en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Končící produkty
Lirene Hydrating Sun Emulsion SPF30 200 ml
Lirene
Lirene Hydrating Sun Emulsion SPF30 200 ml
Code: 2501110
 
EAN: 5900717311039
 
2.83 EUR
14.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Protect your skin from harmful sun rays while providing it with intense care. Lirene Hydrating Sun E
Glanz Meister rinse aid, 920 ml
Glanz Meister
Glanz Meister rinse aid, 920 ml
Code: 2501528
Code sup.: 761319
EAN: 4260418931525
 
2.47 EUR
2.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rinse aid with a new 3x stronger formula effectively prevents limescale buildup and polishes dishes.
Nivea Double Effect Antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Double Effect Antiperspirant, 150 ml
Code: 52287
Code sup.: 835157
EAN: 4005808735495
 
3.53 EUR
23.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy soft and smooth underarms combined with up to 48-hour protection against sweating. Reach for an effective solution with a gentle fragrance - NIVEA Antiperspirant Spray Double Effect.
Končící produkty
Aglo Cork Stopper 38 x 23 mm
Korková zátka
Aglo Cork Stopper 38 x 23 mm
Code: 40068
Code sup.: 5440003
EAN: 2161
100%
0.04 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Megacork can be used for wine storage, as it is suitable for long-term aging in the bottle (up to 4
Končící produkty
Plastic bucket, without spout, mixed colors, 5 l
Clanax®
Plastic bucket, without spout, mixed colors, 5 l
Code: 1706906
Code sup.: 596321
EAN: 8590786225084
100%
1.41 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bucket without spout made of high-quality and durable plastic. The bucket is made of sturdy plastic with a handle and has a volume of 5 l, mixed colors, supplied according to stock availability.
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
BALhome
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
Code: 2501197
Code sup.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dish sponges with an abrasive layer in yellow color. Dish sponges, PU, effective washing of plates and pots, with green scouring pad.
AKCE
BALhome floor cloth 60 × 70 cm, orange
BALhome
BALhome floor cloth 60 × 70 cm, orange
Code: 2501754
Code sup.: 588313
EAN: 8591235088366
100%
0.92 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floor cloth suitable for cleaning all types of floors in the household. It is very absorbent due to its high viscose content.
BALsoft Roll950 2-ply paper towels, 182 m, 923 sheets, 1 roll
BALsoft
BALsoft Roll950 2-ply paper towels, 182 m, 923 sheets, 1 roll
Code: 2500308
Code sup.: 908065
EAN: 8591235063691
 
9.51 EUR
0.05EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
BalSoft paper towels on a roll are multipurpose, two-ply towels of the highest quality for professional and everyday use. They clean and polish perfectly, leaving no streaks and do not shed fibers.
BALsoft Rolltex, textile towels, 39 meters, 100 sheets
BALsoft
BALsoft Rolltex, textile towels, 39 meters, 100 sheets
Code: 2500319
Code sup.: 908103
EAN: 8591235077872
 
7.60 EUR
0.19EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Versatile practical textile towels for professional and general use. The towels are strong and durable, suitable for use both dry and wet. They clean and polish perfectly, leaving no streaks.
Končící produkty
Astrid Sun Cooling Regenerative After-Sun Foam, 150 ml
Astrid
Astrid Sun Cooling Regenerative After-Sun Foam, 150 ml
Code: 2500943
Code sup.: 2500943
EAN: 8592297011040
 
2.59 EUR
17.27EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cooling regenerative after-sun foam with a high content of D-panthenol (10%) helps to soothe irritated skin especially after sun exposure. Provides a feeling of cooling refreshment, hydrates the skin for up to 48 hours.
AKCE
WC Meister gel Lime, 750 ml
WC Meister
WC Meister gel Lime, 750 ml
Code: 2501647
Code sup.: 721031
EAN: 4260418935943
 
1.41 EUR
1.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC Meister WC gel Lime is designed for regular toilet cleaning and dirt removal. It leaves the toilet clean and fresh with a pleasant lime scent.
AKCE
Wc Meister gel ocean, 750 ml
WC Meister
Wc Meister gel ocean, 750 ml
Code: 2501746
Code sup.: 721030
EAN: 4260418935950
 
1.41 EUR
1.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet cleaning agent. Removes stubborn deposits, limescale, and dirt. With a marine fragrance.
Zewa Deluxe Jasmine Blossom 3-ply toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Zewa
Zewa Deluxe Jasmine Blossom 3-ply toilet paper, 8 rolls, 19.3 m roll
Code: 98473
Code sup.: 928948
EAN: 7322541171753
98%
3.36 EUR
0.42EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
White 3-ply toilet paper ZEWA with an elegant ivory color and a gentle scent of blooming jasmine. Because of this, it has become a true favorite in many households.
AKCE
Ajax for Floors and Surfaces Boost Baking Soda Lemon Universal Cleaner, 1 l
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Boost Baking Soda Lemon Universal Cleaner, 1 l
Code: 1801545
Code sup.: 700307
EAN: 8718951190160
 
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleans deeply, perfectly, and gently without effort and rinsing, surfaces are shiny and streak-free.
AKCE
Balhome Baking Soda Technical 1 kg
BALhome
Balhome Baking Soda Technical 1 kg
Code: 2501759
Code sup.: 935073
EAN: 8591235100723
 
2.82 EUR
2.82EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Balhome Baking Soda is a versatile natural helper suitable for various uses in the household and kitchen.
Tesori d´Oriente fabric perfume Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente fabric perfume Ayurveda, 250 ml
Code: 2210194
Code sup.: 795392
EAN: 8008970051970
 
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Italian novelty! Concentrated fabric perfume Tesori d´Oriente Hammam gives laundry a unique intense long-lasting freshness.
Tesori d´Oriente Laundry Perfume Hammam, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Laundry Perfume Hammam, 250 ml
Code: 2210196
Code sup.: 795393
EAN: 8008970051956
100%
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Oriental floral fragrance adorned with warm notes of argan oil. The perfume penetrates deeply into the fibers, keeping the laundry fresh and fragrant for a very long time.
Tesori d´Oriente laundry perfume Byzantium, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente laundry perfume Byzantium, 250 ml
Code: 2210195
Code sup.: 795391
EAN: 8008970051963
 
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Italian novelty! The concentrated laundry perfume Tesori d´Oriente Byzantium gives your laundry a unique, intense and long-lasting fragrance.
BALTECH Ammonia Solution 25%, technical, 900 g
BALtech
BALTECH Ammonia Solution 25%, technical, 900 g
Code: 2500514
Code sup.: 466148
EAN: 8591235076202
 
2.58 EUR
2.87EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ammonia solution is used for cleaning, etching, and other technical purposes. Technical ammonia solution is a solution of synthetic ammonia in water.
Vaseline Total Moisture Soap, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline Total Moisture Soap, 3x 75 g
Code: 2501597
Code sup.: 834965
EAN: 8886467060861
 
1.59 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, pecks, 1 kg
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, pecks, 1 kg
Code: 2501756
Code sup.: 625908
EAN: 8591235077049
 
4.38 EUR
4.38EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide, lye, for cleaning drains and pipes, bleaching and dyeing textiles, degreasing baths, pearls. Not only for cleaning boilers, pipes and drains.
AKCE
BALTECH sodium hydroxide for drain cleaning, pearls, 1 kg
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for drain cleaning, pearls, 1 kg
Code: 2501758
Code sup.: 625907
EAN: 8591235074338
100%
3.18 EUR
3.18EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide (lye) for cleaning drains and pipes, bleaching and coloring textiles, degreasing baths, pearls.
Zewa Deluxe Delicate Care 3-ply toilet paper, 19.3 m, 8 rolls
Zewa
Zewa Deluxe Delicate Care 3-ply toilet paper, 19.3 m, 8 rolls
Code: 87709
Code sup.: 928942
EAN: 7322540313352
100%
3.36 EUR
0.42EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-ply toilet paper without fragrance.
Končící produkty
Baby Farlin Shaped Silicone Pacifier Porridge (L) for children from 12 months
Farlin®
Baby Farlin Shaped Silicone Pacifier Porridge (L) for children from 12 months
Code: 1902195
Code sup.: M-3-1
EAN: 8595055401473
 
0.57 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Check the silicone nipple before each use and stretch it in all directions. Dispose of it at the fir
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.