en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
BALTECH Ammonia Solution 25%, technical, 900 g
BALtech
BALTECH Ammonia Solution 25%, technical, 900 g
Code: 2500514
Code sup.: 466148
EAN: 8591235076202
 
2.58 EUR
2.87EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ammonia solution is used for cleaning, etching, and other technical purposes. Technical ammonia solution is a solution of synthetic ammonia in water.
Vaseline Total Moisture Soap, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline Total Moisture Soap, 3x 75 g
Code: 2501597
Code sup.: 834965
EAN: 8886467060861
 
1.59 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, pecks, 1 kg
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, pecks, 1 kg
Code: 2501756
Code sup.: 625908
EAN: 8591235077049
 
4.38 EUR
4.38EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide, lye, for cleaning drains and pipes, bleaching and dyeing textiles, degreasing baths, pearls. Not only for cleaning boilers, pipes and drains.
AKCE
BALTECH sodium hydroxide for drain cleaning, pearls, 1 kg
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for drain cleaning, pearls, 1 kg
Code: 2501758
Code sup.: 625907
EAN: 8591235074338
100%
3.18 EUR
3.18EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide (lye) for cleaning drains and pipes, bleaching and coloring textiles, degreasing baths, pearls.
AKCE
Lux Maryna treatment and moisturizing face cream, 75 ml
Maryna
Lux Maryna treatment and moisturizing face cream, 75 ml
Code: 60083
Code sup.: 821003
EAN: 8720181014710
98%
1.41 EUR
18.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Maryna cream enriched with natural almond oil. It cares and hydrates, pampering and richly nourishing your skin.
Tesori d'Oriente Lotus Flower and Shea Perfumed Soap, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Lotus Flower and Shea Perfumed Soap, 300 ml
Code: 1710395
Code sup.: 795282
EAN: 8008970039961
100%
2.29 EUR
7.63EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Italian liquid soap will provide you with a sensual floral scent. It intensely softens and moisturizes the skin of the hands, face, and the entire body.
Končící produkty
Lirene SC SOS Body Lotion After Sun 150 ml
Lirene
Lirene SC SOS Body Lotion After Sun 150 ml
Code: 2303991
 
EAN: 5900717316041
Guarantee 6/2026
0.67 EUR
4.47EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
SOS body lotion after sun from Lirene long-lasting calms and hydrates. It contains D-panthenol, whic
Vaseline Healthy Bright Soap, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline Healthy Bright Soap, 3x 75 g
Code: 2501596
Code sup.: 834964
EAN: 8886467060854
 
1.59 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
WC Meister Aktiv Kraft Exotic Flowers Toilet Block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft Exotic Flowers Toilet Block, 45 g
Code: 2501648
Code sup.: 721018
EAN: 4260418930924
 
1.06 EUR
23.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet hanger with blue water color! Thanks to the cleaning agents and fragrances, the product perfectly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant scent.
BALTECH Ammonia Solution 25 %, Technical, 450 g
BALtech
BALTECH Ammonia Solution 25 %, Technical, 450 g
Code: 2501675
Code sup.: 466146
EAN: 8591235076158
 
2.01 EUR
4.47EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ammonia solution is used for cleaning, etching, and other technical purposes. Technical ammonia solution is a solution of synthetic ammonia in water.
AKCE
WC Meister Alpen Frish toilet hang, 45 g
WC Meister
WC Meister Alpen Frish toilet hang, 45 g
Code: 2501744
Code sup.: 721019
EAN: 4260418931693
 
0.95 EUR
21.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet pendant with blue water color! Thanks to the cleaning agents and fragrances, the product perfectly cleans the toilet, refreshes it, and leaves a very pleasant mountain scent.
Tesori d'Oriente White Musk Cream Shower Gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente White Musk Cream Shower Gel, 250 ml
Code: 25614
Code sup.: 795319
EAN: 8008970011158
 
2.12 EUR
8.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cream shower gel with an oriental fragrance of white musk for women.
AKCE
Tesori d'Oriente Ayurveda Cream Shower Gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda Cream Shower Gel, 250 ml
Code: 1806492
Code sup.: 795316
EAN: 8008970043647
100%
2.12 EUR
8.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cream shower gel with an oriental scent for women.
AKCE
Raid refill for electric liquid evaporator 2-in-1, lavender, 21 ml
Raid®
Raid refill for electric liquid evaporator 2-in-1, lavender, 21 ml
Code: 2404112
 
EAN: 5000204243819
 
7.35 EUR
350EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Raid against mosquitoes is a refill for an electric evaporator with liquid rose and lavender refill, the insecticide provides effective protection against mosquitoes for up to 30 nights/8 hours/night.
BALhome chemical toilet fluid 1 l
BALhome
BALhome chemical toilet fluid 1 l
Code: 2501631
Code sup.: 627555
EAN: 8591235100372
100%
6.33 EUR
6.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
BALhome chemical toilet fluid is a concentrated liquid preparation designed for use in the upper and lower tanks of chemical toilets.
Duck WC Block Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Duck™
Duck WC Block Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Code: 2508107
Code sup.: 721025
EAN: 5000204369700
 
2.65 EUR
73.61EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet block for hygienic cleanliness and freshness of the toilet.
Coyote Cockpit spray vanilla for interior cleaning, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit spray vanilla for interior cleaning, 400 ml
Code: 04072
Code sup.: 480519
EAN: 8590005753152
95%
3.71 EUR
9.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleans, polishes, and cares for all parts made of plastics, leather, wood, and synthetic leather in the vehicle's interior. It has antistatic properties, protecting the material from brittleness.
Končící produkty
Probazen Gel Pool Cleaner for Removing Grease and Organic Impurities 1 l
Probazen
Probazen Gel Pool Cleaner for Removing Grease and Organic Impurities 1 l
Code: 2207411
 
EAN: 8594019361327
 
2.78 EUR
2.78EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gently alkaline cleaner suitable for cleaning all types of pool liners. It acts very gently on the m
BALhome fly trap domestic, non-toxic, without poison, 1 piece
BALhome
BALhome fly trap domestic, non-toxic, without poison, 1 piece
Code: 2501765
Code sup.: 675152
EAN: 8591235070927
 
0.28 EUR
0.28EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Double-sided adhesive paper strip equipped with attractants, which ensures effective capture of the house fly (Musca domestica). A key parameter is the quality of the glue.
Končící produkty
Cork stopper for demi-john 32 x 55 x 50 mm, 50 l
Korková zátka
Cork stopper for demi-john 32 x 55 x 50 mm, 50 l
Code: 04894
Code sup.: 5480026
EAN: 2551
 
0.68 EUR
0.68EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cork is a remarkable material. Besides its versatility – countless possibilities of use and decorati
AKCE
BALhome Gastro sponge for dishes blue 4+1 pcs
BALhome
BALhome Gastro sponge for dishes blue 4+1 pcs
Code: 2500366
Code sup.: 591679
EAN: 8591235087895
 
1.20 EUR
0.24EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sponges with a high-quality abrasive layer and a protective element for hands and nails, PU sponge for dishes, effective washing of plates and pots, extra large.
BALhome Petra woven cleaning cloth, gray-striped, 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Petra woven cleaning cloth, gray-striped, 60 × 60 cm
Code: 2500660
Code sup.: 588282
EAN: 8591235088885
 
1.94 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
A cloth suitable for cleaning all types of floors in the household, highly absorbent due to its cotton content, size 50 x 60 cm. Suitable for any household.
BALhome non-woven floor cloth 50 × 60 cm, unpackaged, gray
BALhome
BALhome non-woven floor cloth 50 × 60 cm, unpackaged, gray
Code: 2500657
Code sup.: 588312
EAN: 8591235088335
 
0.70 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floor cloth suitable for cleaning all types of floors in the household. It is highly absorbent due to the cotton content.
AKCE
BALhome Pavla woven floor cloth 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Pavla woven floor cloth 60 × 60 cm
Code: 2500659
Code sup.: 588304
EAN: 8591235088908
 
1.84 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The woven floor cloth with good absorbency and high lifespan is very strong and of high quality.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.