en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu
Nejprodávanější
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Henkel Bref
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Code: 2507036
Code sup.: 720254
EAN: 9000101591965
 
5.99 EUR
19.97EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon ensure hygienic cleanliness of the toilet, help prevent dirt buildup, and leave a long-lasting lemon scent after each flush.
Domestos 3v1 Power Ocean Toilet Block Refill, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean Toilet Block Refill, 35 g
Code: 2402871
Code sup.: 719026
EAN: 8720182778765
100%
0.60 EUR
17.14EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet block refill for a brilliantly clean toilet with ocean scent.
Bref Power Aktiv Pine Solid Toilet Block, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine Solid Toilet Block, 6× 50 g
Code: 2505890
Code sup.: 720255
EAN: 9000101592085
 
5.99 EUR
19.97EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Aktiv toilet block with pine scent, with 50% more effectiveness against limescale* and 55% less plastic. Are you looking for an easier way to keep your toilet clean and fresh?
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Code: 2602770
Code sup.: 720268
EAN: 9000101852516
 
5.99 EUR
39.93EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus helps keep the toilet hygienically clean and leaves a fresh eucalyptus scent after every flush.
Domestos 3in1 Power Citrus Replacement Refill for WC Block, 35 g
Domestos
Domestos 3in1 Power Citrus Replacement Refill for WC Block, 35 g
Code: 2402870
Code sup.: 719027
EAN: 8720182778741
 
0.60 EUR
17.14EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement refill for WC block for a brilliantly clean toilet with a citrus scent.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC Block Without Basket, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC Block Without Basket, 2 × 20 g
Code: 2104264
Code sup.: 720021
EAN: 8595025835673
100%
1.69 EUR
0.85EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
ABSOLUTELY HYGIENIC - without a basket full of bacteria, viruses, and dirt, that is Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. The first toilet hanger without a basket. It has a fresh scent, cleans, and prevents the buildup of limescale.
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Dr. Devil 3in1 Lotus Lagoon liquid toilet block, basket + refill 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3in1 Lotus Lagoon liquid toilet block, basket + refill 3× 55 ml
Code: 62741
Code sup.: 6154
EAN: 8595025819666
100%
1.58 EUR
0.53EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thanks to its unique dosing system, the same amount of fragrant cleaning liquid is released with every flush, lasting up to 400 flushes.
Dr. Devil 3-in-1 Sunset Blossom liquid toilet block, basket + refill 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3-in-1 Sunset Blossom liquid toilet block, basket + refill 3× 55 ml
Code: 62742
Code sup.: 6155
EAN: 8595025819673
95%
1.58 EUR
0.53EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
With an added substance that neutralizes unpleasant odors. It smells, cleans and prevents the buildup of limescale.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua toilet block without basket, 4 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua toilet block without basket, 4 × 20 g
Code: 2104544
Code sup.: 6809
EAN: 8595025835703
100%
2.71 EUR
0.68EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
ABSOLUTELY HYGIENIC - without a basket full of bacteria, viruses, and dirt, this is Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. The first toilet hanger without a basket. It has a fresh scent, cleans, and prevents limescale buildup.
Bref WC Block Power Aktiv Lemon & Ocean Solid 4× 50 g
Henkel Bref
Bref WC Block Power Aktiv Lemon & Ocean Solid 4× 50 g
Code: 2210346
Code sup.: 720160
EAN: 9000101309409
 
4.23 EUR
21.15EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Are you looking for an easier way to keep your toilet clean and fresh? Bref WC block is a simple and convenient way to ensure cleanliness and freshness in your toilet from the first to the last flush.
Larrin 3v1 Mountain Fresh Toilet Tank Block, 2 × 50 g
Styl Larrin®
Larrin 3v1 Mountain Fresh Toilet Tank Block, 2 × 50 g
Code: 1803824
Code sup.: 01458
EAN: 8595000914850
100%
1.76 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The tablet for flushing toilet tank deodorizes, cleans, colors the water to a pleasant shade, creates a rich foam, and reduces limescale formation.
AKCE
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace Toilet Block with Hibiscus and Watermelon Fragrance Replacement Refill 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace Toilet Block with Hibiscus and Watermelon Fragrance Replacement Refill 2x36 ml
Code: 2602904
Code sup.: 721034
EAN: 5000204423600
 
4.58 EUR
63.61EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Fresh Discs Hibiscus Hyperspace are replacement gel refills for the Fresh Discs system that keep your toilet clean and pleasantly fragranced with every flush.
AKCE
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Duck™
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Code: 2404601
 
EAN: 5000204329971
 
1.87 EUR
25.97EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet block for hygienic cleanliness and freshness of the toilet.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC Balls, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC Balls, 3 × 50 g
Code: 70233
Code sup.: 720182
EAN: 9000100753371
98%
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Aktiv prevents limescale buildup, creates an effective cleaning foam, prevents dirt accumulation, and adds extra freshness to your toilet.
AKCE
Bref WC block Power Activ Pine, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC block Power Activ Pine, 3× 50 g
Code: 70235
Code sup.: 720180
EAN: 9000100753340
100%
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Activ WC block Pine 3 × 50 g - perfect protection against limescale, amazing freshness, effective cleaning foam, hygienic cleanliness.
Bref Power Aktiv WC Block Lemon, Solid WC Block, 4 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv WC Block Lemon, Solid WC Block, 4 × 50 g
Code: 2501337
Code sup.: 720158
EAN: 9000101308907
 
4.23 EUR
21.15EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Aktiv is an effective solid WC block that handles 4 functions with every flush - hygienic cleanliness, protection against lime scale, long-lasting freshness, and the creation of a rich cleaning foam for the whiteness and shine of the toilet.
Bref WC block Pro Nature Mint & Eucalyptus, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC block Pro Nature Mint & Eucalyptus, 3× 50 g
Code: 2505170
Code sup.: 719985
EAN: 9000101360578
 
3.52 EUR
23.47EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The WC block from the ProNature product line offers a refreshment for your bathroom or toilet inspired by nature.
AKCE
Bref WC block Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC block Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Code: 2602401
Code sup.: 720263
EAN: 9000101853353
 
3.17 EUR
21.13EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref WC block Color Auto Active Flowers helps keep the toilet clean and pleasantly scented with every flush.
Bref WC block Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC block Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Code: 2602861
Code sup.: 720273
EAN: 9000101308860
 
4.23 EUR
21.15EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Aktiv Flower is a hanging toilet block with four active balls that ensure effective cleaning and long-lasting freshness with every flush.
AKCE
Bref De Luxe Lovely Jasmine solid toilet block for hygienic cleanliness and freshness of your toilet 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref De Luxe Lovely Jasmine solid toilet block for hygienic cleanliness and freshness of your toilet 3 x 50 g
Code: 1911240
Code sup.: 720210
EAN: 9000101375114
 
3.17 EUR
21.13EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref DeLuxe luxusní parfémy pro vaší toaletu.
Larrin Pissoir deo, intended for placing in urinals, pine, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, intended for placing in urinals, pine, 900 g
Code: 02748
Code sup.: 722010
EAN: 8595000910463
 
10.40 EUR
11.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intended for placing in urinals especially for use in communal hygiene. The product prevents the formation of deposits and serves to deodorize the restroom space.
Duck WC Cleaner Fresh Discs Blue, 1 pc
Duck™
Duck WC Cleaner Fresh Discs Blue, 1 pc
Code: 2403584
Code sup.: 719984
EAN: 5000204331363
 
2.64 EUR
73.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The gel formulation actively prevents limescale buildup.
Larrin 3v1 Provence Purple Toilet Hanger, 40 g
Styl Larrin®
Larrin 3v1 Provence Purple Toilet Hanger, 40 g
Code: 2508482
Code sup.: 719009
EAN: 8595000915116
 
1.23 EUR
30.75EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Larrin 3v1 Provence is a practical toilet hanger that ensures long-lasting freshness and cleanliness of your toilet. It combines three effects in one – cleans, refreshes, and prevents limescale formation.
WC Meister Aktiv Kraft Exotic Flowers Toilet Block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft Exotic Flowers Toilet Block, 45 g
Code: 2501648
Code sup.: 721018
EAN: 4260418930924
 
1.05 EUR
23.33EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet hanger with blue water color! Thanks to the cleaning agents and fragrances, the product perfectly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant scent.
Bref Color Aktiv Eucalyptus toilet block, 5× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus toilet block, 5× 50 g
Code: 2505891
Code sup.: 720256
EAN: 9000101592368
 
5.99 EUR
39.93EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Color Aktiv toilet block with Odor Stop technology creates a protective barrier against unpleasant odors and simultaneously releases long-lasting freshness.
AKCE
Bref WC Block Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Block Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Code: 2602403
Code sup.: 720265
EAN: 9000101852363
 
3.52 EUR
23.47EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref WC block Color Auto Active Chlorine helps ensure hygienic cleanliness of the toilet with every flush.
Prix Wc air freshener fresh, toilet hanger, 40 g
Styl Prix
Prix Wc air freshener fresh, toilet hanger, 40 g
Code: 02652
Code sup.: 719080
EAN: 8595000911668
96%
0.88 EUR
22EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleaning and deodorizing product for toilets and sanitary facilities with a fresh scent.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC balls, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC balls, 3 × 50 g
Code: 70234
Code sup.: 720181
EAN: 9000100753401
94%
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC block Bref Power Aktiv Ocean - an innovative way to maintain your toilet. The WC block is equipped with four balls, each with a specific formulation for perfect results. With every flush, your toilet will be fresh and hygienically clean.
AKCE
Bref WC Power Activ Lavender, WC balls, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Activ Lavender, WC balls, 3 × 50 g
Code: 86223
Code sup.: 720179
EAN: 9000100956192
100%
2.82 EUR
0.94EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Activ WC block Lavender 3 × 50 g - perfect protection against limescale, amazing freshness, effective cleaning foam.
Bref Power Aktiv Pine & Lavender Toilet Block, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine & Lavender Toilet Block, 4× 50 g
Code: 2210347
Code sup.: 720245
EAN: 9000101316988
 
4.23 EUR
21.15EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Aktiv toilet block with the scent of pine & lavender and a + 50% higher effectiveness against limescale.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.