en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu
Nejprodávanější
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Henkel Bref
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Code: 2507036
Code sup.: 720254
EAN: 9000101591965
 
5.99 EUR
19.97EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon ensure hygienic cleanliness of the toilet, help prevent dirt buildup, and leave a long-lasting lemon scent after each flush.
Domestos 3v1 Power Ocean Toilet Block Refill, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean Toilet Block Refill, 35 g
Code: 2402871
Code sup.: 719026
EAN: 8720182778765
100%
0.60 EUR
17.14EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet block refill for a brilliantly clean toilet with ocean scent.
Bref Power Aktiv Pine Solid Toilet Block, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine Solid Toilet Block, 6× 50 g
Code: 2505890
Code sup.: 720255
EAN: 9000101592085
 
5.99 EUR
19.97EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Aktiv toilet block with pine scent, with 50% more effectiveness against limescale* and 55% less plastic. Are you looking for an easier way to keep your toilet clean and fresh?
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Code: 2602770
Code sup.: 720268
EAN: 9000101852516
 
5.99 EUR
39.93EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus helps keep the toilet hygienically clean and leaves a fresh eucalyptus scent after every flush.
Domestos 3in1 Power Citrus Replacement Refill for WC Block, 35 g
Domestos
Domestos 3in1 Power Citrus Replacement Refill for WC Block, 35 g
Code: 2402870
Code sup.: 719027
EAN: 8720182778741
 
0.60 EUR
17.14EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement refill for WC block for a brilliantly clean toilet with a citrus scent.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC Block Without Basket, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC Block Without Basket, 2 × 20 g
Code: 2104264
Code sup.: 720021
EAN: 8595025835673
100%
1.69 EUR
0.85EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
ABSOLUTELY HYGIENIC - without a basket full of bacteria, viruses, and dirt, that is Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. The first toilet hanger without a basket. It has a fresh scent, cleans, and prevents the buildup of limescale.
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Fre-Pro Wave Midnight Coast scented urinal screen
Fre Pro
Fre-Pro Wave Midnight Coast scented urinal screen
Code: 2601827
Code sup.: 707182
EAN: 8594194892265
 
4.40 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
FRE-PRO Wave 3D Midnight Coast is a modern scented urinal screen designed to maintain hygiene, freshness, and cleanliness in restroom areas. With its special 3D shape and flexible design, it adapts to most urinals while also helping to reduce splashing.
AKCE
Bref WC block Color Auto Active Eucalyptus, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC block Color Auto Active Eucalyptus, 3 × 50 g
Code: 2602400
Code sup.: 720262
EAN: 9000101853209
 
3.17 EUR
21.13EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref WC block Color Auto Active Eucalyptus helps keep the toilet hygienically clean and freshly scented.
Bref Power Aktiv Pine Toilet Block, 6 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine Toilet Block, 6 × 50 g
Code: 2602769
Code sup.: 720267
EAN: 9000101853599
 
5.99 EUR
19.97EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Aktiv toilet block with pine scent, with 50% greater effectiveness against limescale* and 55% less plastic. Looking for an easier way to keep your toilet clean and fresh?
Bref WC Block Color Auto Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC Block Color Auto Aktiv Flower 4 x 50 g
Code: 2602860
Code sup.: 720272
EAN: 9000101853322
 
4.58 EUR
22.9EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Color Aktiv Flower is a hanging toilet block with a four-function formula that ensures hygienic cleanliness and long-lasting freshness with every flush.
Bref WC block Power Aktiv Lemon 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC block Power Aktiv Lemon 4 x 50 g
Code: 2602862
Code sup.: 720274
EAN: 9000101309003
 
4.23 EUR
21.15EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Aktiv Lemon is a hanging toilet block with four active balls that ensure thorough cleaning and long-lasting freshness with every flush.
AKCE
Duck Fresh Discs Mint Mission WC block with mint and lime fragrance replacement pack 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Mint Mission WC block with mint and lime fragrance replacement pack 2x36 ml
Code: 2602905
Code sup.: 721035
EAN: 5000204423631
 
4.58 EUR
63.61EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Fresh Discs Mint Mission are replacement gel refills for the Fresh Discs system that ensure cleanliness and freshness of the toilet with every flush.
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus 2 x 30 g
Henkel Bref
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus 2 x 30 g
Code: 2602913
Code sup.: 720276
EAN: 9000101853179
 
3 EUR
30EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Color Active Eucalyptus is a hanging WC block with a four-function formula that ensures hygienic cleanliness and long-lasting freshness with every flush.
Bref WC Block Color Auto Active Chlorine 2 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC Block Color Auto Active Chlorine 2 x 50 g
Code: 2602912
Code sup.: 720275
EAN: 9000101852424
 
3 EUR
30EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Color Active Chlorine is a hanging toilet block with an active chlorine formula that ensures thorough hygienic cleanliness and long-lasting freshness with every flush.
Bref WC Cleaner Power Gel Aqua Fresh 750 ml
Henkel Bref
Bref WC Cleaner Power Gel Aqua Fresh 750 ml
Code: 2602940
Code sup.: 717385
EAN: 9000101860221
 
2.75 EUR
3.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective gel toilet cleaner that helps remove limescale and dirt, leaving a long-lasting fresh scent.
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC block, replacement refill, lemon scent, 40 g
Styl Larrin®
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC block, replacement refill, lemon scent, 40 g
Code: 02678
Code sup.: 719004
EAN: 8595000910500
100%
0.70 EUR
17.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleaning and deodorizing agent for toilets and sanitary facilities. A solid, waxy substance that is a mixture of surfactants of anionic and nonionic nature, perfume with a lemon scent, dye, and auxiliary substances.
Domestos 3v1 Power Ocean Toilet Block, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean Toilet Block, 35 g
Code: 39949
Code sup.: 719021
EAN: 8720182788474
90%
1.05 EUR
26.25EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet block for a brilliantly clean toilet with a scent of the ocean.
Larrin Plus Wc purple replacement roller, with floral scent, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus Wc purple replacement roller, with floral scent, 40 g
Code: 02646
Code sup.: 719010
EAN: 8595000910562
100%
0.70 EUR
17.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Solid waxy substance that is a mixture of anionic and non-ionic surfactants, perfume with a floral scent, dye, and auxiliary substances.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC Block in Tube Sunset Blossom, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC Block in Tube Sunset Blossom, 75 ml
Code: 65422
Code sup.: 9529
EAN: 8595025817747
100%
2.39 EUR
31.87EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Block with a special substance for higher effectiveness and hygienic dosing proactively prevents limescale buildup, has a fresh scent, and cleans thoroughly. The action time of one flower is approximately one week.
AKCE
Dr. Devil 5in1 Point Block Clean Fresh, wc block in tube, for 12 uses, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 5in1 Point Block Clean Fresh, wc block in tube, for 12 uses, 75 ml
Code: 2304053
Code sup.: 6909
EAN: 8595025837103
100%
2.39 EUR
31.87EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Block with a special substance for higher efficiency and hygienic dosing proactively prevents the build-up of limescale, has a fresh scent, and thoroughly cleans. The duration of action of one flower is approximately one week.
AKCE
Dr. Devil 5v1 Point Block Ocean Sun, wc block in a tube, for 12 uses, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 5v1 Point Block Ocean Sun, wc block in a tube, for 12 uses, 75 ml
Code: 2304052
Code sup.: 6910
EAN: 8595025837127
 
2.39 EUR
31.87EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Block with a special substance for greater effectiveness and hygienic dosing prevents the build-up of limescale, has a fresh scent, and cleans thoroughly. The duration of action of one flower is approximately one week.
AKCE
Bref WC block Spa Moments Vitality, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC block Spa Moments Vitality, 3× 50 g
Code: 2309187
Code sup.: 720222
EAN: 9000101589054
 
3.17 EUR
1.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disconnect from the outside world and enjoy time just for yourself. The Bref Spa Moments WC block provides a relaxing long-lasting fragrance and transforms your toilet into an oasis of calm.
AKCE
Bref Turquoise Aktiv Ocean WC block in balls 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Turquoise Aktiv Ocean WC block in balls 3 x 50 g
Code: 2401466
Code sup.: 720159
EAN: 9000101089882
 
3.17 EUR
1.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The balls have four functions. With every flush, it ensures hygienic cleanliness also thanks to the cleaning foam, colors the water, protects against limescale, and provides long-lasting fragrance and freshness.
Duck WC hanger Active Clean Pine, 38.6 g
Duck™
Duck WC hanger Active Clean Pine, 38.6 g
Code: 1802160
Code sup.: 720005
EAN: 5000204021486
100%
1.94 EUR
49.74EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rich foam and long-lasting fragrance will leave the toilet bowl fresh and clean after every flush.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block Toilet Block in Tube Lime Twister, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block Toilet Block in Tube Lime Twister, 75 ml
Code: 1802877
Code sup.: 6512
EAN: 8595025831132
75%
2.39 EUR
31.87EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The toilet point block smells, cleans, and prevents the accumulation of limescale.
Duck WC Aqua Blue Effect of blue water replacement refills for hanger, 2× 40 g
Duck™
Duck WC Aqua Blue Effect of blue water replacement refills for hanger, 2× 40 g
Code: 2405148
Code sup.: 720014
EAN: 5000204669756
 
2.11 EUR
1.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Aqua Blue toilet cleaner with the effect of blue water colors the water with every flush! It acts against limescale, while simultaneously cleaning and refreshing.
Duck WC block 4in1 Mango, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC block 4in1 Mango, 2x 36 ml
Code: 2500243
Code sup.: 719977
EAN: 5000204377262
 
2.29 EUR
31.81EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck gel will perfectly clean your toilet and reliably protect it from limescale.
Bref WC block Color Auto Active Lavender, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC block Color Auto Active Lavender, 3 × 50 g
Code: 2602404
Code sup.: 720266
EAN: 9000101854220
 
3.17 EUR
21.13EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref WC block Color Auto Active Lavender ensures toilet cleanliness and a pleasant lavender scent.
AKCE
Bref Power Aktiv Pine and Lavender WC block, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine and Lavender WC block, 4 x 50 g
Code: 2602655
Code sup.: 720248
EAN: 9000101317077
 
4.20 EUR
21EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Aktiv Pine & Lavender WC block 4 × 50 g is a hanging WC block designed for long-term toilet hygiene, which cleans, refreshes, and helps protect against dirt buildup with every flush.
Larrin Pissoir deo, designed for insertion into urinals, citrus, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, designed for insertion into urinals, citrus, 900 g
Code: 56554
Code sup.: 01349
EAN: 8595000913495
 
10.40 EUR
11.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for insertion into urinals, especially for use in public hygiene. The product prevents the formation of deposits and serves to deodorize the toilet space.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.