en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Tesori d'Oriente Lotus Flower and Shea Perfumed Soap, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Lotus Flower and Shea Perfumed Soap, 300 ml
Code: 1710395
Code sup.: 795282
EAN: 8008970039961
100%
2.29 EUR
7.63EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Italian liquid soap will provide you with a sensual floral scent. It intensely softens and moisturizes the skin of the hands, face, and the entire body.
Zewa Deluxe Delicate Care 3-ply toilet paper, 19.3 m, 8 rolls
Zewa
Zewa Deluxe Delicate Care 3-ply toilet paper, 19.3 m, 8 rolls
Code: 87709
Code sup.: 928942
EAN: 7322540313352
100%
3.36 EUR
0.42EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-ply toilet paper without fragrance.
Končící produkty
Baby Farlin Shaped Silicone Pacifier Porridge (L) for children from 12 months
Farlin®
Baby Farlin Shaped Silicone Pacifier Porridge (L) for children from 12 months
Code: 1902195
Code sup.: M-3-1
EAN: 8595055401473
 
0.57 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Check the silicone nipple before each use and stretch it in all directions. Dispose of it at the fir
Vileda Flex & Catch Replacement for Dust Mop 10 pcs
Vileda®
Vileda Flex & Catch Replacement for Dust Mop 10 pcs
Code: 2508975
Code sup.: 588709
EAN: 4023103252486
 
6.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vileda Flex & Catch Replacement for Dust Mop 10 pcs is a practical set of replacement wipes designed for the Vileda Flex & Catch dust mop.
Vileda Flex & Catch dust cloth with a long handle 93 cm
Vileda®
Vileda Flex & Catch dust cloth with a long handle 93 cm
Code: 2508973
Code sup.: 588707
EAN: 4023103257146
 
6.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Vileda Flex & Catch dust cloth with a long handle 93 cm is a practical helper for effective household cleaning.
Končící produkty
Artdeco Eyebrow Designer Pencil with Brush 6 Medium Blonde 1 g
Artdeco
Artdeco Eyebrow Designer Pencil with Brush 6 Medium Blonde 1 g
Code: 2301149
Code sup.: 281.6
EAN: 4052136212662
 
12.52 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Find everything you need for perfectly shaped brows in a single pencil! Draw the outline of your bro
Lux Soap Bright Impress 80 g
Lux
Lux Soap Bright Impress 80 g
Code: 2500058
Code sup.: 834945
EAN: 8886467064432
100%
0.60 EUR
7.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle and luxurious soap that envelops your skin in a pleasant and long-lasting floral aroma.
BALTECH summer washer fluid, 3 l
BALtech
BALTECH summer washer fluid, 3 l
Code: 2500586
Code sup.: 481209
EAN: 8591235077865
 
1.62 EUR
0.54EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Proven cleaning liquid for all types of vehicle washers. Protects washer systems from corrosion. Prevents light, heat, and mechanical wear of rubber components.
AKCE
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, liquid, 1 l
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, liquid, 1 l
Code: 2501542
Code sup.: 625909
EAN: 8591235077070
100%
3 EUR
3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide, lye, for cleaning drains and pipes, bleaching and dyeing textiles, degreasing baths. Not only for cleaning boilers, pipes, and drains.
Vaseline Soap Total Moisture, 75 g
Vaseline®
Vaseline Soap Total Moisture, 75 g
Code: 2501734
Code sup.: 834963
EAN: 8886467036996
 
0.53 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets, 30 pcs
Jar
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets, 30 pcs
Code: 2601052
Code sup.: 750260
EAN: 8006530121729
 
8.84 EUR
0.29EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets help remove common dirt from dishes when washing in a dishwasher. The pre-measured capsule makes dosing the detergent easier.
BALTECH Ammonia Solution 25%, technical, 900 g
BALtech
BALTECH Ammonia Solution 25%, technical, 900 g
Code: 2500514
Code sup.: 466148
EAN: 8591235076202
 
2.58 EUR
2.87EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ammonia solution is used for cleaning, etching, and other technical purposes. Technical ammonia solution is a solution of synthetic ammonia in water.
Vaseline Total Moisture Soap, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline Total Moisture Soap, 3x 75 g
Code: 2501597
Code sup.: 834965
EAN: 8886467060861
 
1.59 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, pecks, 1 kg
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, pecks, 1 kg
Code: 2501756
Code sup.: 625908
EAN: 8591235077049
 
4.38 EUR
4.38EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide, lye, for cleaning drains and pipes, bleaching and dyeing textiles, degreasing baths, pearls. Not only for cleaning boilers, pipes and drains.
AKCE
BALTECH sodium hydroxide for drain cleaning, pearls, 1 kg
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for drain cleaning, pearls, 1 kg
Code: 2501758
Code sup.: 625907
EAN: 8591235074338
100%
3.18 EUR
3.18EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide (lye) for cleaning drains and pipes, bleaching and coloring textiles, degreasing baths, pearls.
Končící produkty
Lima Plastic Lid for Glass Lamps Diameter 5.9 cm Various Colors
Lima®
Lima Plastic Lid for Glass Lamps Diameter 5.9 cm Various Colors
Code: 55455
 
EAN: 4131
 
0.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Plastic lid for glass lamps, diameter 5.9 cm. plastic 5.9 cm color will be sent based on stock
BALhome Quick Cloth 32 × 38 cm, pink, 1 pc
BALhome
BALhome Quick Cloth 32 × 38 cm, pink, 1 pc
Code: 2501202
Code sup.: 588656
EAN: 8591235088243
 
0.21 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal cloth suitable for cleaning all surfaces in the household. Suitable for use wet or dry. The package contains 1 pc.
Tesori d Oriente Muschio Bianco concentrated linen perfume 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d Oriente Muschio Bianco concentrated linen perfume 250 ml
Code: 2210197
Code sup.: 795390
EAN: 8008970051949
100%
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Muschio Bianco daruje prádlu jedinečnou intenzivní dlouhotrvající vůni. Nezaměnitelné tóny bílého pižma obklopí prádlo jemným pohlazením.
Končící produkty
Niteola rubber gloves size S/7 1 pair, after expiration
Niteola®
Niteola rubber gloves size S/7 1 pair, after expiration
Code: 2401119
Code sup.: NL700S
EAN: 8594158378675
100%
0.22 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Niteola latex gloves size M/8 are made from fine latex and cotton flakes instead of powder. They are
BALhome Woven Cleaning Cloth, 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Woven Cleaning Cloth, 60 × 60 cm
Code: 2501755
Code sup.: 588303
EAN: 8591235088892
 
1.94 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Woven cleaning cloth measuring 60 × 60 cm. High-quality durable cleaning cloth for floors, woven, light. High absorbency.
AKCE
Ajax for Floors and Surfaces Boost Baking Soda Lemon Universal Cleaner, 1 l
Ajax
Ajax for Floors and Surfaces Boost Baking Soda Lemon Universal Cleaner, 1 l
Code: 1801545
Code sup.: 700307
EAN: 8718951190160
 
1.06 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleans deeply, perfectly, and gently without effort and rinsing, surfaces are shiny and streak-free.
AKCE
Balhome Baking Soda Technical 1 kg
BALhome
Balhome Baking Soda Technical 1 kg
Code: 2501759
Code sup.: 935073
EAN: 8591235100723
 
2.82 EUR
2.82EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Balhome Baking Soda is a versatile natural helper suitable for various uses in the household and kitchen.
Tesori d´Oriente fabric perfume Ayurveda, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente fabric perfume Ayurveda, 250 ml
Code: 2210194
Code sup.: 795392
EAN: 8008970051970
 
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Italian novelty! Concentrated fabric perfume Tesori d´Oriente Hammam gives laundry a unique intense long-lasting freshness.
Tesori d´Oriente Laundry Perfume Hammam, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente Laundry Perfume Hammam, 250 ml
Code: 2210196
Code sup.: 795393
EAN: 8008970051956
100%
8.30 EUR
33.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Oriental floral fragrance adorned with warm notes of argan oil. The perfume penetrates deeply into the fibers, keeping the laundry fresh and fragrant for a very long time.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.