of powder. They are
BALhome Woven Cleaning Cloth, 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Woven Cleaning Cloth, 60 × 60 cm
Code: 2501755
Code sup.: 588303
EAN: 8591235088892
 
1.94 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Woven cleaning cloth measuring 60 × 60 cm. High-quality durable cleaning cloth for floors, woven, light. High absorbency.
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets, 30 pcs
Jar
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets, 30 pcs
Code: 2601052
Code sup.: 750260
EAN: 8006530121729
 
8.84 EUR
0.29EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets help remove common dirt from dishes when washing in a dishwasher. The pre-measured capsule makes dosing the detergent easier.
Končící produkty
Lima Plastic Lid for Glass Lamps Diameter 5.9 cm Various Colors
Lima®
Lima Plastic Lid for Glass Lamps Diameter 5.9 cm Various Colors
Code: 55455
 
EAN: 4131
 
0.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Plastic lid for glass lamps, diameter 5.9 cm. plastic 5.9 cm color will be sent based on stock
BALhome Quick Cloth 32 × 38 cm, pink, 1 pc
BALhome
BALhome Quick Cloth 32 × 38 cm, pink, 1 pc
Code: 2501202
Code sup.: 588656
EAN: 8591235088243
 
0.21 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal cloth suitable for cleaning all surfaces in the household. Suitable for use wet or dry. The package contains 1 pc.
Končící produkty
Predator Junior insect repellent for children from 3 months, 90 ml
Predator
Predator Junior insect repellent for children from 3 months, 90 ml
Code: 2500985
Code sup.: 675647
EAN: 8595117103833
 
4.59 EUR
51EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Insect repellent in a compact package against all types of mosquitoes and ticks designed for use in Central European climates. Suitable for children from 3 months and for people with sensitive skin.
Končící produkty
Cork stopper for demi-john 32 x 55 x 50 mm, 50 l
Korková zátka
Cork stopper for demi-john 32 x 55 x 50 mm, 50 l
Code: 04894
Code sup.: 5480026
EAN: 2551
 
0.68 EUR
0.68EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cork is a remarkable material. Besides its versatility – countless possibilities of use and decorati
AKCE
BALhome Gastro sponge for dishes blue 4+1 pcs
BALhome
BALhome Gastro sponge for dishes blue 4+1 pcs
Code: 2500366
Code sup.: 591679
EAN: 8591235087895
 
1.20 EUR
0.24EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sponges with a high-quality abrasive layer and a protective element for hands and nails, PU sponge for dishes, effective washing of plates and pots, extra large.
BALhome Petra woven cleaning cloth, gray-striped, 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Petra woven cleaning cloth, gray-striped, 60 × 60 cm
Code: 2500660
Code sup.: 588282
EAN: 8591235088885
 
1.94 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
A cloth suitable for cleaning all types of floors in the household, highly absorbent due to its cotton content, size 50 x 60 cm. Suitable for any household.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.