en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu
Nejprodávanější
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Henkel Bref
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Code: 2507036
Code sup.: 720254
EAN: 9000101591965
 
5.99 EUR
19.97EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon ensure hygienic cleanliness of the toilet, help prevent dirt buildup, and leave a long-lasting lemon scent after each flush.
Domestos 3v1 Power Ocean Toilet Block Refill, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean Toilet Block Refill, 35 g
Code: 2402871
Code sup.: 719026
EAN: 8720182778765
100%
0.60 EUR
17.14EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet block refill for a brilliantly clean toilet with ocean scent.
Bref Power Aktiv Pine Solid Toilet Block, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine Solid Toilet Block, 6× 50 g
Code: 2505890
Code sup.: 720255
EAN: 9000101592085
 
5.99 EUR
19.97EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Aktiv toilet block with pine scent, with 50% more effectiveness against limescale* and 55% less plastic. Are you looking for an easier way to keep your toilet clean and fresh?
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Code: 2602770
Code sup.: 720268
EAN: 9000101852516
 
5.99 EUR
39.93EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus helps keep the toilet hygienically clean and leaves a fresh eucalyptus scent after every flush.
Domestos 3in1 Power Citrus Replacement Refill for WC Block, 35 g
Domestos
Domestos 3in1 Power Citrus Replacement Refill for WC Block, 35 g
Code: 2402870
Code sup.: 719027
EAN: 8720182778741
 
0.60 EUR
17.14EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement refill for WC block for a brilliantly clean toilet with a citrus scent.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC Block Without Basket, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC Block Without Basket, 2 × 20 g
Code: 2104264
Code sup.: 720021
EAN: 8595025835673
100%
1.69 EUR
0.85EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
ABSOLUTELY HYGIENIC - without a basket full of bacteria, viruses, and dirt, that is Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. The first toilet hanger without a basket. It has a fresh scent, cleans, and prevents the buildup of limescale.
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Bref WC block Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC block Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Code: 2602402
Code sup.: 720264
EAN: 9000101854138
 
3.17 EUR
21.13EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref WC block Color Auto Active Ocean ensures toilet cleanliness and a fresh ocean scent.
AKCE
Bref Power Aktiv Lemon and Ocean WC block, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Lemon and Ocean WC block, 4 x 50 g
Code: 2602656
Code sup.: 720247
EAN: 9000101309485
 
4.20 EUR
21EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Aktiv Lemon & Ocean WC block 4 × 50 g is a hanging toilet cleaning block designed to maintain the cleanliness of the toilet with every flush. It combines two fragrances – lemon (Lemon) and ocean (Ocean) – and gradually releases active substances that clean and refresh the toilet.
Bref Blue Active Fresh Flower, WC Balls, 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Active Fresh Flower, WC Balls, 50 g
Code: 96528
Code sup.: 720135
EAN: 9000101023985
100%
1.76 EUR
35.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Eucalyptus, Lemon, Fresh Flowers, a mix of the most popular variants of this product in one package. The scent of eucalyptus, lemon, or fresh flowers.
Duck Active Clean Citrus wall-hung toilet cleaner with a scent of 38.6 g
Duck™
Duck Active Clean Citrus wall-hung toilet cleaner with a scent of 38.6 g
Code: 1802157
Code sup.: 720009
EAN: 5000204020441
 
1.94 EUR
49.74EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bohatá pěna a dlouhotrvající vůně zanechá WC mísu svěží a čistou po každém spláchnutí.
Fre Pro Wave Lavender scented urinal strainer purple 19 x 20.3 x 1.9 cm 52 g
Fre Pro
Fre Pro Wave Lavender scented urinal strainer purple 19 x 20.3 x 1.9 cm 52 g
Code: 2001289
Code sup.: 010508
EAN: 8594194892227
100%
3.70 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vonné sítko k provonění pisoárů - účinnost 30 dní, made in USA.
Fre-Pro Bowl Clip Spiced Apple Air Freshener
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Spiced Apple Air Freshener
Code: 2109574
Code sup.: 707175
EAN: 8594194890483
 
3.88 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Air freshener for women's toilets, made in the USA. For hanging from the outside of the bowl, suitable for all toilet types.
AKCE
Dr. Devil WC Block Japanese Garden, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Block Japanese Garden, 65 ml
Code: 2302298
Code sup.: 6901/6980
EAN: 8595025838131
100%
2.46 EUR
37.85EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The practical spot WC gel ensures cleanliness and freshness of your toilet. It removes bacteria, viruses, and fungi and contains bleaching agents for perfect hygiene. Packaging: 65 ml – compact size for easy use.
Duck WC block Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Duck™
Duck WC block Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Code: 2401759
Code sup.: 719989
EAN: 5000204345148
 
2.64 EUR
73.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Duck Fresh Discs toilet gel perfectly cleans your toilet and very reliably protects it from limescale. It scents the whole room with a fruity fragrance.
Duck Fresh Discs Blue refill, 2× 36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Blue refill, 2× 36 ml
Code: 2407120
Code sup.: 719983
EAN: 5000204331394
 
4.58 EUR
2.29EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The gel composition actively prevents limescale buildup.
Fre-Pro Wave Honeysuckle urinal screen
Fre Pro
Fre-Pro Wave Honeysuckle urinal screen
Code: 2500978
Code sup.: 707159
EAN: 8594194890087
 
3.70 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Urinal screen for fragrance - effectiveness 30 days, made in USA.
Domestos Power 5 Magnolia toilet block 2 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia toilet block 2 x 50g
Code: 2501659
Code sup.: 719125
EAN: 8720182903266
 
2.29 EUR
22.9EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Domestos Power 5 for hygienic cleanliness of your toilet with a long-lasting fresh magnolia scent.
AKCE
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Code: 2602340
Code sup.: 720069
EAN: 8595025842268
 
2.46 EUR
37.85EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua ensures hygienic cleanliness of the toilet and a fresh scent with every flush.
AKCE
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Code: 2602790
Code sup.: 720270
EAN: 9000101853056
 
1.80 EUR
36EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus helps keep the toilet hygienically clean and leaves a fresh eucalyptus scent after every flush.
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC block in balls, lemon, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC block in balls, lemon, 50 g
Code: 60390
Code sup.: 720131
EAN: 9000100625104
96%
1.41 EUR
28.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
BREF Power Activ is the first WC block with four active balls, which combines attractive design with excellent properties to achieve a hygienically clean and fresh toilet.
Duck WC pásky Fresh Stick Lime, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Lime, 3 ks
Code: 66336
Code sup.: 720002
EAN: 5000204437935
80%
2.11 EUR
0.7EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effectively adheres without the need for a hanger, smells with every flush, cleans for up to 4 weeks.
Duck WC block Fresh Discs Lime, 36 ml
Duck™
Duck WC block Fresh Discs Lime, 36 ml
Code: 1708994
Code sup.: 719993
EAN: 5000204339130
100%
2.64 EUR
73.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC gel Duck Fresh Discs lime perfectly cleans your toilet and very reliably protects it against limescale. It scents the whole room with lime fragrance.
Fre-Pro Bowl Clip Cotton Blossom Scented Toilet Bowl Deodorizer
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Cotton Blossom Scented Toilet Bowl Deodorizer
Code: 2001300
Code sup.: 707167
EAN: 8594194890476
100%
3.88 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Scented toilet bowl deodorizer for women's restrooms, made in the USA. For hanging on the outside of the bowl, suitable for all types of toilets. Revolutionary transparent design.
Fre Pro Wave 3D Lavender scented urinal strainer purple 1 piece
Fre Pro
Fre Pro Wave 3D Lavender scented urinal strainer purple 1 piece
Code: 2202598
Code sup.: 707160
EAN: 8594194892227
 
3.70 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vonné sítko k provonění pisoárů - účinnost 30 dní, made in USA.
Vektex Urinal Screen, mix of colors, 1 pc
vektex - posedlost čistotou
Vektex Urinal Screen, mix of colors, 1 pc
Code: 2301425
Code sup.: 707155
EAN: 8595640207367
100%
1.76 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragranced urinal screen suitable for use in sinks, basins, and bathtubs. The use of the screen prevents the accumulation of water and urine scale and eliminates odor. Effectiveness lasts up to 30 days.
Bref Color Aktiv Flower Solid Toilet Block, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Flower Solid Toilet Block, 4× 50 g
Code: 2501335
Code sup.: 720228
EAN: 9000101530667
 
4.58 EUR
22.9EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
With its discreet design and trendy colors, it fits perfectly under the edge of the toilet. Experience floral freshness with every flush.
WC Meister Aktiv Kraft Ocean Scent Toilet Block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft Ocean Scent Toilet Block, 45 g
Code: 2501649
Code sup.: 721016
EAN: 4260418930955
 
1.05 EUR
23.33EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet pendant with blue water! Thanks to the content of cleaning agents and fragrances, the product thoroughly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant mountain scent.
Bref Power Aktiv Hawai, WC block balls 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Hawai, WC block balls 3 x 50 g
Code: 2508194
Code sup.: 720241
EAN: 9000101834819
 
3.17 EUR
21.13EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Aktiv Hawai is an innovative toilet block in the form of four balls that gradually dissolve and release cleaning agents with every flush.
Duck Aqua 4in1 Turquoise Mint Mission WC hanger duopack 2x36 ml
Duck™
Duck Aqua 4in1 Turquoise Mint Mission WC hanger duopack 2x36 ml
Code: 2601159
Code sup.: 719971
EAN: 5000204425130
 
2.29 EUR
31.81EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Aqua 4in1 Turquoise Mint Mission is a hanging WC block that ensures comprehensive toilet hygiene with every flush. It cleans the toilet, helps prevent limescale, creates active foam, and leaves a fresh mint scent with citrus notes.
Duck Aqua 4v1 Purple Hibiscus Hyperspace WC závěs duopack 2x36 ml
Duck™
Duck Aqua 4v1 Purple Hibiscus Hyperspace WC závěs duopack 2x36 ml
Code: 2601160
Code sup.: 719970
EAN: 5000204425109
 
2.29 EUR
31.81EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Aqua 4in1 Purple Hibiscus Hyperspace is a hanging toilet block that ensures long-lasting cleanliness, freshness, and hygiene of the toilet with every flush. Cleans the toilet, helps against limescale, creates active foam, and leaves a fresh scent of hibiscus.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.