en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Tesori d'Oriente Ayurveda Cream Shower Gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda Cream Shower Gel, 250 ml
Code: 1806492
Code sup.: 795316
EAN: 8008970043647
100%
2.12 EUR
8.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cream shower gel with an oriental scent for women.
AKCE
Raid refill for electric liquid evaporator 2-in-1, lavender, 21 ml
Raid®
Raid refill for electric liquid evaporator 2-in-1, lavender, 21 ml
Code: 2404112
Code sup.: 675031
EAN: 5000204243819
 
7.35 EUR
350EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Raid against mosquitoes is a refill for an electric evaporator with liquid rose and lavender refill, the insecticide provides effective protection against mosquitoes for up to 30 nights/8 hours/night.
BALTECH Ammonia Solution 25%, technical, 900 g
BALtech
BALTECH Ammonia Solution 25%, technical, 900 g
Code: 2500514
Code sup.: 466148
EAN: 8591235076202
 
2.58 EUR
2.87EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ammonia solution is used for cleaning, etching, and other technical purposes. Technical ammonia solution is a solution of synthetic ammonia in water.
Vaseline Total Moisture Soap, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline Total Moisture Soap, 3x 75 g
Code: 2501597
Code sup.: 834965
EAN: 8886467060861
 
1.59 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, pecks, 1 kg
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, pecks, 1 kg
Code: 2501756
Code sup.: 625908
EAN: 8591235077049
 
4.38 EUR
4.38EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide, lye, for cleaning drains and pipes, bleaching and dyeing textiles, degreasing baths, pearls. Not only for cleaning boilers, pipes and drains.
AKCE
BALTECH sodium hydroxide for drain cleaning, pearls, 1 kg
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for drain cleaning, pearls, 1 kg
Code: 2501758
Code sup.: 625907
EAN: 8591235074338
100%
3.18 EUR
3.18EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide (lye) for cleaning drains and pipes, bleaching and coloring textiles, degreasing baths, pearls.
BALTECH distilled water, 1 l
BALtech
BALTECH distilled water, 1 l
Code: 2500037
Code sup.: 483110
EAN: 8591235066722
 
0.70 EUR
0.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Distilled water is intended for technical purposes, e.g. in car radiators and batteries, steam irons and humidifiers, photography practice.
BALTECH distilled water, 3 l
BALtech
BALTECH distilled water, 3 l
Code: 2500579
Code sup.: 483115
EAN: 8591235066739
 
1.30 EUR
0.43EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Distilled water is intended for technical purposes, e.g., in car radiators and batteries, in steam irons and humidifiers, and in photographic practice.
AKCE
Tesori d Oriente Forest Ritual shower gel 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d Oriente Forest Ritual shower gel 250 ml
Code: 2209666
Code sup.: 795302
EAN: 8008970054254
 
2.12 EUR
8.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Tesori d’Oriente Forest Ritual – sprchový gel s esencemi borovice a cedru pro uvolnění těla i mysli. Díky svěžím tónům bílého leknínu a citrusovým dřevitým tónům Hinoki jemně čistí pokožku těla.
Orion Moth Balls with Cedar and Sandalwood, 20 pcs
Orion®
Orion Moth Balls with Cedar and Sandalwood, 20 pcs
Code: 2402064
Code sup.: 675132
EAN: 8411660036407
100%
2.65 EUR
0.13EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Orion bags with moth balls provide up to 4 months of stain-free protection for laundry, pleasantly scenting the wardrobe with cedar and sandalwood.
Duck WC Cleaner Fresh Discs Blue, 1 pc
Duck™
Duck WC Cleaner Fresh Discs Blue, 1 pc
Code: 2403584
Code sup.: 719984
EAN: 5000204331363
 
2.65 EUR
73.61EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The gel formulation actively prevents limescale buildup.
Palmolive soap Naturals Chamomille, 90 g
Palmolive
Palmolive soap Naturals Chamomille, 90 g
Code: 05760
Code sup.: 785147
EAN: 8693495033770
100%
0.53 EUR
5.89EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Naturals solid soap Balanced & Mild with chamomile extract and vitamin E. Gentle care for your skin.
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC block in balls, lemon, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC block in balls, lemon, 50 g
Code: 60390
Code sup.: 720131
EAN: 9000100625104
96%
1.41 EUR
28.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
BREF Power Activ is the first WC block with four active balls, which combines attractive design with excellent properties to achieve a hygienically clean and fresh toilet.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC balls, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC balls, 3 × 50 g
Code: 70234
Code sup.: 720181
EAN: 9000100753401
94%
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC block Bref Power Aktiv Ocean - an innovative way to maintain your toilet. The WC block is equipped with four balls, each with a specific formulation for perfect results. With every flush, your toilet will be fresh and hygienically clean.
AKCE
Bref WC Power Activ Lavender, WC balls, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Activ Lavender, WC balls, 3 × 50 g
Code: 86223
Code sup.: 720179
EAN: 9000100956192
100%
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Activ WC block Lavender 3 × 50 g - perfect protection against limescale, amazing freshness, effective cleaning foam.
Končící produkty
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 5in1 Travel Sunscreen Lotion for Kids 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Kids Protect & Care OF50 5in1 Travel Sunscreen Lotion for Kids 50 ml
Code: 2202255
Code sup.: 815162
EAN: 42449485
 
7.42 EUR
148.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
Končící produkty
Artdeco Eyebrow Designer Pencil with Brush 6 Medium Blonde 1 g
Artdeco
Artdeco Eyebrow Designer Pencil with Brush 6 Medium Blonde 1 g
Code: 2301149
Code sup.: 281.6
EAN: 4052136212662
 
12.52 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Find everything you need for perfectly shaped brows in a single pencil! Draw the outline of your bro
Lux Soap Bright Impress 80 g
Lux
Lux Soap Bright Impress 80 g
Code: 2500058
Code sup.: 834945
EAN: 8886467064432
100%
0.60 EUR
7.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle and luxurious soap that envelops your skin in a pleasant and long-lasting floral aroma.
BALTECH summer washer fluid, 3 l
BALtech
BALTECH summer washer fluid, 3 l
Code: 2500586
Code sup.: 481209
EAN: 8591235077865
 
1.62 EUR
0.54EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Proven cleaning liquid for all types of vehicle washers. Protects washer systems from corrosion. Prevents light, heat, and mechanical wear of rubber components.
AKCE
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, liquid, 1 l
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, liquid, 1 l
Code: 2501542
Code sup.: 625909
EAN: 8591235077070
100%
3 EUR
3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide, lye, for cleaning drains and pipes, bleaching and dyeing textiles, degreasing baths. Not only for cleaning boilers, pipes, and drains.
Vaseline Soap Total Moisture, 75 g
Vaseline®
Vaseline Soap Total Moisture, 75 g
Code: 2501734
Code sup.: 834963
EAN: 8886467036996
 
0.53 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
Končící produkty
Cork stopper for demi-john 32 x 55 x 50 mm, 50 l
Korková zátka
Cork stopper for demi-john 32 x 55 x 50 mm, 50 l
Code: 04894
Code sup.: 5480026
EAN: 2551
 
0.68 EUR
0.68EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cork is a remarkable material. Besides its versatility – countless possibilities of use and decorati
AKCE
BALhome Gastro sponge for dishes blue 4+1 pcs
BALhome
BALhome Gastro sponge for dishes blue 4+1 pcs
Code: 2500366
Code sup.: 591679
EAN: 8591235087895
 
1.20 EUR
0.24EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sponges with a high-quality abrasive layer and a protective element for hands and nails, PU sponge for dishes, effective washing of plates and pots, extra large.
BALhome Petra woven cleaning cloth, gray-striped, 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Petra woven cleaning cloth, gray-striped, 60 × 60 cm
Code: 2500660
Code sup.: 588282
EAN: 8591235088885
 
1.94 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
A cloth suitable for cleaning all types of floors in the household, highly absorbent due to its cotton content, size 50 x 60 cm. Suitable for any household.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.